Slováci opäť porazili Dánov, aj tentoraz o dva góly

Tomáš Hrnka dal svoj piaty gól v reprezentácii.
Tomáš Hrnka dal svoj piaty gól v reprezentácii. (Autor: SITA)
Sportnet|8. apr 2017 o 15:50

Slovensko si tak vylepšilo vzájomnú bilanciu s Dánskom.

Euro Hockey Challenge

Dánsko - Slovensko 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)

Góly: 42. Hrnka (Gernát, Cingel), 48. Kudrna. Vylúčení na 2 min: 2:4 na 2 min., presilovky a oslabenia: 0:0.

Dánsko: Sörensen - J. Jensen, Mads Larsen, N. Jensen, Kristensen, O. Lauridsen, Weichel, Gatz Nielsen, Rondbjerg - Morten Madsen, Regin, K. Jensen - Mik. Hojbjerg, Jacobsen, Mar. Hojbjerg - Poulsen, Klarskov Nielsen, Meyer - Boysen, Christensen, From

Slovensko: J. Hudáček - Čajkovský, Mikuš, Gernát, Švarný, Čerešňák, Brejčák, Šedivý - Dravecký, L. Hudáček, Bakoš - Kudrna, Cingel, Hrnka - Vandas, Suja, Lušňák - Svitana, Preisinger, Lapšanský - Bartánus

AALBORG. Slovenskí hokejoví reprezentanti zvíťazili aj v druhom z dvojice prípravných stretnutí v Dánsku, v sobotu zdolali v Aalborgu domáci výber 2:0. Zverenci trénera Zdena Cígera rovnakým pomerom vyhrali nad severanmi aj vo štvrtok v Odense.

Slováci sa síce v zápase rozbiehali pomalšie, ale v záverečnej tretine svoj výkon vygradovali a dočkali sa gólovej odmeny.

Skóre otvoril v 42. minúte svojím piatym reprezentačným gólom Tomáš Hrnka, výhru poistil o šesť minút neskôr Andrej Kudrna, ktorý skóroval siedmykrát v národnom mužstve. Oporou hostí bol opäť brankár Július Hudáček, ktorý si rovnako ako vo štvrtok udržal čisté konto.

Slovensko si tak vylepšilo vzájomnú bilanciu s Dánskom, s ktorým sa stretne aj v základnej A-skupine MS v Kolíne na Rýnom, na 13 výhier a štyri prehry. Zároveň natiahlo víťaznú sériu s týmto súperom na šesť duelov.

Hlasy po zápase:

Zdeno Cíger, tréner SR: "V prvej tretine sme boli pod veľkým tlakom, súper začal aktívne, hral veľmi dobre. Nečudoval som sa chalanom, v takom tempe, aké súper od úvodu nasadil, sa veľmi ťažko presadzuje. Z toho vyplývala aj strelecká bilancia, keď sme v prvej tretine vyslali iba štyri strely, z toho dve zo stredného pásma. Dôležité bolo, že sme dánsky tlak ustáli. Julo Hudáček v bránke nás opäť podržal, sálala z neho istota, čo je veľmi dobré. Vlastným zavinením sme si to trošku komplikovali, dostávali sme sa pod tlak, zo začiatku sme vyhadzovali puky ako v prvom zápase, aj vychádzanie z obranného pásma bolo príliš zložité. Od druhej tretiny sme začali hrať jednoducho, využívali sme mantinely, útočníci chodili viac do hĺbky, ako sme si povedali v šatni. Riešili sme situácie aj nahodením puku, lebo stredné pásmo bolo veľmi prehustené. Je pozitívne, že sme zostali trpezliví, chalani pochopili, že iná cesta nevedie, len tvrdo makať a hrať jednoducho."

Július Hudáček (brankár SR): "Dve čisté kontá za sebou, na to brankár potrebuje aj šťastie. Niekedy vám to tam padne v prvej inokedy v poslednej minúte a je po shutoute. Som však spokojný predovšetkým s tým, ako pracovalo celé mužstvo predo mnou. Výsledky zo severu sú dobrým vstupom do ďalších prípravných stretnutí a určite posilnia sebavedomie kolektívu. No nezabudnime, že Dánom prídu siedmi až desiati hráči zo SHL či inej súťaže, aj do nášho kádra pribudnú ďalší hráči, na šampionáte to bude už úplne niečo iné."

Andrej Kudrna (útočník SR): "Zopár vecí nacvičených so spoluhráčmi zo Sparty sme v Dánsku skúsili, ale tento gól vyplynul z tlaku, ktorý sme v tejto fáze vytvorili na domácu obranu. Rátali sme s tým, že v odvete na ľade v Aalborgu na nás Dáni vybehnú, že sa budú snažiť odčiniť štvrtkovú prehru. Tak sa aj stalo, no postupne sa to vyrovnalo a v závere sme už boli lepším tímom. Základom však bolo, že sme ustáli spomenutý úvodný tlak. Na úvod prípravy sú dve víťazstvá v Dánsku povzbudivé."

Online prenos:

Euro Ice Hockey Challenge  2016/2017
08.04.2017 o 16:00
Dánsko
0:2
(0:0, 0:0, 0:2)
60' minúta
Slovensko
Góly a asistencie: 42. Hrnka (Cingel), 48. Kudrna.
Najlepší hráči zápasu:
Dánsko: Morten Madsen
Slovensko: Tomáš Hrnka
Slovensko vyhralo proti Dánsku aj druhý zápas pomerom 2:0 a Július Hudáček si opäť udržal čisté konto. S týmto konštatovaním sa s vami pre dnešok lúčime. Ďakujeme za pozornosť a prajeme vám príjemný zvyšok večera.
59:48
Slovensko sa dopustilo zakázaného uvoľnenia a ešte sa bude vhadzovať v našej obrannej tretine.
59:24
Vandas vysoko napádal súperovu rozohrávku a takmer sa mu podarilo vypichnúť puk. Zdá sa, že Július Hudáček si už čisté konto udrží.
58:45
importantSørensen sa medzičasom vrátil na striedačku a mali sme ďalšiu šancu na skórovanie, ale Suja trafil iba konštrukciu opustenej bránky.
58:18
Dáni sa pri pokuse o prechod do pásma dopustili ofsajdu na útočnej modrej čiare. Gólman domáceho celku sa pre istotu vracia medzi tri žrde.
57:56
Slovensko dostalo puk do útoku. Cingel sa ho snažil bekhendom dostať do bránky, ale netrafil.
57:32
Sørensen ostáva na striedačke, Dánsko hrá so šiestimi korčuliarmi.
57:32
importantSlovenský tréner Zdeno Cíger si vyžiadal oddychový čas. Naši reprezentanti boli v posledných minútach naozaj pod veľkým tlakom.
56:47
Domáci Regin predviedol ďalšiu skvelú prácu, po ktorej však zakončil tesne vedľa bránky. Hudáček sa musí mať neustále na pozore.
55:06
Slovensko hrá v plnom počte, ale stále musí čeliť náporu.
55:00
Dáni stále nepoľavujú a teraz slovenský celok poriadne pritlačili. Od modrej čiary to opakovane skúšal Nicholas Jensen, odolali sme.
54:20
importantDáni sa vrátili do pásma. Od modrej čiary to strelecky skúsil Jesper Jensen a priamo pred bránkou jeho pokus ešte tečoval Kristian Jensen, ale gól z toho napokon nie je.
53:43
Slovensko v úvodnej časti oslabenia súpera vytláčalo zo streleckých pozícií, až napoko teraz naši hráči puk vyhodili z pásma.
53:06
importantDánsky tréner si vyžiadal oddychový čas.
53:06
Vylúčenie v tíme Slovensko (Ján Brejčák – 2 min., hákovanie).
52:57
importantDomáci From predviedol ďalšiu skvelú individuálnu akciu! Do zakončenia sa natlačil po prechode z obranného pásma, Hudáček však našťastie odolal.
51:55
V bleskovej odpovedi bol Slovák Bakoš, ale jeho poku z pravej strany sa takisto neujal. Gólmani sú pozorní a odmietajú pripustiť ďalšie góly.
51:28
Dáni vypracovali ďalšiu šancu, v ktorej bol Steffen Nielsen, ale ani on neupsel. Teraz sa hrá rýchlo z jednej strany na druhú.
50:55
Lapšanský sa natlačil priamo pred dánskeho gólmana, ale prihrávka sa k nemu nedostala. Dáni si už na predbránkový priestor dávajú väčší pozor.
50:21
Slovensko sa dopustilo zakázaného uvoľnenia. Vhadzovať sa bude po Hudáčkovej ľavici.
49:40
Vandas si prevzal puk pri mantineli, prešiel s ním poza bránku a prihrával z opačnej polovice. Tento slovenský hráč je dnes naozaj aktívny.
48:50
importantGól mohol padnúť aj do slovenskej svätyne. Regin vymyslel skvelú pozíciu pre Madsena, ktorý bleskovo pálil, ale jeho pokus zastavila iba konštrukcia bránky!
48:09
Slovensko sa dostalo opäť do útoku. Skúsili sme to strelou z uhla, ale tá nebola z kategórie nebezpečných.
47:11
47:11
goalSlovensko dalo gól!
Naši chapci vyhrávajú už rozdielom dvoch presných zásahov! Postaral sa o to ANDREJ KUDRNA, ktorý sa individuálne natlačil medzi kruhy, odkiaľ sa do puku oprel bekhendom a prekonal Sørensena. Bez asistencií.
46:17
Slováci iba nahodili puk do útočnej tretiny, ale tam si ho výborne podržal Weichel a nedovolil našim chlapcom pokračovať v akcii.
44:50
Opäť sme videli zaujímavú šancu Slovenska. Čerešňák našiel Lušňáka, ale tomu chýbalo pár centimetrov, aby sa trafil ideálnejšie. Naši chlapci majú teraz jednoznačne navrch.
44:18
Vandas opäť predviedol obrovskú bojovnosť. Puk potiahol do útoku popri ľavom mantineli, aj keď bol veľmi tesne bránený.
43:02
Slovensko bolo v ďalšej nebezpečnej pozícii. Dostal sa do nej Libor Hudáček, ktorý zakončil tesne vedľa pravej žrde dánskeho gólmana.
41:40
Naši chlapci sú stále pri ofenzívnej chuti. Puk teraz do útoku dostal Vandas, ktorý sa po nahodení aj vybral bojovať on do rohu klziska.
41:03
41:03
Naši hokejisti sa ujímajú vedenia. Skvelú prácu odviedol Cingel, ktorý potiahol puk do útoku a prihral do ľavého kruhu, kam si nakorčuľoval TOMÁŠ HRNKA, ktorý už prudkou ranou do ľavého horného rohu otvoril skóre duelu. Asistencia: Lukáš Cingel.
40:16
Ihneď v úvode tretej dvadsaťminútovky sa Slovensko dostalo do útoku. Z ľavej strany to bekhendom skúšal Bakoš, ale Sørensen bol pozorný.
40:01
Začala sa tretia tretina.
Ani v druhej tretine sme presný zásah nevideli, ale musíme povedať, že výkon Slovenska sa niekoľkonásobne zlepšil. Na oboch stranách však kraľujú gólmani – Sørensen vychytal 13 striel a Július Hudáček zneškodnil 14 pokusov súpera.
40:00
Druhá tretina sa skončila.
39:38
Suja výborne potiahol puk medzi kruhy a následne ho ešte posunul Vandasovi, ktorý rýchlo zakončil bekhendom. Sørensen bol na toto pripravený a puk vytesnil pravým betónom.
39:10
Slováci s ťažkosťami dostali puk cez útočnú modrú čiaru, ale potom urobil Vandas skvelú prácu a vybojoval ho späť na naše hokejky. Dánsko si ešte v závere musí dávať pozor.
38:27
Cingel vybojoval puk a okamžite ho posunul pred bránku, kde si nakorčuľoval Hrnka. Ten ihneď strieľal, ale dánsky gólman odolal a hru prerušil.
38:00
Začína sa posledná dvojminútovka tejto tretiny. Slovensko nahodilo puk za Sørensenovu bránku a pokúsi sa ho vybojovať späť na svoje hokejky.
37:48
Dánsko hrá od tejto chvíle v plnom počte. Na otvárací presný zásah stále iba čakáme.
37:27
Eduard Šedivý si teraz puk vypýtal na ľavej strane pri modrej čiare a opäť to skúsil strelecky, ale tentokrát si Sørensen jeho ranu podržal a hru prerušil.
37:02
Na druhý pokus sme sa vrátili do útoku. Od modrej čiary to tam skúsil obranca Šedivý, ale jeho pokus bol zblokovaný a vyletel do stredného pásma.
36:33
Teraz sa už ale dánskym hokejistom podarilo vyhodiť puk za Hudáčka. Oba celky odídu striedať.
36:10
Slovensko sa ihneď usadilo v pásme. Bez prípravy to tam skúsil Bakoš, ale Dáni puk vyrazili. Aj napriek tomu ešte ostaneme v pásme.
35:48
Vylúčenie v tíme Dánsko (Emil Kristensen – 2 min., držanie).
35:27
Po Cingelovej prihrávke to skúšal Kudrna, ale jeho pokus domáci gólman vytesnil do rohu klziska. Slovensko stále ostáva v pásme.
35:00
Začína sa posledná päťminútovka tejto tretiny. Slovensko zvyšuje svoju aktivitu a čoraz viac strieľa na dánsku bránku.
34:18
Čajkovský vystrelil od modrej čiary a jeho puk tečoval Libor Hudáček, ale ani po tomto Sørensen neinkasoval. O dorážku sa potom ešte pokúšal Bakoš, no Dáni stále neoblomne odolávajú.
33:58
Dravecký to skúsil náprahom takmer od modrej čiary, ale ani on neuspel. Musíme pochváliť dánsku defenzívu, ktorá pracuje vynikajúco.
33:14
Suja výborne potiahol puk po ľavej strane a pálil z kruhu, ale Sørensen to dobre videl a zneškodnil. V týchto chvíľach čakáme na nebezpečnejšie zakončenie.
32:00
Dánsko sa drží pri puku vo svojom útočnom pásme. Domáci hokejisti teraz dávajú našim poriadne zabrať.
31:20
Domáci Regin sa individuálne dostal pomedzi dvojicu slovenských obrancov. Bol však vytlačený do uhla, a tak jeho bekhendový pokus nebol pre Hudáčka príliš nebezpečný.
30:24
Bakoš sa rozbehnutý dostal do ľavého kruhu a skúsil to strelecky, ale jeho pokus Dáni zblokovali vedľa ľavej žrde.
29:51
Libor Hudáček je späť na hracej ploche. Slovensko sa počas tohto oslabenia ubránilo bez akýchkoľvek problémov.
29:48
Dáni to ešte skúsili prienikom po pravej strane, kde však rýchlo pristúpil Mikuš. Aj napriek tomu ale domáci ostali v pásme a tri sekundy pred koncom vylúčenie preveril Hudáčka Meyer.
28:50
Puk je do tretice za bránkou Dánska, kde dokonca vysoko napáda aj Lušňák. V tomto oslabení hrajú Cígerovi zverenci veľmi dobre.
28:21
Dánsko sa pokúsilo preniknúť do ofenzívy, ale opäť natrafilo iba na pozorných zadákov Slovenska. V tejto početnej nevýhode sa zatiaľ bránime vynikajúco.
27:55
Ihneď po vhadzovaní pred slovenským gólmanom dokázali naši reprezentanti puk vyhodiť z obrannej tretiny.
27:51
Vylúčenie v tíme Slovensko (Libor Hudáček – 2 min., hrubosť).
26:55
Zadák Šedivý teraz potiahol puk za bránku a do lepšej pozície ho hádzal Preisingerovi, ale ten si ho musel ešte spracovať hokejkou. Následne sa však aj sám Šedivý dostal k výbornej strele, ale Sørensen si poradil.
25:58
Jakobsen sa teraz dvakrát natlačil priamo pred slovenskú bránku, ale tam bol vždy pokrytý a zakončenie z jeho hokejky neprišlo.
24:41
Hra sa teraz prelieva zo strany na stranu. Z ľavého kruhu to strelecky skúsil Juraj Mikuš, ale našiel iba lapačku Sørensena. Dánsky gólman je stále veľmi pozorný.
24:15
Slováci chceli rozohrať od svojej bránky, no je z toho iba zakázané uvoľnenie. Hra sa opäť vráti pred nášho brankára.
23:58
Hra sa teraz rýchlo prelieva z jednej strany na druhú. Pred Hudáčkom sme opäť videli nepríjemný teč, ale rozhodca následne odpískal postavenie útočiaceho hráča v bránkovisku.
23:29
Dáni sa dopustili zakázaného uvoľnenia, po ktorom Slovensko vyhralo buly. Čajkovský si to následne priamo namieril až na Sørensena, ale ten puk udržal.
23:14
importantDáni boli v ďalšej nebezpečnej pozícii! Regin vystrelil z pravého kruhu a jeho puk bol ešte tečovaný, ale našťastie skončil tesne vedľa bránky Hudáčka.
22:37
Máme tu ďalšie zakázané uvoľnenie zo strany Slovenska. Naši hokejisti tam budú musieť opäť absolvovať vhadzovanie pred svojou bránkou.
22:06
Brejčák si prevzal puk za Hudáčkom a pokúšal sa ho rozohrať cez Vandasa, ale tomu prihrávka ušla. Opäť tak budú môcť útočiť iba Dáni.
21:41
Cingel predviedol dávku bojovnosti, keď si sám pokryl puk a pokúšal sa s ním dostať až pred bránku, ale tam ho v poslednej chvíli odstavil obranca Jensen.
20:37
Slovensko vyhralo buly a Dravecký dostal puk do útočného pásma, ale tam naši opäť neuspeli. Sørensen streleckému pokusu čeliť nemusel.
20:14
Slovensko sa hneď v úvode dopustilo zakázaného uvoľnenia, vhadzovať sa bude po Hudáčkovej ľavici.
20:01
Začala sa druhá tretina.
Slovensko v prvej tretine veľa vody nenamútilo a niekoľkokrát mohlo inkasovať, ale brankár Július Hudáček skvelými zákrokmi podržal svojich spoluhráčov a udržal bezgólovú remízu. Tréner Cíger však bude počas prestávky určite apelovať na to, aby naši reprezentanti zvýšili svoju ofenzívnu aktivitu.
20:00
Prvá tretina sa skončila.
19:12
Dáni sa pohodlne ubránili, prestriedali a puk dostali až do útoku. Postaral sa o to Kristensen, ktorý ho napálil na zadný mantinel.
18:41
Naši reprezentanti sa napokon dostali až do tretiny, ale tam bol Preisinger pritlačený na mantinel a o puk prišiel.
18:00
Začína sa posledná dvojminútovka tejto tretiny. Švarný má puk za bránkou a bude rozohrávať.
16:42
Chceli sme zaútočiť, ale pri prechode do pásma sme puk stratili a dopredu zamierili Dáni. Na konci akcie mieril Jensen na Madsena, no ten napokon nemal priestor na zakončenie.
16:16
importantDánsko sa vrátilo do útoku a opäť z toho bola vynikajúca šanca na otvorenie skóre. Priamo pri pravej strane ostal stáť Kristensen, ktorý sa na dvakrát pokúšal prekvapiť Hudáčka, ale Július odolal a puk schoval do lapačky.
15:40
Slovensko buly v útoku vďaka Hrnkovi vyhralo. Od modrej čiary to prudkou ranou skúsil Gernát, ale Sørensena neprekvapil.
15:26
Veľmi dlho sa hralo bez prerušenia, ale teraz už rozhodca fúkol do píšťalky. Vhadzovať sa bude pred dánskym gólmanom.
14:47
Slovensko sa aj teraz muselo stiahnuť pred svojho gólmana. Tam to totiž poriadne rozprúdil Nicholas Jensen, ale naši odolali.
14:10
Dánsko sa výborne ubránilo a od tejto chvíle môže hrať v plnom počte.
13:34
importantSlovensko striedalo počas hry a následne sme sa pokúsili rozohrať, ale to nám vôbec nevyšlo. K puku sa priamo pred bránkou dostal Nicolai Meyer a bleskovo zakončoval, ale skvelý Július Hudáček opäť podržal náš tím.
12:53
Čajkovský teraz dostal puk do útoku, ale Dáni si ho výborne postrážili a rýchlo ho oň obrali. V tejto preislovke sme zatiaľ úplne bezzubí.
12:30
Dánsko sa v úvode výborne bráni. Puk vyhodilo sa Hudáčka a Slováci musia začínať spoza svojej bránky.
12:10
Vylúčenie v tíme Dánsko (Jesper Jensen – 2 min., držanie hokejky).
11:04
Vylúčený Čajkovský sa vracia späť na ľadovú plochu, Slovensko môže po veľmi dlhej dobe hrať v plnom počte.
10:40
Dánsko sa rýchlo vrátilo do pásma, ale nedokázalo tam nebezpečnejšie pohroziť. Naši chlapci už držia puk za Hudáčkom a budú striedať.
10:12
Obranca Kristensen sa oprel do puku, ale ten gólmana prekvapiť nemohol. Slovenská obrana ho odpalom upratala do bezpečia.
09:23
Slováci sú z najhoršieho vonku a môžu hrať aspoň vo štvorici. Stále sa však musíme brániť.
09:04
Vylúčenie v tíme Slovensko (Michal Čajkovský – 2 min., podrazenie).
08:34
importantDáni sa vrátili do pásma a opäť to tam roztočili. Na ľavej strane sme neustrážili Froma, ktorý sa tak už druhýkrát dostal do výbornej šance. Hudáček opäť exceloval a jeho pokus vytlačil.
08:09
Slovensko vyhralo buly pri svojej bránke a odpalom poslalo puk až k dánskemu gólmanovi.
07:37
importantDáni mohli otvoriť skóre! From urobil po prechode modrou čiarou kľučku a veľmi rozbehnutý sa dostal až do čistého streleckého zakončenia, ale to Július Hudáček vychytal.
07:23
Vylúčenie v tíme Slovensko (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade). Trest odpyká Patrik Svitana.
06:52
Dáni chceli pohodlne rozohrať spoza svojej bránky, ale Lušňák vysoko napáda a súperovi poriadne znepríjemňuje život.
06:10
Sørensen si musel takisto pripísať zákrok po tom, čo naši chlapci predviedli protiútok aj so streleckou koncovkou.
05:58
Domáci hokejisti aj napriek tomu ešte ostali v útoku. Skúsili to strelou od modrej čiary, ktorú sa ešte pokúšal tečovať Regin, ale Július Hudáček si poradil.
05:26
Dáni dostali puk do útoku. Regin sa tam pokúšal vystreliť, ale Slováci sa dobre stiahli a puk zablokovali.
04:46
Dánsko chcelo bleskovo rozohrať od svojej bránky, ale je z toho iba zakázané uvoľnenie. Vhadzovať sa bude pred Sørensenom.
04:00
Prvá štvorminútovka je za nami. Slovensko začalo aktívne, ale teraz si puk prevzali Dáni a práve oni sa pokúšajú zakladať nové ofenzívne akcie.
03:30
Dáni chceli dopredu preniknúť popri pravom mantineli, ale tam urobil výbornú prácu Brejčák, ktorý súperovi puk vzal a akciu prerušil.
02:17
importantDánsko mohlo otvoriť skóre! Boysen sa vyrútil sám na Hudáčka a mohol zakončovať, ale napokon ho dostihol Cingel a zakončenie dánskeho hráča smerovalo iba vedľa ľavej žrde.
01:23
Čerešňák dostal puk za vlastnou bránkou a popri ľavom mantineli ihneď rozohral smerom dopredu. Naši sa ta natlačili až priamo pred brankára, ale Lušňák sa k strele nedostal.
00:48
Slováci prehrali buly pred bránkou domáceho gólamana a museli sa vrátiť. Jeden z hráčov s dvojkrížom na hrudi si myslel, že z toho bude zakázané uvoľnenie, ale rozhodcovia nepískali.
00:21
Slovensko sa ihneď pokúsilo dostať do útoku. Puk do rohu klziska nahodil Juraj Mikuš, ale nik z našich reprezentantov ho tam nedokorčuľoval.
00:01

Dánsko: Sørensen (S. Nielsen) – J. Jensen, Larsen, N. Jensen, Kristensen, Lauridsen, Weichel, O. Nielsen, Røndbjerg – Madsen, Regin, K. Jensen – Mikkel Højbjerg, Jakobsen, Martin Højbjerg – Poulsen, Nielsen, Meyer – Boysen, Christensen, From

Slovensko: J. Hudáček (Baroš) – Čajkovský, J. Mikuš, Gernát, Švarný, Čerešňák, Brejčák, Šedivý – Dravecký, L. Hudáček, Bakoš – Kudrna, Cingel, Hrnka – Vandas, Suja, Lušňák – Svitana, Preisinger, Lapšanský – Bartánus.

Slovensko práve začína zápas proti Dánsku, na snímke Marek Bartánus z HC Košice. #Slovensko #MadeOfHockey