Manchester United v pohári senzačne prehral, nestačil na druholigistu

Momentka zo zápasu Bristol City - Manchester United.
Momentka zo zápasu Bristol City - Manchester United. (Autor: TASR/AP)
TASR|20. dec 2017 o 23:31

Pozíciu favorita potvrdila londýnska Chelsea.

LONDÝN. Futbalisti Manchestru United sa neprebojovali do semifinále Anglického ligového pohára (EFL Cup).

Favoriti duelu totiž v stredajšom štvrťfinále prekvapujúco prehrali na pôde druholigového Bristol City 1:2.

Domáci sa ujali vedenia v 51. minúte gólom Joea Bryana, na ktorý o sedem minút neskôr odpovedal Zlatan Ibrahimovč. Favorit však nedokázal v ďalšom priebehu skórovať a v tretej minúte nadstaveného času rozhodol o triumfe domácich stredopoliar Korey Smith.

Úlohu favorita zvládla Chelsea, ktorá vyradila Bournemouth po výhre 2:1. O triumfe Londýnčanov rozhodol v 91. minúte Alvaro Morata, keď len minútu pred ním vyrovnal na 1:1 Dan Gosling.

Anglický ligový pohár 2017/2018 - štvrťfinále:

Bristol City - Manchester Uniter 2:1 (0:0)
Góly:
51. Bryan, 90.+3 Smith - 58. Ibrahimovič

Chelsea Londýn - Bournemouth 2:1 (1:0)
Góly: 13. Willian, 90.+1 Morata - 90. Gosling

Domov»Futbal»Anglicko»Manchester United v pohári senzačne prehral, nestačil na druholigistu