Po prvom polčase viedli. Prešovčania si v Lige majstrov pripísali druhú prehru

Tréner Prešovčanov Rastislav Trtík v diskusii s Alexejom Peskovom.
Tréner Prešovčanov Rastislav Trtík v diskusii s Alexejom Peskovom. (Autor: ilustračné - SITA)
TASR|8. okt 2016 o 19:23

Španielskemu tímu Naturhouse La Rioja podľahli o šesť gólov.

LOGROŇO. Hádzanári Tatrana Prešov prehrali vo svojom treťom zápase v C-skupine Ligy majstrov na palubovke španielskeho tímu Naturhouse La Rioja 27:33.

Hráči slovenského majstra po prvom polčase viedli 18:16, ale nástup do druhého dejstva im vôbec nevyšiel a favorit zápasu otočil skóre.

Prešovčania sa v Lige majstrov najbližšie predstavia v sobotu 15. októbra, keď v domácej Tatran Handbal aréne privítajú nórsky tím Elverum Handball.

Liga majstrov - 3.kolo:

C-skupina:

Naturhouse La Rioja - Tatran Prešov 33:27 (16:18)

Najviac gólov La Rioja: Fernandez Perez 10, Garabaya 4, Jimenez 4

Zostava a góly Tatrana: Čuprina, Bražnik 1 - Rábek 2/1, Hrstka 5, Krok 1, Sadovij 2, L. Urban 1, Pekár, Číp 3, Peskov 8, Vucko 2, Jankovič 1, Páleš, Carapkin 1/1.

Rozhodovali: Olesen, Pedersen (obaja Dán.), vylúčení: 4:6, 7 m hody: 3/2 - 3/2.