V Ružomberku odohrali svoj Zápas hviezd hráči 2. hokejovej ligy

TASR|14. jan 2017 o 22:59

V stretnutí padlo dvadsaťdva gólov, úspešnejší bol Výber Západu.

RUŽOMBEROK. Zimný štadión Stana Mikitu v Ružomberku bol dejiskom historicky prvého Zápasu hviezd 2. hokejovej ligy.

Víťazom sa stal Výber západu, ktorý najmä vďaka finišu v tretej tretine zdolal Výber východu 12:10. Najlepším strelcom zápasu bol s tromi gólmi Richard Fiala z Liptovského Mikuláša.

Výber Východu viedol v 26. minúte už 7:2, napokon však exhibíciu nedotiahol do víťazného konca. Počas zápasu bolo vidieť viacero trestných strieľaní, dianie spestrili aj súťaže zručnosti.

V konečnej nominácii Západu napokon prišlo k dvom zmenám, keď hráčov HK 69 Nitra Bajtalu a Bafrnca nahradili Patrikovia Wesselényi a Oravec.

Zápas hviezd 2. hokejovej ligy:

Výber východu - Výber západu 10:12 (3:2, 5:1, 2:9)

Góly: Fiala 3, Schellin 2, Findura, Hriško, Renčok, Tarageľ, Petro - Zemko 2, Rybárik 2, Oravec 2, Káčer, Hulák, Haring, Filip, Durdiak, Daniel. Rozhodovali: J. Konc - Tvrdoň, Orolin, 290 divákov.

Východ: Petro, Fedor - Kobeľa, Javorka, Tomaška, Kiss, M. Slovák, Hriško, L. Zagrapan, Findura - Fiala, Šechný, Šmálik - Laškody, Schellin, Renčok - J. Slovák, Pavlovič, Czuba - Tarageľ, Klouda, St. Pavličko

Západ: Kičina, Vozár - Hulák, Filip, Sluka, Ščepko, Bačkor, Bátora, Poznik, E. Štefanka - Durdiak, Lezo, Peniaška - Haring, Daniel, Wesselényi - Rybárik, Zemko, T. Segíň - P. Oravec, Káčer, Kovalík

Domov»Hokej»Slovensko»V Ružomberku odohrali svoj Zápas hviezd hráči 2. hokejovej ligy