Hráči La Corune sa radujú, zatiaľ čo Lionel Messi prechádza okolo nich.
Hráči La Corune sa radujú, zatiaľ čo Lionel Messi prechádza okolo nich. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|12. mar 2017 o 18:26

Futbalisti barcelonského klubu nestačili na hráčov La Corune.

MADRID. Futbalisti Realu Madrid zvíťazili v nedeľnom domácom stretnutí dvadsiateho siedmeho kola najvyššej španielskej súťaže nad Betisom Sevilla 2:1.

Hostia síce viedli po vlastnom góle brankára Keylora Navasa, ale tri body pre favorita gólmi zariadili Cristiano Ronaldo a Sergio Ramos. Betis dohrával od 78. minúty bez vylúčeného Cristiana Picciniho.

Stačili mu góly Ronalda a Ramosa. Takto Real Madrid zdolal Betis Sevilla: fotogaléria

12.3.2017

Real je na čele tabuľky o dva body pred FC Barcelona a disponuje zápasom k dobru.

Katalánci prekvapujúco prehrali na pôde Deportiva La Coruňa 1:2. Na otvárací Joseluov zásah krátko po zmene strán ešte odpovedal Luis Suarez, ale na gól Alexa Bergantinosa zo 74. minúty už hostia nedokázali zareagovať.

FC Barcelona prekvapujúco prehrala v La Coruni: fotogaléria

13.3.2017

Zverenci Luisa Enriqueho prišli o 19-zápasovú ligovú sériu bez prehry.

Barcelona tak nenadviazala na senzačné víťazstvo proti Parížu Saint-Germain v Lige majstrov, keď francúzsky tím zdolala 6:1 a napriek prehre 0:4 v prvom zápase postúpila do štvrťfinále.

La Liga - 27. kolo:

San Sebastian - Athletic Bilbao 0:2 (0:1)
Góly:
28. Garcia (z 11 m), 56. Williams

Deportivo La Coruňa - FC Barcelona 2:1 (1:0)

Góly:
41. Ronaldo, 81. Ramos - 25. Navas (vlastný)
ČK: 78. Piccini (Betis) po 2. ŽK

Domov»Futbal»Španielsko»Barcelona nenadviazala na zázrak z Ligy majstrov, o výhre Realu Madrid rozhodol Ramos