Ilkay Gündogan
Ilkay Gündogan (Autor: SITA/AP)
SITA|16. aug 2017 o 09:11

Dvadsaťšesťročný stredopoliar nehral od 14. decembra 2016.

MANCHESTER. Nemecký futbalový reprezentant Ilkay Gündogan sa po osemmesačnej prestávke vrátil na trávnik.

V prípravnom zápase Manchestru City v Španielsku proti klubu FC Girona, ktorý sa skončil víťazstvom nováčika La Ligy 1:0, prišiel ako striedajúci hráč na ihrisko na posledných dvadsať minút hry.

Dvadsaťšesťročný stredopoliar Manchestru City si 14. decembra 2016 v dueli anglickej Premier League proti Watfordu (2:0) v závere prvého polčasu roztrhol kolenné väzy.

Gündogan je 20-násobný nemecký reprezentant. Hráčom City sa stal vlani v lete, keď prestúpil z Borussie Dortmund. V najvyššej anglickej futbalovej súťaži doposiaľ nastúpil deväťkrát a strelil tri góly.

Domov»Futbal»Anglicko»Gündogan sa vrátil, po ôsmich mesiacoch nastúpil za Manchester City