Rozhodoval: KRUŽLIAK (SR), ŽK: Nórgard, Holst (obaja Dán.)

1.Nemecko11002:03 b
Taliansko11002:03 b
3.Česko10010:20 b
Dánsko10010:20 b

TYCHY. Futbalisti Nemecka zvíťazili v nedeľňajšom zápase C-skupiny na európskom šampionáte hráčov do 21 rokov v Poľsku nad rovesníkmi z Česka 2:0.

Skóre duelu otvoril v závere prvého dejstva útočník Schalke Max Mayer. Poistku pridala krátko po zmene strán nová posila Bayernu Mníchov Serge Gnabry.

Tretí gól Nemcov mohol pridať Davie Selke, ale v závere duelu nepremenil pokutový kop. Na trojbodovom vstupe favorita do turnaja to však nič nezmenilo.

Vo večernom zápase C-skupiny nastúpili od 20:45 v Krakove pod vedením slovenského rozhodcu Ivana Kružliaka talianski reprezentanti proti Dánsku.

Gól Maxa Meyera na 1:0.

Gól Sergea Gnabryho na 2:0.

Vo večernom zápase C-skupiny v Krakove zvíťazili Taliani nad Dánskom 2:0. Stretnutie pískal ako hlavný slovenský rozhodca Ivan Kružliak.

Skóre duelu otvoril v 54. minúte Lorenzo Pellegrini, gólovú poistku pridal v 86. minúte Andrea Petagna.

Domov»Futbal»Reprezentácie»Mladí Nemci potvrdili úlohu favorita, bez väčších problémov zdolali Česko