Milan Škriniar.
Milan Škriniar. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|5. jan 2018 o 23:11

Milánsky klub sa opäť nedočkal víťazstva.

RÍM. Taliansky futbalový klub Inter Miláno čaká na víťazstvo v domácej ligovej súťaži Serie A už päť zápasov.

Milánsky klub nezískal všetky tri body ani proti domácej Fiorentine, hoci bol k tomu veľmi blízko.

Serie A - 20. kolo:

Chievo - Udinese 1:1 (1:1)

Góly: 9. Radovanovič - 41. Tomovič (vl.)

Fiorentina - Inter Miláno 1:1 (0:0)

Góly: 90.+1 Simeone - 55. Icardi

/Milan Škriniar (Inter) odohral celý zápas/

Po góle Maura Icardiho z 55. minúty vyhrávali Milánčania 1:0, no o výhru ich pripravil gól Giovanniho Simeoneho z 91. minúty.

Celý duel odohral v drese hosťujúceho mužstva obranca Milan Škriniar. Slovenský mladík sa prezentoval zodpovedným a spoľahlivým výkonom, pochválilo ho aj twitterové konto Football Talent Scout, ktoré sa zaoberá štatistikami.

Podľa údajov konta rozdal Škriniar 43 prihrávok, pričom mal až 95-percentnú úspešnosť. Navyše, až deväťkrát dokázal odobrať súperovi loptu.

Milánsky Inter je po neúplnom dvadsiatom kole na štvrtej priečke. Na vedúci Neapol, ktorý má víkendový zápas k dobru, stráca šesť bodov.

Domov»Futbal»Taliansko»Inter stratil body v úplnom závere, Škriniar mal opäť skvelé štatistiky