Slovan nedokázal ani raz prekonať obranu Čeľabinska a znova prehral

Zľava Arťom Borodkin, Chad Rau zo Slovana, Ilja Karpuchin a brankár Vasilij Damčenko. (Autor: TASR/Pavel Neubauer)
Športové prenosy SME|15. jan 2019 o 18:30

Slovan natiahol negatívnu sériu na sedem porážok v rade.

Slovan Bratislava - Traktor Čeľabinsk 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)

Góly: 32. Gubarev (Stoa, Thomas), 60. Thomas (Bergström). Rozhodovali: Ansons, Gamalej, - Majtak, Strelcov, vylúčení: 5:8 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, 4486 divákov.

Slovan Bratislava: Štěpánek - Sersen, Jánošík, Grman, Klok, Bačik, Gelinas, Baranov, Švarný - Rau, Taffe, Chipchura - Lunter, Sukeľ, Červený - Lamper, Hrnka, Liška - Bailey, Buc, Sloboda

Traktor Čeľabinsk: Demčenko - Bailen, Riasenskij, Isajev, Petrov, Borodkin, Karpuchin, Želdakov - Kravcov, Szczechura, Enlund - Kokujov, Rybakov, - Thomas, Stoa, Bergström - Šolochov, Dugin, Gubarev - Jerofejev

BRATISLAVA. Hokejisti Slovana Bratislava prehrali v utorkovom domácom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) s Traktorom Čeľabinsk 0:2.

Na štadión si našlo cestu iba 4486 divákov, čo je najnižšia domáca návšteva Slovana od jeho vstupu do nadnárodnej súťaže.

Zverenci trénera Vladimíra Országha v kalendárnom roku 2019 ešte nezískali ani bod, celkovo to bola pre nich siedma prehra v sérii. Slovan sa nachádza na chvoste tabuľky Západnej konferencie a zároveň i celej súťaže so ziskom 27 bodov.

Slovan sa v najbližších dvoch stretnutiach predstaví na klziskách súperov, v tom prvom si v utorok 22. januára od 18.30 h zmeria sily s Dinamom Riga.

Hlasy:

Vladimír Országh, tréner Slovana: "V našej hre chýba veľa vecí, najmä zarputilosť. V presilovkách sa nám nedarilo, mali sme ich dosť a mali sme ich využiť. Mali sme málo svetlých momentov, no mrzí ma, že niektorých hráčov ani netrápi, že sme poslední v tabuľke. Hráči si musia uvedomiť, že šancu akú dostali, nikde nedostanú. Súperovi gratulujem k víťazstvu."

Alexej Tertyšny, tréner Čeľabinska: "Zápas mal veľa vylúčených. My sme na začiatku trápili, ale hráčom ďakujem. Body si odnášame aj vďaka dobrému výkonu nášho brankára."

Rudolf Červený, útočník Slovana: "Súper pozorne bránil a čakal na protiútoky. My sme hrali s nasadením, ale nevyužili sme presilovky. Musíme sa v nich viac tlačiť do bránky. Opäť sme prehrávali, ťažko sa potom hrá, je to náročné na psychiku."

Tomáš Hrnka, útočník Slovana: "Snažíme sa, ale nepadá nám to už dlhšie. Opäť nám neuznali gól, ale podľa všetkého asi bola vysoká hokejka, ale ešte som to nevidel. Potrebujeme už víťazstvo, aby sme si zdvihli sebavedomie."

Výsledky KHL - utorok:

Admiral Vladivostok - Jokerit Helsinki 4:1 (0:1, 1:0, 3:0)
Góly: 38. Polák, 46. Glazačev, 58. Koňkov, 60. A. Streľcov - 4. N. Jensen

Amur Chabarovsk - Lokomotiv Jaroslavľ 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
Góly: 16. Kozun, 34. Denisenko

Červená hviezda Kchun-lun - Severstaľ Čerepovec 1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
Góly: 40. Yip - 9. Lapenkov, 25. Kinrade, 40. Markovin, 60. Michnov

Sibir Novosibirsk - HK Soči 5:4 (3:3, 1:1, 1:0)
Góly: 12. Sajustov, 13. Prince, 20. Savčenko, 39. Peltola, 52. Ignatovič - 6. Archipov, 16. O'Dell, 20. Jokkipakka, 25. M. BAKOŠ

Barys Astana - Spartak Moskva 4:5 (3:2, 1:3, 0:0)
Góly: 1. Svedberg, 6. Frattin, 8. A. Petersson, 25. Sagadejev - 13. a 36. Nikoncev, 12. Talalujev, 24. Cyplakov, 25. Grišin
Július Hudáček (Spartak) odchytal 7:38 min a inkasoval tri góly

CSKA Moskva - Metallurg Magnitogorsk 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Góly: 35. Grigorenko, 58. Vey, 59. Telegin

HC Dinamo Minsk - Viťaz Moskovská oblasť 2:3 pp (0:1, 2:1, 0:0 - 0:1)
Góly: 28. Pulkkinen, 30. Litvinov - 19. Makejev, 34. Švec-Rogovoj, 64. Stasenko

SKA Petrohrad - Neftechimik Nižnekamsk 2:3 pp (2:1, 0:1, 0:0 - 0:1)
Góly: 6. Plotnikov, 10. Byvaľcev - 12. Nestrašil, 24. Galimov, 63. Padakin

Avangard Omsk - HC Salavat Julajev Ufa 5:4 pp a sn (0:1, 3:1, 1:2 - 0:0, 1:0)
Góly: 27. Desharnais, 29. Beck, 40. Stalberg, 53. Semionov, rozh. náj. Desharnais - 9. Arzamascev, 30. Burmistrov, 58. Arzamascev, 58. Burdasov

Dinamo Riga - Avtomobilist Jekaterinburg 1:2 pp (0:0, 0:0, 1:1 - 0:1)
Góly: 50. Maione - 48. Sexton, 64. Paré

Online prenos: HC Slovan Bratislava - Traktor Čeľabinsk (KHL 2018/2019)

KHL  2018/2019
15.01.2019 o 18:30
Slovan
0:2
(0:0, 0:1, 0:1)
60' minúta
Čeljabinsk
Góly a asistencie: 32. Gubarev (Stoa, Thomas), 60. Thomas (Bergström). Rozhodca: Gamalej, Ansons (LAT) – Majtak, Strelcov. Diváci: 4.486.
Je dobojované, belasí dnešný zápas nezvládli a Traktor si právom z Bratislavy odvezie oba body. Najlepšími hráčmi zápasu vyhlásení gólmani: Vasilij Demčenko a Jakub Štepánek. Traktor si svoje vedenie v tretej tretine postrážil a gólovú poistku pridal až v závere do prázdnej bránky. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 14:8, celkom 41:26. Dobrú noc z Bratislavy priaznivcom hokeja želá Vladimír Korduliak.
59:39
59:39
goalTraktor Čeljabinsk dal gól!
Bergström zo stredného pásma minul, k odrazenému puku sa na pravej strane dostal CHRISTIAN THOMAS, ktorý zakončil do prázdnej bránky. Asistencia: Alexander Bergström.
58:40
Hostia v plnom počte, bránka belasých naďalej prázdna.
58:23
Puk hostí minul prázdnu bránku domácich, Slovan stráca cenný čas zo svojej presilovky.
58:18
importantOddychový čas domácich, tréner Országh ordinuje svojim zverencom recept na úspech.
58:09
importantŠtěpánek na striedačke, Slovan hrá power play bez brankára.
57:36
Klok od modrej z ľavej strany nahodil puk na bránku hostí, Demčenko puk kryje vo svojej rukavici.
57:15
Druhý puk hostí za bránkou Štěpánka, Traktor to hrá veľmi dobre.
56:40
Bailen dvojka za háčik, posledná možnosť pre belasých so zápasom niečo urobiť.
56:15
Szczechura vystrelil švihom spoza kruhov, Štěpánek ho schoval do lapačky a rozohral na hokejky svojim spoluhráčom.
55:30
Štěpánek kryje puk vo svojej rukavici a Stoa niečo reklamuje rozhodcom, nie však ten svoj faul, čo vyrobil nedávno.
52:55
Bergström z ľavej strany poslal puk na Štěpánka, Jakub ho vyrazil pred seba, Stoa v dorážke neuspel, defenzíva domácich ho pokryla. Predtým rozhodcovia prehliadli jasný faul Stoa na Chipchuru.
52:07
Dvojmetrový ofsajd domácich, ako žiaci v siedmom ročníku, nuž, nedarí sa belasým ani v tejto tretine.
51:30
Hostia v plnom počte, belasí početnú výhodu nezvládli.
51:16
Z pravej strany zakončil po ľade Šarov, Slovan hrá túto presilovku veľmi, veľmi zle.
49:42
Taffe z vrcholu pravého kruhu po ľade, Demčenko puk vyrazil a hostia ho poslali k Štěpánkovi.
49:30
Za seknutie dostal menší trest Želdakov, možnosť pre belasých na vyrovnanie.
49:15
Karpuchin to skúsil švihom od modrej z jej stredu, Štěpánek puk schoval bezpečne do svojej lapačky.
47:33
Hostia v plnom počte, Slovan ani túto svoju presilovku využiť nedokázal.
47:32
Taffe pálil z vrcholu pravého kruhu, aj on dnes puk poslal len do ochranného skla tesne okolo ľavej žrde bránky hostí.
46:41
Červený to skúsil od kruhov cez klbko hráčov pred bránkoviskom, Demčenko aj tento puk domácich dokázal zlikvidovať.
45:54
Domáci v plnom počte a Slovan bude v hre pokračovať presilovkou, Traktor so štyrmi hráčmi.
45:33
Sersen sa dostal do brejku, za ručnú brzdu zatiahol Bailen, dve minúty za hákovanie, sily na ľadovej ploche sa nám vyrovnajú.
44:40
Traktor točil domácich v pásme, belasí mu efektný palebný priestor neposkytli, Slovan vzdoruje presilovke súpera.
43:54
Hrnka inkasuje dve minúty za podrazenie, presilovka pre Traktor.
43:18
importantHostia v plnom počte, Slovan hral presilovku dobre, Švarný teraz pálil príklepom od ľavého kruhu, Demčenko v sede puk schoval do lapačky.
42:40
Sersen vystrelil od modrej, Demčenko puk poslal vpravo od seba, k dorážke sa dostal na kruhu Bailey, aj jeho puk Demčenko poslal späť do hry a zmenu skóre nepripustil.
42:03
Traktor sa dostal k puku a okamžite ho poslal von cez všetky čiary.
41:56
Slovan vyhral buly a kombinoval s pukom v zóne hostí, akciu zakončil strelou z pravého kruhu Sukeľ, Demčenko jeho puk kryje.
41:18
Dve minúty za podrazenie pre Isajeva, presilovka pre belasých.
40:48
Traktor hneď v úvode tretiny vyrobil zakázané uvoľnenie, hra sa vráti pred Demčenka.
40:01
Začala sa tretia tretina.
Ďalšia tretina sa začne približne o 20:15.
V druhej tretine sme videli jeden gól a ten padol po peknej akcii súpera do siete domácich. Presilovky zatiaľ ani jeden tím nevyužil, ani v hre štyroch proti štyrom sme gól nezaznamenali. O všetkom sa tak rozhodne v tretej časti zápasu, pomer striel medzi žrde v tej druhej 17:6.
40:00
Druhá tretina sa skončila.
39:06
Taffe dobre v obrannom zákroku, pred bránkou Štěpánka puk poslal k mantinelu a nedovolil zakončiť hráčovi v bielom drese.
37:13
Malá skrumáž pred bránkou Demčenka, Rau v dorážke neuspel a tak si ani teraz diváci na tribúnach gól nezakričia.
36:39
Bailey pálil z ľavého kruhu len do ochranného skla.
36:09
Oba tímy s plným počtom hráčov, pri hre štyroch proti štyrom sme gól nezaznamenali.
35:50
Jánošík strieľal od modrej z jej stredu, Demčenko cez betóny poslal puk do hry, Traktor potom chyboval na modrej ofsajdom.
34:48
Klok od modrej nahadzoval puk na bránku, Červený ho nezasiahol a puk skončil v lapačke Demčenka.
34:09
Demčenko mal puk pod rukavicou, Bailey ho sekol a dostal dvojku. Potom sa strhla šarvátka a dvojku vyfasoval tiež Želdakov, ktorému sa na trestnú nechcelo. Nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou, hráme štyria proti štyrom.
33:48
Od Červeného sa pred bránkoviskom puk odrazil smerom na klietku Demčenka, Vasilij bol pozorný a puk schoval pohotovo do svojej lapačky.
33:09
Červený z vnútornej strany pravého kruhu puk oprel len o ochranné sklo.
32:51
Gélinas vystrelil švihom z pravého kruhu spoza obrancu, Demčenko šiel do pokľaku a puk schoval vo svojom náručí.
31:21
31:21
Stoa poslal z ľavej strany puk pred bránku, kde si nakorčuľoval DANIL GUBAREV, ktorý poslal puk do bránky domácich. Asistencie: Ryan Stoa a Christian Thomas.
29:01
Slovan pokazil prechod do útoku, hra sa po zakázanom uvoľnení sťahuje pred Štěpánka.
28:26
Bailey z ostrého uhla z ľavej strany poslal puk na Demčenka, ktorý ho cez svoju hruď poslal pred seba a jeho spoluhráči puk upratali do bezpečia.
27:33
Rau na pravej strane pri bránkovisku sklepol puk smerom na bránku hostí, Demčenko ho pohotovo schoval pod svoje rukavice.
27:00
Trochu nepresností v tejto pasáži hry, vhadzujeme po pravej ruke Demčenka.
25:33
Hostia v plnom počte, ani v tejto presilovej hre sme gól nezaznamenali.
25:29
Sukeľ na dvakrát z pravého kruhu, oba puky Demčenko poslal späť do hry, zmena skóre sa teraz neudeje.
24:43
Traktor poslal puk až k Štěpánkovi, od Jakuba začína presilovková akcia belasých.
24:26
Červený zakončil spred bránkoviska, Demčenko puk poslal dole na ľad a vzápätí zneškodnil pod svojimi rukavicami.
24:13
Bailey pálil od modrej, Demčenko puk poslal vpravo k mantinelu, pri puku domáci hráči.
23:53
Slovan vyrobil zakázané uvoľnenie, vhadzovať budeme pred Štěpánkom.
23:50
Domáci v plnom počte a belasí budú pokračovať v hre svojou presilovkou.
23:33
Lunter sa dostal do brejku, fauloval ho Bailen a sily na ľadovej ploche sa vyrovnajú. Dvojka za držanie.
22:52
Červený po brejku poslal puk z ľavej strany pred bránku, Lamper ho dokázal usmerniť na bránku súpera, Demčenko puk poslal späť do hry.
22:19
Dugin vystrelil od kruhov, Štěpánek puk poslal cez betóny späť do hry.
21:50
Podrazenie a na trestnú putuje Bačik, po opatrnom začiatku v druhej tretine presilovka pre Traktor.
20:01
Začala sa druhá tretina.
Ďalšia tretina sa začne približne o 19:26.
V prvej tretine sa diváci raz radovali z gólu, po preskúmaní videorozhodcom gól napokon neplatil. Videli sme vyrovnaný duel, Štěpánek čelil nebezpečným strelám súpera, zlikvidoval všetko. Videli sme štyri presilovky, po dve na každej strane. Pomer striel medzi žrde v prvej tretine 10:12.
20:00
Prvá tretina sa skončila.
19:22
importantSzczechura napriahol príklepom spoza kruhov a len tak vyprášil pravý betón Štěpánkovi, Jakub puk poslal späť do hry.
18:23
Domáci nahodili puk na bránku hostí, Demčenko ho prikryl, Slovan má pásmo, vhadzujeme po pravej ruke Vasilija.
18:03
Hostia v plnom počte, Demčenko v pokľaku likviduje puk belasých z ľavej strany od kruhu.
17:48
Slovan počas presilovky toho veľa zatiaľ nevymyslel, teraz strelu Sersena od modrej defenzíva hostí poslala na ochrannú sieť.
16:03
Za držanie menší trest pre Bailena, presilovka pre belasých.
14:46
importantKokujov preveril Štěpánka v bránke domácich, jeho puk z vnútornej strany pravého kruhu Štěpánek vyrazil vpravo k mantinelu.
14:26
Traktor vyrobil zakázané uvoľnenie, hra sa sťahuje späť pred Demčenka.
13:42
Kravcov od pravého kruhu poslal reklamný puk po ľade medzi tri žrde, Štěpánek s tým najmenšie problémy a puk rozohral na hokejky svojim kolegom.
12:49
12:49
importantSlovan Bratislava dal gól!
Aj tento gól bude posudzovať videorozhodca v Moskve. Sersen vystrelil od modrej, puk pred bránkou za chrbát Demčenka dostal Hrnka, videorozhodca to posúdil ako hranie s vysokou hokejkou a gól belasým zobral.
11:51
Stoa zobral na pravom kruhu puk Bačikovi, nakorčuľoval k bránke a vystrelil, Štěpánek si priestor pri ľavej žrdi postrážil a puk zneškodnil.
11:15
Štěpánek likviduje puk hostí z pravej strany, Traktor bude mať výhodu pásma na vhadzovaní.
10:59
Hostia v plnom počte, ani Slovan ponuku na otvorenie dnešného účtu neprijal.
10:14
Sukeľ to skúsil z ľavého kruhu, Demčenko puk poslal späť do hry, Slovan s pukom na hokejkách v zóne súpera.
10:02
Taffe z pravej strany z ostrého uhla poslal puk do bránkoviska, s tým Demčenko nemal žiaden problém.
09:30
Traktor druhý puk poslal až k Štěpánkovi, Slovan hostí v pásme zatiaľ nezamkol.
08:59
Šolochov za podrazenie Taffeho dvojka, presilovku si teraz zahrá klub spod Tatier.
08:53
Domáci v plnom počte, Slovan aj toto svoje oslabenie ubránil.
08:52
Spoza ľavého kruhu vystrelil Kravcov, Štěpánek puk zlikvidoval a tribúny mu zatlieskali.
08:31
Druhý puk v krátkom slede belasí poslali von z pásma, sekundy z oslabenia ubiehajú.
07:48
Traktor zamkol domácich v pásme a točil to pred Štěpánkom, Bailen od modrej a potom z ľavého kruhu Szczechura boli však nepresní.
06:53
Nebojím sa napísať, že hlúpy faul Baileyho a dve minúty za vrazenie na mantinel.
06:19
Stoa sa prezentoval peknou strelou zápästím z pravého kruhu, Štěpánek pri ľavej žrdi puk schoval do lapačky.
05:29
Lamper sa predral s pukom pomedzi kruhy až pred bránkovisko, obranca hostí mu však puk zobral a bolo po akcii belasých.
04:12
Domáci v plnom počte, Slovan svoje oslabenie zvládol bez ujmy.
03:36
Slovan vyhodil puk von z pásma, hostia sa snažili o prechod cez útočnú modrú, chybovali však ofsajdom.
03:10
Kombinačná akcia hostí zakončená strelou v podaní Szczechuru z ľavého kruhu, Štěpánek v pokľaku puk schoval vo svojom náručí.
02:43
Sersen poslal pozdrav za bránku Demčenka, Slovan úvod oslabenia zatiaľ na výbornú.
02:12
Nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou, Bailey sa vrátil do zostavy a už sedí na trestnej.
01:51
importantPo vzájomnom spoznaní sa sme videli peknú akciu hostí, Thomas po prechode modrou vystrelil zápästím, Štěpánek puk zatočil do svojej lapačky!
00:01
Príjemný podvečer želám všetkým priaznivcom ľadového hokeja. Slovan v belasom bude dnes hostiť Traktor Čeljabinsk, ktorý nastúpi na duel v bielo-čiernej kombinácii farieb. V bránke domácich sa predstaví Jakub Štěpánek, v bránke hostí od úvodu Vasilij Demčenko.

HC Slovan Bratislava:

Štěpánek (Čiliak) – Sersen (C), Jánošík, Grman, Klok, Bačik, Gélinas, Švarný – Rau, Taffe (A), Chipchura – Lunter, Sukeľ, Červený (A) – Lamper, Hrnka, Liška – Bailey, Buc, Sloboda – Baranov

Traktor Čeljabinsk:

Demčenko (Suchačov) – Bailen (C), Riasenskij, Isajev, Petrov (A), Borodkin, Karpuchin, Želdakov – Kravcov, Szczechura, Enlund – Kokujov, Rybakov (A), Šarov – Thomas, Stoa, Bergström – Šolochov, Dugin, Gubarev – Jerofejev

Rozhodca:

Gamalej, Ansons (LAT) – Majtak, Strelcov.
HC Slovan vždy bude HC Slovan a belasí vždy budú belasí! Nech vidíme akékoľvek rozhodcovské faux-pas!. K hokeju to patrí, tak ako „fans v kotli!“ Ľudia na tribúnach v dresoch a či bez, v rukách šály a či bez. Kedy budeme počuť divákov spievať hymnu nášho národa? Kedy sa prebudí naša národná hrdosť? Vítame Traktor Čeljabinsk.

Traktor Čeljabinskfinalista Gagarinovho pohára päť sezón nazad. Hokejový klub datuje svoj vznik v roku 1947. Dvakrát menil svoj názov, terajší Traktor nesie od roku 1958. V KHL hráva klub od jej vzniku, postupne zaznamenal v jednotlivých ročníkoch 13., 15., 18. miesto. Vo štvrtom ročníku súťaže Traktor vyhral základnú časť súťaže s náskokom jedného bodu pred Petrohradom. V play – off vo finále Východnej konferencie však chlapci nestačili na Avangard Omsk a napokon zaznamenali krásne 3. miesto, čo bolo spolu s bronzovým stupienkom z rokov 1977, 1993 a 1994 najväčším úspechom klubu.

No všetko sa to ešte zlepšilo v piatej sezóne KHL, vo finále Východnej konferencie nastúpil Traktor proti kazašskému Barys Astana. Prehrával už 1:3 na zápasy, v Astane šiel piaty zápas do predĺženia a v čase 79:52 Petri Kontiola natiahol sériu. Šiesty zápas Traktor vyhral 3:2, v tom rozhodujúcom siedmom bol stav nerozhodný 1:1, keď sa už-už zdalo, že zápas pôjde do predĺženia, v poslednej minúte zápasu, v čase 59:31, našiel Petri Kontiola výborného Andreja Kosticyna a ten sa postaral o fakt, že v celom Kazachstane zavládol obrovský smútok a v Čeljabinsku vytryskol gejzír radosti. Traktor vyhral Východnú konferenciu a o Gagarinov pohár si to rozdal s víťazom Západnej konferencie, Dinamom Moskva. Tam sa mu už husársky kúsok z finále Východnej konferencie nepodarilo zopakovať, aj keď bol scenár veľmi podobný. Dinamo viedlo v sérii 3:1 na zápasy a ten piaty sa hral v Moskve. Všetci očakávali korunováciu domácich, Traktor nastúpil do zápasu s odhodlaním – nemá čo stratiť a po prvej tretine viedol v Moskve 0:3. V druhej sa stiahol do defenzívy a po štyridsiatich minútach bolo 3:3. V čase 55:02 sa ale Andrej Kosticyn postaral, že Moskovčania ešte budú musieť vycestovať na východ do Čeljabinska. Šiesty zápas série šiel do predĺženia, Alexej Cvetkov v čase 65:57 ukončil piaty ročník KHL, Gagarinov pohár obhájil tím Dinamo Moskva.
V šiestej sezóne sa Traktor do play-off nedostal a napokon zaznamenal v celkovom účtovaní 19. miesto. V tej siedmej to už bolo o účasti v play-off, no po sérii 2:4 na zápasy so Sibirom Novosibirsk sa Traktor zo súťaže porúčal a v celkovom hodnotení klubov obsadil napokon 15. priečku. V ôsmej sezóne Traktor skončil pred bránami play-off a v záverečnom účtovaní z toho bola 19. priečka. V tej deviatej sa Čeljabinsk prebojoval do vyraďovacích bojov, bolo to však len o prvom kole a po sérii 4:2 na zápasy ďalej postupoval Barys Astana a Traktor skončil napokon na peknom 11. mieste. V uplynulej sezóne Traktor vyškolil v prvom kole play-off Nižnekamsk po sérii 4:1 na zápasy. Semifinále konferencie a Ufa na konte školiteľa, tesne, 4:3 v sérii. Finále konferencie a Traktor prevalcoval súper z inej dimenzie – Bars Kazaň – neskorší majiteľ Gagarin Cup. Traktor napokon zaznamenal krásne 4. miesto.

Čierno-bielo-červený klubový dres obliekajú hráči z Ruskej federácie, doplnení dvomi hráčmi zo Švédska a Kanady, po jednom z Fínska, Bieloruska a USA. Traktor hráva svoje domáce zápasy v Ľadovej aréne Traktor s kapacitou 7.500 divákov. Hlavným trénerom tímu je Alexej Viktorovič Tertyšny.

Srdečne Vás pozývam k sledovaniu ďalšieho zápasu KHL, Aréna Ondreja Nepelu privíta klub Traktor Čeljabinsk a my vám aj z tohto zápasu krátkymi písanými vstupmi sprostredkujeme aktuálne dianie na bratislavskej ľadovej ploche.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:30.

Domov»Hokej»KHL»Slovan nedokázal ani raz prekonať obranu Čeľabinska a znova prehral