Majstrovstvá sveta v hokeji hráčov do 18 rokov sa v roku 2017 konajú od 13. do 23. apríla 2017. Organizuje ich Slovensko a zápasy hostia Poprad a Spišská Nová Ves.
Slovenskí mládežnícki reprezentanti sa predstavia v popradskej A-skupine, v ktorej postupne nastúpia proti Fínsku, Kanade, Lotyšsku a Švajčiarsku.
Finále a zápas o tretie miesto sú na programe v záverečný deň svetového šampionátu v nedeľu 23. apríla 2017 na hokejovom štadióne v Poprade.
KOMPLETNÝ PROGRAM ZÁPASOV NA MS V HOKEJI DO 18 ROKOV 2017:
13. apríl 2017 (štvrtok):
15.30 h Lotyšsko - Kanada (Poprad)
15.30 h Bielorusko - USA (Spišská Nová Ves)
19.30 h Slovensko - Fínsko (Poprad)
19.30 h Rusko - Švédsko (Spišská Nová Ves)
14. apríl 2017 (piatok):
19.30 h Švajčiarsko - Lotyšsko (Poprad)
19.30 h Česko - Bielorusko (Spišská Nová Ves)
15. apríl 2017 (sobota):
15.30 h Fínsko - Švajčiarsko (Poprad)
15.30 h USA - Rusko (Spišská Nová Ves)
19.30 h Kanada - Slovensko (Poprad)
19.30 h Švédsko - Česko (Spišská Nová Ves)
16. apríl 2017 (nedeľa):
19.30 h Lotyšsko - Fínsko (Poprad)
19.30 h Bielorusko - Švédsko (Spišská Nová Ves)
17. apríl 2017 (pondelok):
15.30 h Kanada - Švajčiarsko (Poprad)
15.30 h USA - Česko (Spišská Nová Ves)
19.30 h Slovensko - Lotyšsko (Poprad)
19.30 h Rusko - Bielorusko (Spišská Nová Ves)
18. apríl 2017 (utorok):
15.30 h Fínsko - Kanada (Poprad)
15.30 h Švédsko - USA (Spišská Nová Ves)
19.30 h Slovensko - Švajčiarsko (Poprad)
19.30 h Česko - Rusko (Spišská Nová Ves)
20. apríl 2017 (štvrtok):
O UDRŽANIE SA V ELITNEJ KATEGÓRII:
11:30 h Bielorusko - Lotyšsko (Spišská Nová Ves)
ŠTVRŤFINÁLE:
13.30 h Fínsko - Česko (Poprad)
15.30 h Kanada - Švédsko (Spišská Nová Ves)
17.30 h Rusko - Slovensko (Poprad)
19.30 h USA - Švajčiarsko (Spišská Nová Ves)
21. apríl 2017 (piatok):
O UDRŽANIE SA V ELITNEJ KATEGÓRII:
17.30 h Lotyšsko - Bielorusko (Spišská Nová Ves)
22. apríl 2017 (sobota) - semifinále:
15.30 h Semifinále 1 (Poprad)
19.30 h Semifinále 2 (Poprad)
23. apríl 2017 (nedeľa) - finálový deň:
13.30 h Bielorusko - Lotyšsko (Spišská Nová Ves)
15.30 h Zápas o tretie miesto (Poprad)
19.30 h Finále (Poprad)