Barcelone na tri mesiace vypadol kľúčový hráč, Enrique zúri

Iniestu odnášali z ihriska na nosidlách.
Iniestu odnášali z ihriska na nosidlách. (Autor: SITA/AP)
TASR|22. okt 2016 o 19:52

Barcelona vyhrala vo Valencii 3:2, víťazný gól strelil v samom závere z jedenástky Lionel Messi.

VALENCIA. Španielsky futbalový majster FC Barcelona sa tri mesiace bude musieť zaobísť bez Andresa Iniestu. Kapitán Kataláncov nedohral sobotňajšie stretnutie vo Valencii. Krátko po začiatku si poranil koleno a už v 14. minúte ho musel striedať Ivan Rakitič.

Podľa prvých správ má špílmacher Barcelony poškodené väzivo v kolene a musí na operáciu. Zranenie utrpel po zákroku domáceho Enza Pereza, po ktorom ho museli odniesť z ihriska na nosidlách. Tréner Barcelony Luis Enrique sa hneval, že Perez nedostal ani žltú kartu.

"Domáci hráč mal určite vidieť kartu. Zajtra uvidíme, aké vážne je jeho zranenie, ale už teraz je jasné, že Andres nám bude chýbať týždne," povedal Enrique.

Barcelona vyhrala vo Valencii 3:2, víťazný gól strelil v samom závere z jedenástky Lionel Messi. Pre Argentínčana to bol druhý presný zásah v stretnutí, tým prvým v 22. minúte na štadióne Mestalla otvoril skóre.

Domov»Futbal»Španielsko»Barcelone na tri mesiace vypadol kľúčový hráč, Enrique zúri