Slováci hrali proti favoritovi skvelo, ale o gól prehrali a ďalej nepostúpili

MS florbalistov 2016 - Riga (Lotyšsko):

Play-off o štvrťfinále:

Nórsko - Slovensko 4:3 (1:1, 2:2, 1:0)

- do štvrťfinále postúpilo Nórsko, Slovensko bude hrať o 9. - 12. miesto

Góly: 4. Hoff Eriksen (H. Fredriksen), 34. Lindgjerdet (Kvisvik), 40. Gidske (Lindgjerdet), 47. Straete (Gidske) - 4. Sikorjak (Szabo), 37. Grlický (Čonka-Skyba), 40. Kubovič (Řezanina)

Vylúčení: 1:2 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Larinovs a Gross (obaja Lot.), 608 divákov

Zostava SR: Mazák (Turek) - Řezanina, Komačka, Szabo, Sikorjak, Koščo, Ľ. Šefčík, Kročko, Bulko - Gál, Matejka, Kubovič - Nehila, Joščák, Dudovič - Čonka-Skyba, Grlický, Ujhelyi - Heleš

RIGA. Slovenským florbalovým reprezentantom len málo chýbalo k postupu do štvrťfinále a splneniu hlavného cieľa na prebiehajúcich MS 2016 v lotyšskej Rige (3. - 11. decembra). Slováci v popoludňajšom zápase stredajšieho play-off o štvrťfinále prehrali tesne 3:4 s favorizovanými Nórmi a budú hrať v skupine o 9. - 12. miesto.

"Veľmi dobre sme pripravili mužstvo. Veľmi sme chceli ísť ďalej, chýbalo nám trošku šťastia. Som veľmi hrdý na chlapcov, predviedli dobrý výkon a určite ním uspokojili našich náročných fanúšikov. Dnes celý tím dokázal, že to vieme, že vieme zabojovať za túto krásnu krajinu," povedal český tréner SR Petr Koutný.

Veľmi chceli vyhrať

"Každý zápas proti silnému súperovi je pre nás veľké plus. Táto generácia ich už niekoľko odohrala, čo nám dalo veľmi veľa. Trénujem už dlho, ale takéto niečo som v šatni snáď ešte ani nezažil; chcelo sa mi až plakať, chlapci veľmi chceli... Bude teraz mimoriadne náročné namotivovať mužstvo, ale urobíme maximum pre to, aby sme pokračovali v stupňovaní našich výkonov," povedal Koutný.

"Škoda tohto zápasu, smutný však nie som. Som hrdý na chlapcov, výborne sa pripravili na dnešný duel. Keby sme hrali viac takýchto ťažkých zápasov... Musím sa chlapcom poďakovať, aj keď sme nepostúpili," uviedol tréner Petr Koutný pre RTVS.

Slovenský tím nastúpil proti Nórom s viacerými zmenami - kapitán Lukáš Řezanina sa presunul z útoku do prvej obrannej dvojice - a zverenci Petra Koutného dlho odolávali favorizovanému mužstvu. Po II. tretine bol stav nerozhodný 3:3. Nóri trikrát viedli, ale Slováci vždy rýchlo zmazali jednogólové manko - najskôr po 29 sekundách, potom po dvoch minútach a 28 sekundách a do tretice už po 12 sekundách.

V 4. min otvoril skóre Fredrik Hoff Eriksen, vzápätí odpovedal Martin Sikorjak. O polhodinu neskôr potešil nórskych priaznivcov Markus Lindgjerdet, v 37. min vyrovnal Martin Grlický. V poslednej minúte prostrednej časti zužitkoval presilovku Daniel Gidske, no na druhej strane výbornú prihrávku Řezaninu premenil na ďalší gól SR Martin Kubovič - 3:3. Nóri boli aktívnejší aj v tretej dvadsaťminútovke a odmenou bol pre nich víťazný gól Thomasa Straeta. Slováci sa už na štvrtú gólovú odpoveď nezmohli, aj keď boli blízko - 25 sekúnd pred koncom žŕdka zastavila pokus Kuboviča.

Rozhodli detaily

"Bol to vyrovnaný zápas, rozhodli detaily. V závere sme mali šance na vyrovnanie, mrzí to. Bolo to o jednej chybe. Každý z nás podal stopercentný výkon, všetci hecovali, mal som občas až zimomriavky. Takúto atmosféru v tíme som ešte nezažil," referoval strelec gólu na 3:3 Martin Kubovič a doplnil: "Zo Slovenska cítime veľkú podporu. Naším cieľom bolo preniknúť do elitnej osmičky, pokúsime sa vybojovať aspoň deviate miesto. Musíme vypustiť z hláv dnešný súboj, zregenerovať a skoncentrovať sa na zajtrajší zápas."

Slováci vo štvrtok o 9.00 h SEČ nastúpia proti Američanom v rámci skupiny o 9. - 12. miesto. Víťaz tohto duelu bude hrať o konečnú 9. priečku, zdolaný o 11. pozíciu. Druhú dvojicu v skupine o 9. - 12. miesto utvorí Kanada a zdolaný zo súboja stredajšieho play-off o štvrťfinále Lotyšsko - Dánsko (hrá sa od 18.30 h).

"Chceli sme vyhrať a postúpiť, takže je to trochu neúspech. Chýbalo nám to, aby sa niekto zo skúsenejších hráčov či strelcov dokázal presadiť v správnom okamihu. Proti Nórom sme si asi nemohli dovoliť otvorenú partiu, museli sme hrať vzadu bez chýb. Škoda gólov, čo sme dostali, na druhej strane, niektoré naše strely tesne neskončili v bránke. Na začiatku tretej tretiny sme sa nechali trochu zavrieť, mali sme vtedy prevziať iniciatívu," uviedol kapitán našich Lukáš Řezanina.

"Teraz bude asi trochu náročnejšie sústrediť sa na ďalšie zápasy; predsa len, tento bol pre nás kľúčový, upriamili sme na neho pozornosť. Vyspíme sa však a dohodneme sa, ako ďalej. Vieme, že veľmi veľa ľudí nám doma fandí a sme za to veľmi vďační. Neverím, že niekto pre týchto fanúšikov nevydá zo seba maximum aj v ďalších dueloch. Ideme zabojovať o deviate miesto, herne na to určite máme," dodal.

Slovenskí florbalisti sú na svetovom šampionáte tretíkrát, majstrovstvá sveta sa konajú v dvojročnom intervale od roku 1996. Vo Švédsku 2014 obsadili Slováci desiatu pozíciu, vo Švajčiarsku 2012 ôsmu priečku.

Ďalšie výsledky:

Nemecko - USA 6:5 (2:1, 1:1, 3:3)

- do štvrťfinále postúpilo Nemecko, USA bude hrať o 9. - 12. miesto

Estónsko - Kanada 16:4 (7:2, 3:0, 6:2)

- do štvrťfinále postúpilo Estónsko, Kanada bude hrať o 9. - 12. miesto

Lotyšsko - Dánsko 5:6 po sam. nájazdoch (1:2, 4:0, 0:3 - 0:0, 0:1)

(1:1, 2:2, 1:0)
60' minúta
Slovensko
Góly a asistencie: 4. Eriksen (Fredriksen), 34. Lindgjerdet (Kvisvik), 40. Gidske (Lindgjerdet), 47. Straete (Gidske) – 4. Sikorjak (Szabo), 37. Grlický (Čonka-Skyba), 40. Kubovič (Řezanina). Rozhodca: Martins Larinovs, Martins Gross.
Najlepší hráči zápasu: Daniel Gidske – Martin Kubovič.
Strely na bránu: 13:16.
Slovenská florbalová reprezentácia nepostúpi do štvrťfinálových bojov na svetovom šampionáte v Lotyšsku a pobije sa iba o konečné umiestnenie na deviatom až dvanástom mieste. Rozhodla o tom dnešná porážka s favorizovaným Nórskom. Severania v zápase ani raz neprehrávali a vďaka presnému zásahu Straeteho zo 47. minúty vyhrali 4:3. Slováci však úspešne sekundovali silnejšiemu súperovi a v úplnom závere mohli vyrovnať. Kubovičova strela ale skončila iba na žŕdke.
59:34
importantMatej Kubovič vystrelil výborne z ľavej strany. Loptička sa obtrela o konštrukciu brány.
59:05
importantSlovenský tím si zobral oddychový čas. Naši hráči budú rozohrávať štandardku z rohu ihriska.
58:32
Naši hráči sa nasťahovali pred nórsku bránu a kombinujú. Jelsnes nemal vážnejší zákrok.
58:00
importantDo konca tretej tretiny ostávajú posledné dve minúty. Slováci hrajú v šestici bez brankára.
57:12
Koščo vystrelil z polovice ihriska, ale jeho tečovaný pokus smeroval priamo do rúk Jelsnesa.
56:29
importantSlováci zahodili obrovskú šancu. Po rýchlom brejku bol úplne sám pred brankárom Matejka, ale jeho pokus bol zblokovaný nad bránu.
56:05
Tréner Petr Koutný stiahol hru na dve formácie. Zatiaľ to neprináša želaný efekt.
55:35
Minúty postupne plynú, ale naši hráči si nedokázali v tretej tretine vypracovať gólovú šancu.
55:00
55:00
importantMazák vytiahol výborný zákrok. Po chybe Matejku v rozohrávke zakončoval z ľavého krídla Torp, ale slovenský brankár bol na mieste.
54:20
Nórsko zbiera sekundy a kombinuje iba v blízkosti vlastnej brány. Naši hráči čakajú na chybu svojho protivníka.
53:20
Ujhelyi urobil chybu, keď ponúkol loptičku Nórom. Súperi nevyužili šancu na brejk.
52:34
Gidskeho strela z diaľky bola tečovaná, ale Mazák nemusel zasahovať. Pri loptičke sú naši hráči.
52:00
Nóri zlepšili hru oproti prvým dvom tretinám. V útoku rýchlejšie kombinujú a v obrane dobre dostupujú našich florbalistov.
50:50
Chybná rozohrávka nás pripravila o loptičku. Do konca zápasu ostáva deväť minút a Slovákom sa kráti čas na vyrovnanie.
50:12
Po veľkej príležitosti Nórov nasleduje posledná reklamná prestávka. Súper zakončoval z protiútoku, ale strely a Lindgjerdeta a Olesena nesmerovali do siete.
49:43
Nórski florbalisti urobili zbytočnú chybu v rozohrávke. Loptička im na polovici ihriska odskočila za mantinel.
49:00
49:00
importantNórsko je v tretej tretine lepším tímom. Severania dosiahli teraz piaty gól, no Valbye zakončoval vysokou hokejkou.
48:05
importantKubovič s Gálom išli do brejku dvoch proti jednému. Druhý menovaný však nedokázal vystreliť.
47:16
Štvrtýkrát v zápase prehrávame. Nóri pokračujú aj po strelenom góle v útočení.
46:45
46:45
goalNórsko dalo gól! Severania tentoraz už môžu oslavovať oprávnene. Po rýchlo protiútoku ostal na pravom krídle úplne voľný THOMAS STRAETE, ktorý prekonal Mazáka. Asistencia: Daniel Gidske.
46:25
importantNóri už zdvíhali ruky nad hlavu. Strela Torpa smerovala od žŕdky do chrbta brankára Mazáka a následne späť do hry.
45:51
Slováci sa musia vrátiť na obrannú polovicu ihriska. Joščákovi odskočila loptička mimo hracej plochy.
45:20
Ladislav Gál je dnes strelecky aktívny, ale väčšina jeho pokusov končí na brániacich hráčoch.
44:35
Slovenskí florbalisti sa snažia upokojiť hru pokojnou kombináciou na vlastnej polovici.
44:00
Nóri držia loptičku a zvyšujú svoj tlak. Slováci bránia so všetkými hráčmi zhustenými pred Mazákom.
43:26
Norstrom nebezpečne vystrelil z pravej strany. Loptička smerovala priamo do hrude brankára Mazáka.
42:40
Ladislav Gál vystrelil bekhendom, keď stál chrbtom k bráne. Nóri jeho pokus zblokovali.
42:09
importantNóri si pomohli malou domov a dopriali Slovákom štandardku. Strelu Řezaninu z výbornej pozície zblokovali súperi.
41:15
Mazák vybehol zo svojej brány a úspešne zasiahol. Slovenskí florbalisti môžu založiť prvý postupný útok.
40:35
Nóri hneď v úvode získali loptičku a trávia čas v okolí našej brány.
40:01
Začala sa tretia tretina.
Strely na bránu: 10:12.
Slovenskí florbalisti stále živia nádej na postup do štvrťfinále. Proti Nórsku dnes už trikrát prehrávali, no vždy sa dokázali dotiahnuť. Na presný zásah Lindgjerdeta v 34. minúte dokázal odpovedať Grlický a po presilovkovom góle Gidskeho rýchlo vyrovnal Kubovič.
40:00
Druhá tretina sa skončila.
39:23
39:23
goalSlovensko dalo gól! Druhýkrát v zápase sme dokázali využiť štandardnú situáciu. Lukáš Řezanina našiel MARTINA KUBOVIČA pred úplne prázdnou bránou a ten nemal problém vyrovnať. Asistencia: Lukáš Řezanina.
39:11
39:11
goalNórsko dalo gól! Slovenskí florbalisti mali tentoraz smolu. DANIEL GIDSKE vypálil z pozície obrancu a jeho tvrdú strelu jeden z hráčov tečoval do Mazákovej siete. Asistencia: Markus Lindgjerdet.
38:54
Martin Grlický nedovolene zastavil nórskeho hráča a dostal dvojminútový trest.
38:15
Stále sa nemení obraz hry. Slovenskí florbalisti nie sú napádaní a stále držia loptičku.
37:22
Slováci získali loptičku a nikam sa neponáhľajú. Naši nechcú urobiť zbytočnú chybu.
36:30
36:30
importantNóri mali obrovskú šancu na tretí gól. Pred Mazákom ostal voľný Pedersen, ale slovenský gólman podržal svoj tím.
36:04
36:04
goalSlovensko dalo gól! Naši hráči opäť dokázali vyrovnať. Čonka-Skyba posunul loptičku pred bránu, kde bol pripravený MARTIN GRLICKÝ a prestrelil Jelsnesa. Asistencia: Filip Čonka-Skyba.
35:50
Slováci sa tlačia do útoku a radi by vyrovnali rovnako rýchlo ako v prvom dejstve.
34:56
Slováci rozohrávali štandardku z výhodnej pozície. Dudovič však preváhal ideálny moment na koncovku a Sikorjak nedokázal vystreliť.
34:20
Gál dobre vystrelil z pravého krídla, ale minul bránu. Loptička sa odrazila k voľnému Kubovičovi, ktorý nemieril presne.
33:36
33:36
goalNórsko dalo gól! Súper bol aktívnejší a zo svojho tlaku vyťažil druhý presný zásah. MARKUS LINDGJERDET vystrelil z ľavej strany presne do hornej časti brány. Asistencia: Martin Kvisvik.
32:25
Nehila výborne prihral pred bránu, no tam sa nedostal k zakončeniu dobre postavený Joščák.
32:00
Dudovič zužitkoval viac priestoru a proti otvorenej nórskej obrane vystrelil spoza hráča. Loptička trafila brankára Jelsnesa do nohy.
31:34
Slováci nevyužili priestor na rýchly brejk. Jeden z našich hráčov vystrelil z bekhendu vysoko nad bránu.
31:00
Severania naďalej kombinujú v okolí našej brány, ale dokážeme ich vytláčať z ideálnych pozícií na streľbu.
30:16
Ubehla polovica zápasu, a tak nasleduje reklamná pauza. Prestávka našim pomôže, pretože v posledných sekundách boli pod nórskym tlakom.
29:20
Slovensko dobre bráni a nepúšťa favorizovaných Nórov do veľkých šancí. Súper však zvyšuje aktivitu a často strieľa.
28:54
Daniel Gidske dlho kombinoval so spoluhráčom, ale potom z ľavého krídla nebezpečne vystrelil. Loptička nesmerovala na Mazáka.
28:15
Komačka vystrelil z prvej. Loptička mu nesadla ideálne a prešla mimo nórskej brány.
27:25
Slovenskí florbalisti striedali, čo využil na strelu z diaľky Normann. Jeho pokus skončil na pozornom Mazákovi.
26:45
Dudovič obral Torpa a išiel dopredu spolu s Nehilom. Prihral mu do voľného priestoru, no nič z toho nebolo.
26:19
Slováci v týchto chvíľach upokojili hru a častejšie držia loptičku na svojich hokejkách.
25:45
Kubovič sa rozhodol vystreliť z prvej, ale trafil iba Nórov, ktorí išli rýchlo dopredu. Loptička sa im zaplietla medzi nohami.
25:14
Presilová hra Nórov nakopla a po slabšom závere prvej tretiny začali byť nebezpeční.
24:27
Slovenskí florbalisti zvládli prvé oslabenie v dnešnom zápase, počas ktorého nás Nóri zatlačili.
24:05
Gidske vystrelil takmer z polovice ihriska, no mieril veľmi presne a Mazák vytiahol dobrý zákrok.
23:34
Lindgjerdet mal výbornú pozíciu na zakončenie. Jeho strelu z tesnej blízkosti naši hráči zblokovali.
23:00
Grlický mohol ísť do rýchleho brejku v oslabení, no florbalisti Nórska mu ihneď znemožnili pokračovať v akcii.
22:27
Slováci sa musel dlho brániť počas avizovaného vylúčenia. Teraz ich čaká oslabenie za faul Petra Nehilu.
21:40
Nóri hrajú už polminúty v šestici, pretože rozhodcovia signalizujú faul jedného z našich hráčov.
21:06
Thomas Straete nebezpečne vystrelil z pravej strany. Loptička preletela tesne vedľa Mazákovej brány.
20:30
Gál stratil loptičku a pustil do úniku Olesena. Nórsky útočník nedokázal prestreliť brániacich hráčov.
20:01
Začala sa druhá tretina.
Strely na bránu: 4:7.
Nórski florbalisti mali lepší vstup do zápasu a zo svojej aktivity vyťažili presný zásah Eriksena. Slováci však rýchlo vyrovnali a odvtedy mali viac z hry. Svoju prevahu ale nepremenili na presný zásah, a tak je stav 1:1.
20:00
Prvá tretina sa skončila.
19:39
Olesen sa vrátil na hraciu plochu. Slováci napriek aktívnej hre nedokázali skórovať.
19:05
Ladislav Gál sa natlačil pred nórskeho brankára a zblízka zakončil. Jelsnes výborne zasiahol.
18:20
Zovreli sme Nórov pred ich vlastnou bránou, no nedokážeme si vypracovať streleckú príležitosť.
17:39
Nórsky hráč Olesen nadvihol hokejku jednému z našich florbalistov a dostal dvojminútový trest.
16:50
Nórom sa v týchto chvíľach nedarí. Ich útočné akcie končia nepresnými prihrávkami či pokusmi o zakončenie.
16:10
Slováci kontrolujú loptičku, sú na polovici súpera, ale vôbec nestrieľajú, takže Jelsnes nemá prácu.
15:14
Robin Norstrom predviedol rýchly švih, ale minul našu bránu o poriadny kus. Slováci idú opäť do útoku.
14:30
Kubovič sa v blízkosti brány otáčal s loptičkou na hokejke, no Jelsnes prečítal jeho úmysel a dobre zasiahol.
14:00
Stále máme loptičku vo svojej moci a teraz Nórov k ničomu nepúšťame.
13:20
13:20
importantGrlický našiel krížnou prihrávkou voľného Košča, ktorého bekhendové zakončenie vytlačil brankár Jelsnes do rohu ihriska.
12:00
Od konca reklamnej prestávky majú Slováci územnú prevahu. Chýba im ale častejšia streľba.
11:05
Komačkova strela z diaľky smerovala na nórskeho brankára, ktorý loptičku vyrazil len pred seba. Neprišla však presná dorážka.
10:23
Zbytočná chyba našich hráčov. Pri rozohrávke sme si nerozumeli a loptička sa ocitla mimo hracej plochy.
10:01
Loptička sa po odraze od jedného z našich hráčov dostala mimo ihriska. Nasleduje reklamná prestávka.
09:30
Nórsko na chvíľu zatlačilo slovenský výber, no teraz je pri loptičke Joščák a naši môžu vystriedať.
08:47
importantNorí mali veľkú šancu. Na ľavej strane ostal úplne voľný Henrik Fredriksen, no mieril iba do Mazáka.
08:30
Ladislav Gál vystrelil z diaľky bez prípravy. Jeho pokus zblokoval nórsky brániaci hráč.
07:32
Filip Čonka-Skyba vypálil z pravého krídla, loptička preletela pár centimetrov vedľa brány.
07:00
Slováci sa snažia upokojiť hru. Po vystriedaní si posúvajú loptičku na vlastnej polovici ihriska.
06:20
Dudovič získal loptičku pred našou bránou a rýchlo ju potiahol až na opačnú stranu ihriska. Bekhendom z ľavej strany nemieril presne.
05:47
Robin Norstrom si nabehol do voľného priestoru, no jeho krížna strela minula slovenskú bránu.
05:06
Komačkova strela z polovice ihriska bola zastavená nórskou obranou. K loptičke sa dostal Gál, ale toho dokázali súperi obrať.
04:25
Včerajší duel s Dánskom bol dlho opatrný a neponúkol veľa šancí. Dnes sa hrá zo strany na stranu a padajú aj góly.
03:33
03:33
goalSlovensko dalo gól! Blesková odpoveď nášho tímu. Slovenskí florbalisti rozohrali štandardnú situáciu, Szabo posunul loptičku MARTINOVI SIKORJAKOVI a jeho bomba prešla až do brány. Asistencia: Adrián Szabo.
03:27
Joščák mohol zakončovať z pravého krídla, ale zvolil krížnu prihrávku na Dudoviča, ktorá mu nevyšla.
03:04
03:04
goalNórsko dalo gól! Severania nás zovreli pred bránou, odrazenú loptičku dobre sledoval FREDRIK HOFF ERIKSEN a bez prípravy ju napálil do siete. Asistencia: Henrik Fredriksen.
02:20
Slovenskí florbalisti sa zatiaľ nepresadili na polovici nórskeho tímu. Pri loptičke sú častejšie naši súperi.
01:35
Norstrom chcel vysunúť prihrávkou do uličky Straeteho, no Slováci zamedzili rýchlemu brejku súpera.
01:00
Rastislav Mazák musel prvýkrát zasahovať. Strelu z pravého krídla dokázal zlikvidovať.
00:20
Prvá slovenská akcia nedopadla dobre. Prienik Kuboviča po ľavej strane zastavili Nóri.
00:01

Nórsko: Jelsnes (Falkeid) – Kvisvik, Fredriksen, Gidske, Oistad, Normann, Skriden, Isaksen – Olesen, Eriksen, Lindgjerdet – Pedersen, Straete, Norstrom – Bjerknes, Valbye, Jansson – Torp.

Slovensko: Mazák (Turek) – Řezanina, Komačka, Szabo, Sikorjak, Koščo, Šefčík, Kročko, Bulko – Gál, Matejka, Kubovič – Nehila, Joščák, Dudovič – Čonka-Skyba, Grlický, Ujhelyi – Heleš.

Rozhodca: Martins Larinovs, Martins Gross.
Slovenskú florbalovú reprezentáciu mužov dnes čaká najdôležitejší zápas na svetovom šampionáte v lotyšskej Rige. O postup do štvrťfinále sa pobijú s výberom Nórska.

Nórsko obsadilo v základnej B-skupine tretie miesto, keď v troch zápasoch ani raz nevyhralo. Po prehrách 2:8 so Švédskom a 4:8 s Českom včera remizovalo s Lotyšskom 5:5 a vďaka lepšiemu skóre skončilo o priečku vyššie ako usporiadateľská krajina. Severania sa však ocitli v prvých dvoch skupinách, kde bolo umiestnených osem najlepších tímov sveta.

Slovensko začalo turnaj v C-skupine, kde sa stretlo s papierovo slabšími súpermi ako Nóri. Naši florbalisti na úvod turnaja zdolali v dôležitom súboji Poľsko 6:4 a následne si zmerali sily s outsiderom z Austrálie, ktorého porazili jasne 12:2. Do posledné zápasu v skupine vstupovali Slováci s cieľom vyhrať a postúpiť z prvého miesta. Proti Dánsku však doplatili na slabú efektivitu v útoku a v tretej tretine prehrávali už 0:5, keď ich súper trestal za každú chybu. V úplnom závere prišli aspoň dva presné zásahy našich, ktorí skorigovali prehru na konečných 2:5.

Posledný vzájomný zápas odohrali tieto dve krajiny v septembri na turnaji Polish Open, kde sa zrodil jasný výsledok. Nóri triumfovali presvedčivo 9:2.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:00.

Domov»Ďalšie športy»Slováci hrali proti favoritovi skvelo, ale o gól prehrali a ďalej nepostúpili