Mladík Mráz strelil gól hneď pri debute v Serie A. Venoval ho rodine

Branislav Jašurek (vpravo) a slovenský útočník Samuel Mráz.
Branislav Jašurek (vpravo) a slovenský útočník Samuel Mráz. (Autor: Archív B.J.)
SITA|27. aug 2018 o 07:47

Do tímu nováčika Serie A zamieril v polovici júla zo Žiliny.

JANOV. Slovenský futbalový útočník Samuel Mráz si v nedeľu večer otvoril strelecký účet v najvyššej talianskej súťaži v drese nováčika z Empoli - a hneď pri svojom debute v Serie A.

Dvadsaťjedenročný rodák z Malaciek nastúpil v stretnutí 2. kola 2018/2019 na ihrisku FC Janov v 77. min a v nadstavenom čase zmiernil prehru svojho tímu 1:2.

Niekdajší hráč MŠK Žilina a FK Senica vyťažil z krížnej strieľanej prihrávky Giovanniho Di Lorenza.

"Som spokojný s mojím prvým gólom v Serie A, ale mrzí ma, že sme nezískali tri body," rozhovoril sa v Mráz po zápase v mixzóne, citoval ho napríklad portál tuttomercatoweb.com.

"Musíme naďalej takto pracovať, nebojíme sa. Najmä v druhom polčase sme hrali veľmi dobre, nie však do prestávky. Musíme naďalej rásť a rozvíjať sa," doplnil reprezentant SR do 21 rokov.

Do tímu nováčika Serie A zamieril v polovici júla zo Žiliny. Na margo svojho začiatku v Taliansku Samuel Mráz, v uplynulej sezóne s 21 zásahmi najlepší strelec slovenskej Fortuna ligy,.poznamenal:

"Cítim sa tu dobre, zatiaľ je pre mňa všetko nové. Tento gól by som chcel venovať mojej rodine, ktorá mi veľmi pomáha."

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»Mladík Mráz strelil gól hneď pri debute v Serie A. Venoval ho rodine