Slovan zakončil trip neúspešne, prehral vo Vladivostoku

Hráči Slovana Bratisalva sa radujú po jednom z gólov v zápase proti Jugre Chanty-Mansijsk. (Autor: TASR)
Sportnet|28. jan 2017 o 10:00

Hokejisti bratislavského klubu majú stále reálnu šancu prebojovať sa do vyraďovacej fázy.

Kontinentálna hokejová liga (KHL) - sobota - výsledok:

Admiral Vladivostok - HC Slovan Bratislava 2:1 (2:0, 0:1, 0:0)

Góly: 16. Sigariov (Wright, Morrisonn), 16. Sajustov (Fisenko, Gavrilenko) - 22. A. Šťastný (Jeglič, Chipchura)Vylúčení: 3:5 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: Kulakov, Fatejev - Nesterov, Černyšov (všetci Rus.), 5841 divákov

Vladivostok: Bobkov - Bartulis, Blum, Morrisonn, Volčenkov, Zemčonok, Gavrilenko, Kudašov - Fisenko, Sajustov, Sabolič - Krasnoslobodcev, Wright, Gorškov - Kazakov, Makarenko, Žafiarov - Alexejev, Sigariov, M. Plotnikov

Slovan: Brust - Kundrátek, Sersen, Švarný, Plastino, Luža, Starosta, M. Rosandič, Bačík - Cheechoo, Taffe, Chipchura - A. Šťastný, Jeglič, Musatov - Vopelka, Lušňák, Skalický - S. Petráš, J. Šiška, Pätoprstý

Hokejisti Slovana Bratislava si naďalej komplikujú cestu za play-off KHL, keď v sobotňajšom stretnutí prehrali na ľade Admiralu Vladivostok tesne 1:2.

Pre zverencov trénera Miloša Říhu je to druhá prehra po sebe, predtým nezvládli ani štvrtkový duel v čínskom Pekingu s Červenou hviezdou Kchun-lun (0:2).

O osude sobotňajšieho merania síl rozhodli dva góly domácich v rýchlom slede v prvej tretine. V rozpätí 33 sekúnd sa v 16. min presadili Andrej Sigariov a Dmitrij Sajustov.

Slovan síce znížil v úvode druhej časti zásluhou trefy Andreja Šťastného, ale ďalšie puky už za chrbát Igora Bobkova neprešli.

Bratislavčanom nepomohla v závere ani vyše minútová hra bez brankára, hoci domácich zatlačili v ich obrannom pásme.

Slovan Bratislava po 55 zápasoch okupuje 10. pozíciu v Západnej konferencii, na ôsmu priečku zaručujúcu postup do play-off má manko dvoch bodov.

"Belasých" teraz čaká šnúra štyroch domácich zápasov, ich najbližším súperom bude v utorok 31. januára Lokomotiv Jaroslavľ.

Potom privítajú Dinamo Moskva (2. 2.), Viťaz Podoľsk (3. 2.) a Medveščak Záhreb (15. 2.). Záverečné vystúpenie v základnej časti absolvujú slovanisti na ľade Medveščaku 17. februára.

Hlas po zápase:

Miloš Říha, tréner Slovana (zdroj: hcslovan.sk): "Škoda prvej tretiny, ktorú sme prehrali 0:2. Od druhej časti hry sme sa zlepšili, boli lepším mužstvom. Domácich sme k ničomu nepustili, hrali sme veľmi dobre organizovane, aktívne. Škoda nevyužitých šancí, ktoré sme nedotiahli do konca. Domáci hrali pozorne v obrane, niekedy až na hranici čistoty. Chýbal nám možno väčší dôraz v predbránkovom priestore. Chlapcov však musím za tretí zápas pochváliť, dali zo seba všetko. Trip bol veľmi náročný, časový posun veľký, absolvovali sme dlhé prelety, tri noci sme prakticky nespali. Hráči však bojovali, snažili sa a robili všetko pre úspech mužstva."

Online prenos:

KHL  2016/2017
28.01.2017 o 08:00
Vladivostok
2:1
(2:0, 0:1, 0:0)
60' minúta
Slovan
Góly a asistencie: 16. Sigarjov (Wright), 16. Sajustov (Gavrilenko, Fisenko) – 22. Šťastný (Jeglič, Chipchura). Rozhodca: Kulakov, Fatejev – Nesterov, Černyšov. Diváci: 5.841.
Tretia tretina už gól nepriniesla, Admiral svoje dvojgólové vedenie z prvej tretiny už ubránil a tri body si zapíše do tabuľky Východnej konferencie. Slovan v tretej tretine musel hrať na zabezpečenú obranu, produkoval útoky, no Bobkov v bránke už žiadnu zmenu skóre nepripustil. Slovan najbližšie vystúpi na domácom ľade, keď v utorok večer bude hostiť Lokomotiv Jaroslavľ. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 6:9, celkom 30:23, pekný víkend všetkým želá Vladimír Korduliak.
59:55
Taffe nevyhral buly, domáci poslali puk do stredného pásma, je po zápase.
59:51
importantOddychový čas hostí, tréner Říha dáva posledné pokyny svojim zverencom ku gólovému úspechu.
59:51
Admiral vyhodil puk von z pásma, minul opustenú bránku hostí, vyrobil tak zakázané uvoľnenie.
59:33
Sersen poslal puk vpravo a príklepom pálil Kundrátek, Bobkov puk poslal za svoju bránku a zmenu skóre nepripustil.
58:48
importantSlovan so šiestimi korčuliarmi v poli to skúša na power play, dostal domácich pod tlak.
57:27
Admiral vyhodil z pásma ďalší puk, belasým sa teraz nedarí vyvinúť pred bránkou súpera súvislejší tlak.
56:02
Alexejev vystrelil spoza pravého kruhu, kam sa predral s pukom na hokejke až zo svojho pásma, Brust puk poslal na ochrannú sieť.
55:15
Slovan to skúša na nahadzované puky, Admiral mu ale priestor v obrannom pásme poskytnúť nechce.
54:32
Šťastného puk spoza ľavého kruhu skončil v lapačke Bobkova, ktorý v pokľaku upokojil hru na ľadovej ploche.
53:28
Puk opäť lieta z pásma do pásma, bez strely na bránku, čas tretej tretiny sa ukrajuje a blíži ku klaksónu.
51:36
Opatrnosť sa vkradla na ľadovú plochu, jeden gól do tej ktorej siete by isto zmenil obraz tejto hry.
49:46
Nepríjemný puk z ľavej strany poslal na Brusta Sigariov, Barry puk zrazil za svoju bránku, pod kontrolou ho má však domáci klub.
48:48
Sersenov puk od pravého kruhu končí v náručí Bobkova a malá šarvátka pred Bobkovom, vylučovať nebudeme.
48:28
Jeglič vystrelil z otočky od modrej z ľavej strany, Bobkov mal odkrytý výhľad a puk schoval vo svojej lapačke.
47:48
Mám pocit že Cheechoo pálil od mantinelu z pravého kruhu, minul bránku domácich, puk opustil pásmo Admiralu a oba tímy striedajú počas hry.
47:03
Zakázané uvoľnenie teraz vyrobili domáci, vhadzovať budeme pred Bobkovom, hra sa nám akosi začína kúskovať.
46:43
Skalický puk zaviezol do pásma a vystrelil z pravej strany z ostrého uhla po ľade, Bobkov puk pri svojej ľavej žrdi v pokľaku zlikvidoval.
45:42
Chipchura vystrelil z vrcholov kruhov po ľade, Bobkov puk cez svoju hokejku poslal k mantinelu.
44:46
Zakázané uvoľnenie hostí, hra sa nám tak opäť vráti pred Brusta.
44:11
importantEfektný príklep Sersena z vrcholu ľavého kruhu, Bobkov v pokľaku puk schoval do lapačky a pritiahol si ju na svoju hruď.
43:25
Alexejev s pukom hrať nemohol, aj keď veľmi chcel, čiarový píska domácim ofsajd.
42:52
Zakázané uvoľnenie belasých, hra sa vráti pred Brusta.
42:34
Domáci nahodili puk na bránku Brusta od modrej z ľavej strany, Barry puk poslal v pokľaku do rohu klziska.
41:43
Domáci v plnom počte, Slovan svoju delenú presilovku vo vyrovnávajúci gól nepretavil.
40:47
Kundrátkov príklep od modrej z jej stredu minul bránku domácich, Admiral vzápätí puk poslal von z pásma.
40:01
Začala sa tretia tretina.
Ďalšia tretina sa začne približne o 9:45.
V druhej tretine Slovan hneď v úvode šokoval domácu arénu a kontaktným gólom sa vrátil do hry. Potom sa dal očakávať obraz hry, ktorý predvádzali obe mužstvá. Slovan režíroval hru, Admiral hral na zabezpečenú obranu spoliehajúc sa na svoje brejky. Tretiu časť hry bude Slovan začínať svojou presilovkou. Pomer striel medzi žrde v tej druhej 8:10.
40:00
Druhá tretina sa skončila.
39:57
Hostia v plnom počte, Slovan svoje oslabenie prežil bez ujmy.
39:43
Príliš veľa hráčov na ľade, trest pre hráčsku lavičku domácich odsedí Sigariov. Sily na ľadovej ploche sa nám vyrovnajú.
39:32
Slovan stráži svoju modrú čiaru a aj teraz belasí puk poslali až do rohu klziska.
39:01
Admiral sa chybnou prihrávkou sám pripravil o pásmo, pre puk musí až k svojej bránkovej čiare.
38:25
Slovan poslal puk aspoň do stredného pásma, sekundy z jeho oslabenia tak ubiehajú.
38:13
Brust má puk pod kontrolou, keď sa domáci snažili presadiť z ľavej strany, bez úspechu.
37:57
Nedovolené bránenie a dve minúty v závere tretiny vyfasoval Sersen, Admiral si zahrá presilovku.
36:19
Z ľavého kruhu strelou švihom Brusta prevetral Kazakov, Barry puk vyrazil pred seba a spoluhráči ho dostali pod svoju kontrolu.
35:09
Brust na výlete v rohu klziska, svoju úlohu zvládol a na tribúnach to len tak zašumelo, domáci sa k zakončeniu, vidiac opustenú bránku, nedostali.
34:43
Slovan nahodil puk na bránku a Bobkov v pokľaku musel zasahovať, belasí vybojovali pásmo na vhadzovanie, vhadzujeme po ľavej ruke domáceho gólmana.
33:33
Oba tímy s plným počtom hráčov, hra štyroch proti štyrom zmenu skóre nepriniesla.
33:25
Bobkov v akcii, keď zrazil pred seba puk z hokejky Chipchuru spoza kruhov, Jeglič sa k dorážke už nedostal, Igor puk pohotovo schoval pod rukavicu.
33:00
Pri hre štyroch proti štyrom zvádzajú družiny boje, defenzíva na oboch stranách na výbornú a brankári môžu pokojne pozorovať hru.
31:33
Po malej šarvátke dostali po dve minúty Švarný a Plotnikov, Švarný za hrubosť, Plotnikov za seknutie.
31:33
importantPekná akcia domácich, ktorí sa spoliehajú na brejky, puk od bránkovej čiary Alexejev poslal na modrú, Bartulis svojim príklepom prevetral lapačku Brusta, ktorý podržal tím spod Tatier.
31:19
Slovan opäť dostal domácich pod tlak, Admiral mu však palebný priestor neposkytol a akonáhle sa zmocnil puku, poslal ho von z pásma aj za cenu zakázaného uvoľnenia.
30:12
Opäť v akcii gólman hostí Barry Brust, ktorý pohodlne schoval do lapačky puk z hokejky Kazakova, ktorý strieľal z ľavej strany od modrej tesne nad ľadom.
29:36
Luža z ľavej strany nahadzoval puk pred bránku, Skalického nenašiel, Bobkov puk pohotovo prikryl pod svoju rukavicu.
29:02
importantFisenko si prevzal puk v strednom pásme, nakorčuľoval pred bránku, zbavil sa beka hostí a z ľavej strany švihom vystrelil, Brust v pokľaku puk poslal späť do hry.
27:42
importantPrečíslenie domácich dva na jeden a fantasticky zasiahol, ak som dobre videl, Sersen, ktorý sa hodil na ľad a puk smerujúci z pravej strany na ľavú hokejkou zneškodnil.
26:45
Bačík a Pätoprstý teraz stratili puk v obrannom pásme, domáci sa dostali do šance, defenzíva belasých to napokon zvládla, Brust puk z hokejky Makarenka poslal do rohu klziska.
25:26
Opäť nevydarený prechod do útočného pásma v podaní domácich, ďalšie zakázané uvoľnenie Admiral.
25:11
Kundrátek sa prezentoval strelou zápästím z vnútornej časti pravého kruhu, Bobkov puk poslal na ochrannú sieť.
24:16
Lušňák a po ňom ani Pätoprstý neuspeli v pásme domácich, Admiral puk vybojoval a zakladá svoju akciu.
22:43
Musatov dostal puk do pásma a Igor sa dostal k zakončeniu pred bránkoviskom, no nemal už dostatok času a priestoru na efektnejšiu streľbu a keď Bobkov puk vyrazil, v bránke skončil strelec, vhadzovať budeme v strednom pásme.
22:26
importantOddychový čas domácich, tréner Andrijevskij ordinuje domácim recept na hru súpera.
22:26
Admiral vyrobil teraz zakázané uvoľnenie a tak sa hra presťahuje pred Bobkova.
21:09
21:09
goalSlovan Bratislava dal gól!
Výborný nástup do tretiny v podaní Slovana, bojoval o puk za bránkou domácich, bojoval, Chipchura puk potiahol na ľavý kruh, vrátil ho za bránku Jegličovi, ktorý pohotovo prihral medzi kruhy a ANDREJ ŠŤASTNÝ vyliečil Bobkova v bránke domácich. Asistencie: Žiga Jeglič a Kyle Chipchura.
20:01
Začala sa druhá tretina.
Ďalšia tretina sa začne približne o 8:54.
V prvej tretine videla vypredaná aréna spočiatku vyrovnaný duel, brankári nemali veľa práce, no prišla presilovka domácich a to hneď o dvoch hráčov v poli a Admiral sa chopil taktovky. Po peknej brejkovej akcii sa ujal vedenia v zápase, aby vzápätí po peknej kombinačnej akcii zaskočeným hosťom pridal do siete druhý kúsok. Tréner Říha tak bude mať čo povedať svojim zverencom, pomer striel medzi žrde 15:4.
20:00
Prvá tretina sa skončila.
19:45
Domáci ešte v závere vyrobili akciu, puk z ľavého kruhu Brust poslal do rohu klziska.
19:12
Puk v lapačke Barryho, ktorý upokojil hru na ľadovej ploche v poslednej minúte prvej tretiny.
18:55
Starosta v dobrom obrannom zákroku nepustil na pravej strane pri bránkovisku do zakončenia Sajustova, Brust plne kontroloval hru a puk napokon skončil za jeho bránkou.
17:38
Puk v tejto fáze hry lietal z pásma do pásma, tímy si ho vzájomne požičiavali, strelu na bránku sme však nezaznamenali.
15:41
15:41
goalVladivostok dal gól!
Domáci pri chuti, puk od modrej vypálil Gavrilenko, Brust puk vyrazil a pohotovo v dorážke z ľavého kruhu puk do odkrytej časti bránky poslal DMITRIJ SAJUSTOV. Asistencie: Ivan Gavrilenko a Michail Fisenko.
15:15
15:15
Admiral založil ukážkovú brejkovú akciu, puk si v stredom pásme po peknej prihrávke na pravej strane prevzal na palicu ANDREJ SIGARIOV, ktorý nakorčuľoval na pravý kruh a švihom prestrelil Brusta v bránke belasých. Asistencia: James Wright.
14:23
Admiral hral teraz s pukom v pásme belasých, Kundrátek prvý strelecký pokus zblokoval do rohu klziska a potom defenzíva belasých zblokovala ďalšie dva puky, Brust chcel zasahovať, no nemusel.
12:16
Plotnikov síce puk priviezol z ľavej strany až pred bránkovisko, k efektnému zakončeniu sa však nedostal a tak do akcie môže vyraziť tím od Dunaja.
11:03
Hostia v plnom počte, Slovan svoje dvojnásobné oslabenie ubránil.
10:59
Výborná práca jedného z hráčov v bielom drese, ktorý špičkou hokejky vypichol domácim puk a poslal ho do stredného pásma.
10:05
Opäť to bol Blum, ktorý vystrelil od pravého kruhu, Brust puk vyrazil, domáci sa k dorážke nedostali, Chipchura puk vybojoval a vyhodil ho von cez všetky čiary.
09:38
importantBlum vystrelil z vrcholu pravého kruhu, Brust puk vyrazil, Blum sa opäť po chvíli dostal k puku a vystrelil z medzikružia, Brust puk letiaci tesne nad ľadom schoval vo svojej lapačke.
09:03
Za faul lakťom dostal dve minúty Luža, pri signalizovanom vylúčení chcel puk vybojovať Skalický, ktorý celkom nezmyselne podrazil súpera a Slovan pôjde razom do trojky.
08:29
Puk na ochrannej sieti za bránkou Bobkova a keďže posledným hráčom, kto sa puku dotkol, bol domáci hráč, vhadzujeme po ľavej ruke Bobkova.
08:21
Slovan sa previnil na modrej ofsajdom a tak mu musel čiarový akciu zastaviť.
07:10
Puk pod rukavicou Brusta, Admiral tak bude mať po reklamnej prestávke pásmo na vhadzovanie.
05:46
Hostia v plnom počte, Admiral hral presilovku dobre, Slovan dobre bránil a Brust bol rovnako ako predtým Bobkov takmer bez práce.
05:39
Bartulis vystrelil švihom spoza kruhov od modrej, Brust puk poslal na ochranné sklo a jeho spoluhráči von cez všetky čiary.
04:28
Admiral vyhral buly a točil hostí v pásme, belasí puk zachytili a poslali ho aspoň do stredného pásma.
03:46
Cheechoo vyrobil faul za bránkou domácich a dostal dve minúty za krosček.
03:40
Chipchura potiahol puk za bránku, poslal ho na modrú, Sersen po modrej vpravo Kundrátkovi, ktorý vystrelil, Bobkov puk vyrazil pred seba a Cheechoo v dorážke neuspel.
02:59
Puk po strele hráča v modrom drese od modrej belasí zblokovali mimo hraciu plochu, opäť vhadzujeme po ľavej ruke Brusta.
02:50
Belasí chybovali pri prechode do útočného pásma a vyrobili zakázané uvoľnenie, vhadzovať budeme pred Brustom.
02:13
Domáci v plnom počte, Slovan v úvode zápasu svoju presilovku nevyužil a Bobkov bol počas oslabenia prakticky bez práce.
01:33
Admiral poslal puk von cez všetky čiary a Brust rozohráva ďalšiu presilovkovú akciu belasých.
00:58
Sersen vystrelil spoza ľavého kruhu, puk pred bránkoviskom tečoval Taffe, ten skončil na ochrannej sieti a vhadzujeme v strednom pásme.
00:13
Morrisonn dostal dve minúty za podrazenie a Slovan bude v úvode zápasu hrať presilovku.
00:13
Prvý pokus hostí z pravej strany Bobkov kryje pod svojimi rukavicami.
00:01
Na ľadovú plochu korčuľuje hosťujúci Slovan v bielych dresoch, počkáme si domáci Admirál, ktorý nastúpi v modrých dresoch a po hymnách oboch krajín všetko bude prichystané k úvodnému buly zápasu.
Príjemné a dobré víkendové ráno vám želám, vo Vladivostoku nám pomaly bude končiť rozkorčuľovanie oboch tímov, Slovan, ktorý aktuálne stráca na play-off dva body, si zmeria sily s Admiralom, ktorý má naopak, dva body do plusu. Obom tímom teda ide o veľa a vypredaná Fetisov Arena sa má na čo tešiť.

Admiral Vladivostok:

Bobkov (Serebriakov) – Blum (A), Bartulis (C), Morrisonn, Volčenkov (A), A. Zemčonok, Gavrilenko, Kurašov, Sigariov – Fisenko, Sajustov, Sabolič – Wright, Krasnoslobodcev, Gorškov – Kazakov, Makarenko, D. Žafiarov – Barbašov, Alexejev, M. Plotnikov

HC Slovan Bratislava:

Brust (Pogge) – Sersen (C), Kundrátek, Plastino, Švarný (A), Starosta, Luža, Bačík, Rosandič – Chipchura, Taffe (A), Cheechoo – Musatov, Jeglič, Šťastný – Skalický, Vopelka, Lušňák – Pätoprstý, Šiška, Petráš

Rozhodca:

Kulakov, Fatejev – Nesterov, Černyšov.
HC Slovan boj o play-off nevzdáva, na ďalekom východe sa predstaví vo svojom treťom a poslednom zápase, po výhre na ľade Amuru a prehre v Pekingu prichádza na rad Admiral Vladivostok.

Vladivostok, prístavné mesto založili cárski vojaci v roku 1860 ako vojenskú pevnosť a v súčasnosti sčíta 625.000 obyvateľov. Nachádza sa na samom východe Ruskej federácie v blízkosti hraníc so Severnou Kóreou a Čínou. Transsibírska magistrála, alebo tiež „Transsib“, je najdlhšou železničnou traťou na svete a spája práve Vladivostok s hlavným mestom Ruskej federácie, Moskvou. Jej dĺžka je 9.288 km a prechádza siedmimi časovými pásmami. V 1918 roku obsadilo mesto po namáhavej sibírskej ceste asi 60.000 vojakov Československých légii, ktorí sa však neskôr, v priebehu dvoch rokov, cez prístav vrátili späť do vtedajšieho Československa. Vladivostok je dôležitým námorným a vojenským uzlom a sídli v ňom aj Tichomorská námorná flotila. Mesto označujú mnohí aj ako San Francisco východu, keďže sa svojou architektúrou a členením podobá na americké San Francisco. Vladivostok sa hrdí aj svojim delfináriom či podmorským múzeom umiestnenom v ponorke a na námestí, v samom centre mesta, možno vzdať hold pred sochou, ktorú postavili známemu rozprávkarovi z Dánska menom Hans Christian Andersen.

Hokejový tím Admiral Vladivostok vznikol v roku 2013. Vo svojom prvom účinkovaní v KHL sa klub prebojoval do play-off, no hneď v úvode nestačil na neskoršieho víťaza Gagarinovho pohára, Metallurg Magnitogorsk, a porúčal sa zo súťaže po sérii 1:4 na zápasy. V druhej svojej sezóne zostali brány play-off pre Admiral zatvorené a napokon to bolo v konečnom účtovaní 19. miesto. V uplynulej sezóne hráči dosiahli na vytúžené play-off, no opäť to bolo len o prvom kole a séria skončila na zápasy 1:4 v prospech hráčov Sibir Novosibirsk. V konečnom účtovaní Admiral zaujal 13. miesto.

Bielo-modro-tmavomodrý dres Admiralu obliekajú predovšetkým domáci hráči z Ruskej federácie, tím je doplnený dvomi hráčmi z Kanady, po jednom hráčovi majú zastúpenie Lotyšsko a USA. Svoje domáce zápasy hráva Admiral v Koncertno-športovom komplexe s názvom Fetisov Arena, ktorá pojme 5.500 divákov. Hlavným trénerom mužstva je Alexander Leonidovič Andrijevskij.

V aktuálnej tabuľke KHL zaznamenal Admiral z 53 zápasov 75 bodov, Slovan odohral o jeden zápas viac a získal doposiaľ 78 bodov. V Bratislave sa kluby stretli pred tromi týždňami a Slovan sa radoval zo zisku troch bodov, keď o svojom víťazstve rozhodol v poslednej minúte zápasu gólom Taffeho.

Najproduktívnejším hráčom v tíme hostí je Jeff Taffe so 40 kanadskými bodmi (18+22), na druhej priečke Jonathan Cheechoo s 37 kanadskými bodmi (13+24). V tíme domácich je na čele kanadského bodovania 42 bodový Robert Sabolič (19+23), na druhej priečke 39 bodový Vladimír Tkačov (14+25). Gólman hostí Barry Brust disponuje k dnešnému dňu v aktuálnej sezóne 92,1% úspešnosťou zásahov s priemerom 2,32 gólov na zápas, Justin Pogge s 90,4% úspešnosťou drží priemer 3,03 gólov na zápas. Na druhej strane Igor Bobkov s 93,5% úspešnosťou zásahov pri priemere 1,96 gólov na zápas, Nikita Serebriakov91,0% úspešnosť zásahov s priemerom 2,69 gólov na zápas.

Srdečne Vás pozývam k sledovaniu ďalšieho zápasu KHL, Fetisov Arena privíta klub spod Tatier a my vám aj z tohto zápasu krátkymi písanými vstupmi sprostredkujeme aktuálne dianie na ľadovej ploche.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 08:00.