Southampton opäť triumfoval, neprehral už sedem zápasov v sérii

Middlesbrough prehĺbil krízu.
Middlesbrough prehĺbil krízu. (Autor: SITA/AP)
TASR|16. okt 2016 o 17:01

Nováčik z Middlesbrough uhral v uplynulých šiestich dueloch len dva body a v tabuľke sa prepadol na 17. priečku.

LONDÝN. Futbalisti FC Middlesbrough natiahli negatívnu sériu bez víťazstva na sedem zápasov. V nedeľňajšom dueli 8. kola anglickej Premier League nevyužili výhodu domáceho prostredia a Watfordu podľahli 0:1.

Jediný gól strelil v 54. minúte grécky obranca Jose Holebas. Nováčik z Middlesbrough uhral v uplynulých šiestich dueloch len dva body a v tabuľke sa prepadol na 17. priečku.

V nedeľňajšom stretnutí 8. kola Premier League triumfoval domáci Southampton nad Burnley 3:1.

Skóre stretnutia otvoril v 52. min útočník Sunderlandu Charlie Austin, o osem minút neskôr zvýšil Nathan Redmond a na 3:0 upravil v 66. min z pokutového kopu opäť Austin. V 72. min skorigoval a uzavrel skóre duelu úspešnou exekúciou pokutového kopu Sam Vokes.

Premier League - 8. kolo:

FC Middlesbrough - FC Watford 0:1 (0:0)

Gól: 54. Holebas

Southampton - Burnley 3:1 (0:0)

Góly: 52. a 66. Austin (druhý z pok. kopu), 60. Redmond - 72. Vokes (z pok. kopu)

Domov»Futbal»Anglicko»Southampton opäť triumfoval, neprehral už sedem zápasov v sérii