Hrošovský strelil gól Realu Madrid, Juventus porazil Manchester

Patrik Hrošovský.
Patrik Hrošovský. (Autor: Paul White SITA/AP)
Športové prenosy SME|23. okt 2018 o 00:00

Sumár utorňajších duelov Ligy majstrov.

BRATISLAVA. Futbalisti Juventusu Turín zvíťazili v utorňajšom šlágri 3. kola H-skupiny Ligy majstrov nad domácim Manchestrom United 1:0. Rozhodujúci gól dal v 17. minúte Paulo Dybala.

Real Madrid vyhral nad Plzňou 2:1, gól hostí strelil v 79. minúte slovenský stredopoliar Patrik Hrošovský.

Ronaldo sa vracia z návštevy ako víťaz

Na Old Trafforde boli Turínčania lepším mužstvom, zápas mali prakticky celý čas pod kontrolou. Hviezdnemu útočníkovi hostí Cristianovi Ronaldovi tak vyšiel návrat do bývalého klubu.

Portugalčan vyhral v roku 2008 prvý z jeho piatich titulov v Lige majstrov práve s Manchestrom a po jeho centri padol rozhodujúci gól zápasu. Z pravej strany poslal v 17. minúte loptu do šestnástky a odrazenú loptu poslal do siete Dybala.

Manchester United - Juventus Turín (23. 10. 2018): fotogaléria

24.10.2018

Ronaldo mohol streliť gól v 52. minúte, ale po jeho jedovatej strele predviedol skvelý zákrok domáci brankár David de Gea. Najbližšie k vyrovnaniu boli United v 75. minúte, ale Pogba po tvrdej strele iba opečiatkoval žrď. Juventus po tomto triumfe vedie bez straty tabuľku H-skupiny.

Bayernu stačili dve minúty

Futbalisti Bayernu Mníchov zvíťazili v utorňajšom zápase E-skupiny Ligy majstrov 2018/2019 na ihrisku AEK Atény 2:0.

Bavorský klub je po tomto triumfe na prvom mieste v priebežnej tabuľke so siedmimi bodmi, Atény sú bez bodu na 4. mieste.

AEK Atény - Bayern Mníchov (23. 10. 2018): fotogaléria

23.10.2018

Mníchovčania rozhodli o víťazstve v druhom polčase, ale už v tom prvom mali šance po akciách Thiaga Alcantaru a Serga Gnabryho. V druhej polovici zápasu však v rozpätí od 61. do 63. minúty mierili presne Javi Martinez a Robert Lewandowski.

Valencia aj Bern na víťazstvo stále čakajú

V ďalšom zápase sa Young Boys Bern a FC Valencia rozišli po remíze 1:1. Prvé šance v zápase mali domáci, ale v 26. minúte ich schladila gólová akcia so zakončením Michyho Batshuayia.

V druhom polčase však domáci pridali a v 55. minúte vyrovnal z pokutového kopu Guillaume Hoarau. V závere duelu mohli domáci rozhodnúť po rohovom kope, ale brankár Španielov Neto vytlačil loptu po hlavičke Sanoga na žrď.

Po troch kolách oba tímy čakajú na plný bodový zápis. Valencia má na konte dve remízy a jednu prehru, Bern jednu remízu a dve prehry.

Slovák prekonal Navasa

Real Madrid bol v zápase proti Plzni, v zostave ktorej nastúpili od začiatku Slováci Patrik Hrošovský a Roman Procházka, favorit.

"Biely balet" prehral tri zápasy za sebou a práve proti Plzni chcel naštartovať obrat. Jeho výhra sa však nerodila ľahko. Už v piatej minúte síce Sergio Ramos hlavičkoval do žrde, ale potom prišli šance zverencov Pavla Vrbu.

Petržela dostal výbornú prihrávku za obrannú líniu súpera, ale ani na dvakrát neprekonal gólmana Navasa. Na druhej strane vzápätí otvoril skóre duelu Karim Benzema.

Real Madrid - Viktoria Plzeň (23. 10. 2018): fotogaléria

24.10.2018

Neskôr mohol zvýšiť Isco, ale obrovskú šancu na vyrovnanie mali v závere polčasu hostia. Patrik Hrošovský však v ideálnej pozícii prestrelil bránku. V druhom dejstve potom v 55. minúte pridal druhý gól brazílsky obranca Marcelo.

Plzeň sa však za svoju snahu dočkala v 79. minúte, keď práve Hrošovský prekonal Navasa strelou k ľavej žrdi.

Džeko s tromi bodmi

Hviezdou duelu AS Rím - CSKA Moskva bol Bosniak Edin Džeko. Útočník Rimanov sa pod triumf 3:0 pričinil dvoma gólmi a jednou asistenciou. Pred stretnutím museli ošetriť niekoľko fanúšikov hostí, ktorí sa zranili po poruche eskalátora v centre Ríma, náladu im nevylepšili ani hráči.

Hoffenheim si zachánil body v nadstavenom čase

V F-skupine sa v drese Hoffenheimu blysol dvojgólový Andrej Kramarič, jeho mužstvo napokon zachraňovalo bod s Lyonom v nadstavenom čase.

V druhom zápase skupiny zvládol úlohu favorita anglický šampión Manchester City, nad domácim Šachtarom Doneck zvíťazil 3:0.

Liga majstrov, skupinová časť - utorňajšie výsledky:

E-skupina

AEK Atény - Bayern Mníchov 0:2

Góly: 61. Javi Martínez, 63. Lewandowski, rozhodoval: Alexej Kulbakov (Biel.)

AEK Atény: Barkas - Bakakis, Lambropoulos, Čigrinskij, Hult - Galanopoulos (84. Galo), Simoes - Bakasetas, Klonaridis (64. Boye), Mantalos (76. Alef) - Ponce

Bayern: Neuer - Kimmich, Süle, Hummels, Rafinha - James Rodríguez (63. Goretzka), Javi Martínez, Thiago Alcántara - Robben, Lewandowski (84. S. Wagner), Gnabry (75. T. Müller)

Ajax Amsterdam - Benfica Lisabon 1:0

Gól: 90.+ Mazraoui, rozhodoval: Ruddy Buquet (Fr.)

Ajax: Onana - Mazraoui, De Ligt, Daley Blind, Tagliafico - Van de Beek (88. Neres), Schöne, F. de Jong - Ziyech, Dolberg, Tadič

Benfica: Vlachodimos - A. Almeida, Conti, Jardel, Grimaldo - Pizzi (79. Gabriel), Fejsa, G. Fernandes - Salvio - Seferovič, Rafa Silva (90. Cervi)

TSG 1899 Hoffenheim - Olympique Lyon 3:3

Góly: 33. a 47. Kramarič, 90.+ Joelinton - 27. B. Traoré, 59. Ndombele, 67. Depay, rozhodoval: Alberto Undiano Mallenco (Šp.)

Hoffenheim: O. Baumann - Akpoguma, Vogt, Bičakčič (73. R. Nelson) - Kadeřábek, Grillitsch, Schulz - Demirbay - Á. Szalai (61. Joelinton), Kramarič, Belfodil (80. Zuber)

Lyon: A. Lopes - Tete, Marcelo, Denayer, F. Mendy - Ndombele, Tousart, Aouar - B. Traoré (90.+ P. Diop), Depay (81. M. Dembélé), Terrier (82. Ferri)

Šachtar Doneck - Manchester City 0:3

Góly: 30. David Silva, 35. Laporte, 71. Bernardo Silva, rozhodoval: Carlos del Cerro Grande (Šp.)

Šachtar: Piatov - Matvijenko, Krivcov, Rakickij, Ismaily - Stepanenko, Maycon - Wellington (69. Bolbat), Kovalenko (62. Alan Patrick), Fernando (84. Dentinho) - Moraes

Manchester City: Ederson - Stones (80. K. Walker), Otamendi, Laporte, B. Mendy - David Silva, Fernandinho, De Bruyne (69. Bernardo Silva) - Sterling, Gabriel Jesus (88. Foden), Mahrez

AS Rím - CSKA Moskva 3:0

Góly: 30 a 43. Džeko, 50. Cengiz Ünder, rozhodoval: Anastasios Sidiropoulos (Gréc.)

AS Rím: R. Olsen - Florenzi, Manolas, Fazio, Santon - De Rossi (81. Schick), N'Zonzi - Cengiz Ünder (73. A. Kolarov), Lorenzo Pellegrini (68. Cristante), El Shaarawy - Džeko

CSKA: Pomazun - Mario Fernandes, Becao, Černov (57. Chosonov), Magnusson, Nababkin - Vlašič, Achmetov, A. Sigurdsson, Obľakov (57. Dzagojev) - Čalov (90. Nišimura)

Real Madrid - Viktoria Plzeň 2:1

Góly: 11. Benzema, 56. Marcelo - 79. Hrošovský, rozhodoval: Orel Grinfeld (Izr.)

Real Madrid: K. Navas - Lucas, Sergio Ramos, Nacho, Marcelo - Modrič, Casemiro, Kroos - Bale (75. Asensio), Benzema (88. Mariano), Isco (54. Valverde)

Plzeň: A. Hruška - Řezník, Hejda, Hubník, Limberský - R. Procházka (65. Hořava), Hrošovský, Havel (76. Ekpai), Čermák, Petržela (86. Řezníček) - Krmenčík

Young Boys Bern - FC Valencia 1:1

Góly: 55. Hoarau (z pok. kopu) - 26. Batshuayi, rozhodoval: Andris Treimanis (Lot.)

Young Boys Bern: Wölfli - Mbabu, Lauper, Von Bergen, Benito - Sulejmani (74. Ngamaleu), Sow, Sanogo Junior - Fassnacht (85. Bertone) - Assalé, Hoarau (79. Nsame)

Valencia: Neto - Piccini, P. Gabriel, Diakhaby, Gaya - Soler, Parejo, Kondogbia (70. Coquelin), Ferran Torres (66. Gameiro) - Rodrigo, Batshuayi

Manchester United - Juventus Turín 0:1

Góly: 17. Dybala, rozhodoval: Milorad Mažič (Srb.)

Manchester United: De Gea - A. Young, Lindelöf, Smalling, Shaw - Pogba, N. Matič - Rashford, Mata, Martial - R. Lukaku

Juventus Turín: Szczesny - Cancelo (87. Douglas Costa), Bonucci, Chiellini, Alex Sandro - Bentancur, Pjanič, Matuidi - Cuadrado (81. Barzagli), Dybala (78. Bernardeschi), C. Ronaldo

Tabuľka H-skupiny:

1.Juventus33006:09
2.Manchester United31113:14
3.Valencia30211:32
4.Young Boys30121:71

(online prenos ste mohli sledovať s nami tu >>>)

Online prenos: Manchester United - Juventus Turín (Liga majstrov 2018/2019)

Liga majstrov Skupina H 2018/2019
23.10.2018 o 21:00
Manchester United
0:1
(0:1, 0:0)
90+3 minúta
Juventus
Góly: 17. Dybala. ŽK: 77. Young (MAN) – 59. Matuidi (JUV), 82. Chiellini (JUV).

Zápas medzi Red Devils a talianskym Juventusom teda rozhodol jediný presný zásah, ktorý vstrelil v prvom polčase po dobrej práci Cristiana Ronalda argentínčan Paulo Dybala. V druhom polčase sme už gól nevideli a víťazstvo Juve je teda viac ako zaslúžené.

Ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný večer.
90+3
90+1
V tej prvej centroval z pravej strany Ashley Young, no jeho center do šestnástky nebol ideálny.
90
Rozhodca pridáva k tomuto zápasu ešte tri nadstavené minútky.
89
Po rohovom kope sa dostal k zakončeniu Bonucci, ale jeho pokus spoza šestnástky mieril tesne nad domácu bránku.
88
Ronaldo bol v dobrej pozícií na strelu, volil však prihrávku, čo sa napokon ukázalo ako zlé riešenie.
87
changeStriedanie v tíme Juventus Turín: z ihriska odchádza João Cancelo, prichádza Douglas Costa.
86
Ten pristál na hlave Matiča, lenže jeho zakončenie nemohlo ani náhodou ohroziť pozorného Szczęsnyho, ktorý jednoducho zasiahol.
85
Ronaldo zahral rukou na vlastnej polovici a nasleduje ďalší priamy kop domáceho Manchestru.
84
Následne sa snažil presadiť Smalling, ale jeho prienik zastavil pozorný Chiellini.
83
Ďalšia chyba v rozohrávke priniesla koncovku Lukakua, no jeho bomba bola opäť len zblokovaná na rohový kop.
82
yellowCardŽltú kartu dostáva Giorgio Chiellini (Juventus Turín).
81
changeStriedanie v tíme Juventus Turín: z ihriska odchádza Juan Cuadrado, prichádza Andrea Barzagli.
80
Chiellini zahral v súboji s Lukakuom rukou, čo znamená, že v útočnom ťažení môže pokračovať domáci tím Manchestru United.
78
changeStriedanie v tíme Juventus Turín: z ihriska odchádza Paulo Dybala, prichádza Federico Bernardeschi.
77
yellowCardŽltú kartu dostáva Ashley Young (Manchester United).
76
Mata chcel pristrčiť na Rashforda, ale jeho úmysel prečítal Chiellini, ktorý odvrátil ďaleko od vlastnej bránky.
75
75
importantPätnásť minút pred koncom zápasu mohlo byť vyrovnané! Strela Pogbu spoza šestnástky však skončila na tyči a následne sa odrazila od Szczęsneho na rohový kop.
74
Zaujímavo to skúšal aj dobre hrajúci Bentancur, ale jeho prehodenie na Cristiana Ronalda skvele prečítal vybiehajúci de Gea.
73
Sandro centroval do šestnástky z ľavej strany, no jeho pas jednoducho odhlavičkoval Smalling.
72
Bentancur si však neporozumel s Pjaničom, čo znamená, že ďalšiu útočnú akciu už chystajú zverenci Josého Mourinha.
71
Smalling v strede poľa fauloval Ronalda a lopta ostáva v moci Juventusu.
70
Dokonca zápasu ostáva ešte záverečných dvadsať minút. Dočkáme sa teda vyrovnania, alebo získa tri body taliansky Juventus?
69
Páliť sa chystal Martial, ale ten po spracovaní fauloval Bentantuca, čo zastavilo útočné ťaženie jeho celku.
68
Nutno však podotuknúť, že hráči United hrajú v druhom polčase rozhodne lepšie ako súper a vyrovnanie je naozaj veľmi blízko.
67
Dybala tentokrát s Ronaldom aj zakombinoval, ale napokon sa ukázalo, že argentínsky útočník bol v tesnom ofsajdovom postavení.
66
Dobrá práca Dybalu, ktorý si spracoval loptu v šestnástke. Následne prihrával na Ronalda, ktorého si už však postrážil Smalling.
65
Cancelo po sérií prihrávok taktiež centroval do malého vápna, ale jeho pas zastavil dobre postavený Luke Shaw.
63
Smalling vybojoval loptu na obrannej polovici, následne strieľanou prihrávkou hľadal Lukakua, ale opäť bez zakončenia.
62
United teraz pritlačili svojho súpera, lenže ani centrované lopty dvojice Young – Mata neboli úspešné.
61
Young si v súboji s Dybalom počínal nedovolene a argentínsky útočník bude potrebovať menšie ošetrenie lekárskeho tímu.
60
Priamy kop rozohral opäť Juan Mata a aj v tomto prípade jeho center len preletel cez celé pokutové územie.
59
yellowCardŽltú kartu dostáva Blaise Matuidi (Juventus Turín).
58
Hráči Red Devils mali aj výhodu štandartnej situácie, lenže aj toto skončilo len ofsajdovým postavením Matiča.
57
Mata si chcel obhodiť Bonucciho, ale jeho úmysel skončil len v náručí pozorného Szczęsnyho.
56
Prenikajúceho Dybalu fauloval vracajúci sa Shaw a lopta tak ostáva v moci lepšie hrajúceho Juventusu.
55
Nebezpečný center mieril do šestnástky z kopačky Ronalda, no aj v tomto prípade loptu pokryl de Gea.
54
Chiellini nakopával na nabiehajúceho Sandra, ten to však nestihol a budeme svedkami len odkopu od brány domácich United.
53
Rashord sa chcel presadiť individuálne, no jeho prienik zastavila obrana súpera.
52
52
importantNádherná akcia Juventusu. Zakončoval Cristiano Ronaldo, no jeho delovku z prvej famózne vyrazil David de Gea na rohový kop.
51
Už to mohlo byť o dva góly. Obrane domácich utiekol Matuidi, no jeho prihrávka na Ronalda, ktorý by dával do prázdnej brány bola nepresná.
50
Pekná akcia United na ktorej konci bol Martial, ten padol v súperovom pokutovom území, ale penalta sa pískať rozhodne nemala, keďže v defenzíve predviedol ukážkový skĺz Bonucci.
49
Z diaľky skúšal šťastie aj Cancelo, ale jeho prízemný pokus nemohol ohroziť de Geu ani náhodou.
48
Martial zahral v strede poľa rukou a lopta tak ostáva v moci talianskeho Juve.
47
Sandro centroval z ľavej strany na Dybalu, ale toho nepustil do zakončenia vracajúci sa Matič.
46
Začal sa druhý polčas.
Po prvom polčase je teda návrat Cristiana Ronalda na Old Trafford podarený. Práve po jeho centri sa totiž v 17. minúte dostal k lopte Paulo Dybala a bezpečne otvoril skóre tohto očakávaného stretnutia.

Druhý polčas sa začne približne o 22:03.
45
Prvý polčas sa skončil.
44
Center Younga našiel Lukakua, ale belgický útočník si tentokrát počínal nedovolene.
43
Cancelo sa pretláčal v dôležitom súboji s Lindelofom a našťastie pre domáci tím bol úspešnejší obranca červených diablov.
42
Lukaku neprešiel cez vracajúceho sa Sandra – autové vhadzovanie Red Devils.
41
Dybala sa uvoľnil na pravej strane šestnástky, následne si to pripravil na ľavačku, no jeho technický pokus letel tesne vedľa tyče.
40
Bentancur pálil spoza šestnástky, ale jeho delovku zrazil Luke Shaw.
39
39
Center Sadra tentokrát Young zblokoval dobrým postavením a budeme svedkami ďalšieho rohu hostí.
37
importantExekútorom priameho kopu bol Cristiano Ronaldo. Ten poriadne preveril de Geu a následná dorážka Matuidiho taktiež dala španielskemu gólmanovi zabrať.
36
Vracajúci sa Ashley Young celkom jednoznačne poslal k zemi Ronalda a nasleduje priamy kop talianskeho celku.
35
Desať minút dokonca prvého dejstva. Dočkáme sa teda ešte nejakého gólu, alebo si budeme musieť počkať do druhého polčasu?
34
Naopak prišiel sľubný brejk Juve, ale spätná prihrávka Dybalu našťastie pre domácich neprešla na číhajúceho Ronalda.
33
Ten rozohral Juan Mata, ale po jeho pase Szczęsny opäť bez práce.
32
Pohrozil Ashley Young, ale jeho strieľaný center dokázal odvrátiť Chellini na rohový kop.
31
Po dlhšom časovom úseku sú pri lopte aj domáci, ale výkon zo strany Mourinhoveho tímu sa zatiaľ nedá považovať za podarený.
30
Do hlavičkového zakončenia sa pretlačil Bentancur, lenže jeho pokus tentokrát španielského gólmana neohrozil.
29
Cancelov center z pravej strany bol zblokovaný a nasleduje rohový kop Juve.
28
Aj naďalej pokračuje jasná dominancia hosťujúceho Juventusu, ten je od zašiatku zápasu lepším tímom. Uvidíme, čo predvedie v ďalších minútach Manchester, pretože fanúšikovia sú poriadne nahnevaní.
27
Dybala sa ocitol v slušnej pozícií, ale jeho spätná prihrávka na Cuadrada nebola presná.
26
Dybala padol tesne pred šestnástkou, ale rozhodca neposúdil tento zákrok ako nedovolený.
24
Dobre zapracoval aj Bonucci, no jeho strieľaný pas do šestnástky neprešiel na číhajúceho Ronalda.
23
Samostatne sa snažil presadiť Martial, no jeho prienik dokázala zastaviť defenzíva súpera.
22
importantCancelo sa už dostal do streleckého zakončenia, ale jeho tvrdý pokus z pravej strany šestnástky vyrazil skvelým zákrokom de Gea.
21
Sandro našiel v šestnástke Dybalu, ten sa však tentokrát do koncovky nepretlačil.
20
Juventus už však má loptu na svojich kopačkách a krátkymi prihrávkami čaká na vhodnú možnosť pre ohrozenie bránky de Geu.
19
Cuadrado po strate lopty fauloval Pogbu a do útočnej časti sa už dostávajú hráči Red Devils.
17
17
goalJuventus Turín dal gól!
Hostia sa ujímajú na Old Trafford vedenia ešte v úvodnej dvadsať minútovke. Na pravej strane urobil skvelú robotu Ronaldo, jeho center našiel po odraze v šestnástke osamoteného PAULA DYBALU a ten bez problémov otvára skóre dnešného stretnutia.
16
Matuidi po nepresnosti spoluhráčov fauloval Pogbu, nasledoval priamy kop, ktorý skončil práve na hlave francúzskeho reprezentanta, no jeho koncovku jednoducho chytil pripravený Szczęsny.
15
Po úvodnej štvrť hodinke sme teda bez gólov a na prvú väčšiu príležitosť v zápase stále čakáme.
14
importantCuadrado našiel nákopom osamoteného Dybalu, no ten ukázal, že hlavičkové zakočenie rozhodne nepatrí medzi jeho silné stránky.
13
Tentokrát rozohrával Pjanič, no jeho pas len preletel cez celé pokutové územie – odkop od brány de Geu.
12
Smalling zrazil k zemi Ronalda a lopta teda ostáva v moci talianskeho Juventusu.
11
Následne centroval Cancelo, lenže jeho pas na vzdialenejšiu tyč, kde bol Ronaldo nebol ideálny.
10
Napokon sa do koncovky tlačil Dybala, no ani argentínsky útočník zakončiť nedokázal.
9
Cuadrado hľadal Ronalda, ale jeho úmysel prečítal dobre postavený Paul Pogba.
8
Exekútorom bol Dybala, no jeho center nenašiel v šestnástke žiadneho zo spoluhráčov.
7
Bonucci skvele hľadal nabiehajúceho Ronalda, ten síce nezakončil, ale napriek tomu nasleduje prvý rohový kop Juve v tomto stretnutí.
6
Ďalší nedovolený zákrok v úvode zápasu. Shawa poslal k zemi Cancelo – ďalšia štandartka domácich.
5
Ten rozohral Juan Mata, ale jeho pas do pokutového územia bezpečne pokryl Szczęsny.
4
Rashforda fauloval Pjanič a nasleduje teda prvý priamy kop Red Devils.
3
Matuidi sa snažil prejsť cez Pogbu, lenže víťazom tohto osobného súboja bol domáci záložník.
2
Stretnutie rozohrali hráči United, ktorí budú hrať v prvom dejstve zľava doprava. Hosťujúci Juventus v bielo čiernej kombinácií zprava doľava.
1

Manchester United: de Gea – Young (C), Lindelöf, Smalling, Shaw – P. Pogba, N. Matić – Rashford, Mata, Martial – R. Lukaku.
Náhradníci: Romero – Bailly, Pereira, Fred, A. Herrera, Darmian, Chong.

Juventus Turín: Szczęsny – Cancelo, Bonucci, Chiellini (C), Sandro – Bentancur, Pjanić, Matuidi – J. Cuadrado, Dybala, Ronaldo.
Náhradníci: Perin – De Sciglio, Benatia, Costa, Barzagli, Kean, Bernardeschi..
Manchester United – Juventus Turín

Dlho očakávaný návrat Cristiana Ronalda na Old Trafford sa konečne po dlhšom časovom úseku podaril. Portugalský reprezentant strávil v drese červených skvelé momenty a práve preto bude tento duel viac ako špeciálny. Oba celky sa stretnú v rámci tretieho kola skupinovej fázy Ligy Majstrov.

Posledné vzájomné stretnutie sa dátuje až do roku 2003, keď Red Devils vyhrali na pôde súpera v pomere 0:3. Góly vtedy vstrelili legendy Ryan Giggs a Ruud van Nistelrooy.

Tentokrát to však bude určite o inom. Juventus totiž od spomínanej doby značne zmenil káder a každoročne patrí medzi hlavných favoritov na zisk titulu. Naviac ziskom portugalskej hviezdy Ronalda je taliansky tím určite top favoritom. United naopak neprežívajú podarené obdobie a práve preto bude miernym favoritom hosťujúci tím. Mourinhov celok sa v lige dosť trápi, keďže desiata pozícia v tabuľke je určite za očakávaním. V Lige Majstrov zisk štyroch bodov z dvoch zápasov. Prvý v skupine H je pochopiteľne Juventus s plným bodovým ziskom.

Ak ide o zranenia, tak Červení diabli stále bez zranenej trojice Dalot, Lingard a Rojo. Otázna je účasť Fellainiho, McTominaya a po novom aj Alexisa Sancheza. Tréner Allegri nechal cez víkendové ligové stretnutie odpočívať Dybalu aj Chielliniho, takže obaja určite nastúpia. Jedinou stratou talianskeho celku je nová posila Emre Can.

Pravdepodobné zostavy:
De Gea – Valencia, Smalling, Lindelof, Shaw – Mata, Matic, Pogba – Sanchez, Lukaku, Martial.

Szczesny – Cancelo, Bonucci, Chiellini, Sandro – Bentancur, Pjanic, Matuidi – Dybala, Mandzukic, Ronaldo.

Zápas na Old Trafford teda bude určite viac ako zaujímavý. V prípade tipujúceho by sme určite volili stávku na gól Cristiana Ronalda. Ten je v slušnej forme a bol by to jeho druhý presný zásah proti svojmu bývalému klubu z Anglicka. Ten prvý vstrelil ešte v drese Realu Madrid v roku 2013.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 21:00.

Domov»Futbal»Liga majstrov»Hrošovský strelil gól Realu Madrid, Juventus porazil Manchester