Zákrok brankára Slovana Brusta zaradili medzi najkrajšie v týždni

Zákrok Barryho Brusta vybrali medzi najkrajšie.
Zákrok Barryho Brusta vybrali medzi najkrajšie. (Autor: TASR)
SITA|25. okt 2016 o 16:03

Piaty najkrajší gól v minulom týždni v KHL zaznamenal útočník Slovana Bratislava Kyle Chipchura.

MOSKVA. Zákrok Barryho Brusta zo Slovana Bratislava pravým betónom zo záveru druhej tretiny stredajšieho stretnutia proti Ak Bars Kazaň (2:1 po predĺžení) sa dostal do hitparády najkrajších zásahov gólmanov v deviatom týždni Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL).

Príslušná sekcia zaradila Brustov zákrok, pri ktorom najprv vyrazil strelu obrancu Stefana Elliotta a následne aj dorážku útočníka Vladimira Tkačova, na štvrté miesto.

Najkrajší zákrok previedol Fín Juha Metsola z Amuru Chabarovsk vo víťaznom súboji proti Traktoru Čeľabinsk (4:2).

V rebríčku najkrajších gólov sa na piatu pozíciu dostal víťazný presný zásah útočníka Slovana Kyla Chipchuru v piatkovom súboji proti Lade Togliatti (3:2).

Prvenstvo získal gól skúseného Alexandra Siomina z Metallurgu Magnitogorsk v zápase proti Amuru Chabarovsk. Informáciu priniesol oficiálny web KHL.

Tento zákrok vyniesol Barrymu Brustovi štvrté miesto.

Piate miesto medzi najkrajšími gólmi obsadil zásah Kyla Chipchuru.

Domov»Hokej»KHL»Zákrok brankára Slovana Brusta zaradili medzi najkrajšie v týždni