G-skupina - Ž
- 18.00 USA - Francúzsko
- 20.45 Kolumbia - KĽDR
Štvrtok 26. júla
Futbal
A-skupina - M
- 18.00 SAE - Uruguaj
- 20.45 Veľká Británia - Senegal
B-skupina - M
- 15.30 Mexiko - Kórejská republika
- 18.15 Gabon - Švajčiarsko
C-skupina - M
- 20.45 Bielorusko - Nový Zéland
- 20.45 Brazília - Egypt
D-skupina - M
- 13.00 Španielsko - Japonsko
- 15.45 Honduras - Maroko
Piatok 27. júla
22.00 slávnostné otvorenie Hier XXX. olympiády
Lukostreľba
- 10.00 jednotlivci - kvalifikácia M
- 14.00 jednotlivci - kvalifikácia Ž
Sobota 28. júla
Cestná cyklistika
- 11.00 M s hromadným štartom, 250 km /P. SAGAN/
Streľba
- 09.15 Ž - VzPu 40 - kvalifikácia /PEŠKOVÁ/
- 12.00 Ž - VzPu 40 - finále /PEŠKOVÁ?/
- 13.00 M - VzPi 60 - kvalifikácia /KOPP, TUŽINSKÝ/
- 16.30 M - VzPi 60 - finále /KOPP?,TUŽINSKÝ?/
Džudo
- 10.30 M do 60 kg - kvalifikácia, štvrťfinále, Ž do 48 kg - kvalifikácia, štvrťfinále
- 15.00 M do 60 kg - semifinále, o 3. miesto
- 17.00 Ž do 48 kg - semifinále, o 3. miesto, finále
- 17.10 M do 60 kg - finále
Vzpieranie
Lukostreľba
- 10.00 - družstvá M - osemfinále
- 16.00 - družstvá M - štvrťfinále, semifinále
- 18.33 - družstvá M - o 3. miesto
- 19.01 - družstvá M - finále
Šerm
- 11.30 - Ž - fleuret - jednotlivci - prvé, druhé kolo (64/32), osemfinále, štvrťfinále
- 19.00 - Ž - fleuret - jednotlivci - semifinále
- 20.10 - Ž - fleuret - jednotlivci - o 3. miesto
- 20.40 - Ž - fleuret - jednotlivci - finále
Plávanie
- 11.00 rozplavby M 400 m pol.pret., 400 m v.sp., 100 m prsia, Ž 100 m motýlik /SMOLENOVÁ/, 400 m pol.pret., 4x100 m v.sp.
- 20.40 semifinále Ž - 100 m motýlik /SMOLENOVÁ?/
- 21.28 semifinále M - 100 m prsia
- 20.30 muži - 400 m pol.pret.
- 20.51 muži - 400 m v.sp.
- 21.09 ženy - 400 m pol.pret.
- 21.48 ženy - 4x100 m v.sp.
Basketbal
A-skupina Ž
- 10.00 Čína - ČR
- 15.30 Turecko - Angola
- 17.45 USA - Chorvátsko
B-skupina Ž
- 12.15 Kanada - Rusko
- 21.00 Brazília - Francúzsko
- 23.15 Austrália - Veľká Británia
Bedminton
- 09.30 - kvalifikácia Ž /FAŠUNGOVÁ/, muži, mix - dvojhra, štvorhra
Box
- 14.30, 21.30 M do 56 kg - 1. kolo (32)
- 16.00, 23.00 M do 75 kg - 1. kolo (32)
Futbal
E-skupina Ž
- 15.30 Nový Zéland - Brazília
- 18.15 Veľká Británia - Kamerun
F-skupina Ž
- 13.00 Japonsko - Švédsko
- 15.45 Kanada - JAR
G-skupina Ž
- 18.00 USA - Kolumbia
- 20.45 Francúzsko - KĽDR
Hádzaná
A-skupina Ž
- 10.30 Rusko - Angola
- 15.30 Chorvátsko - Brazília
- 20.30 Čierna Hora - Veľká Británia
B-skupina Ž
- 12.15 Španielsko - Kórejská republika
- 17.15 Dánsko - Švédsko
- 22.15 Nórsko - Francúzsko
Jazdectvo
- 11.00 drezúra - jednotlivci, družstvá - 1. kolo
Plážový volejbal
- 10.00 M, Ž 4/4 zápasy v skupinách
- 15.30 M, Ž 4/4 zápasy v skupinách
- 21.00 M, Ž 4/4 zápasy v skupinách
Stolný tenis
- 10.00 M - jednotlivci - kvalifikácia, 1. kolo (128), Ž - jednotlivci - kvalifikácia 1., 2. kolo (64)
Športová gymnastika
- 12.00 M - kvalifikácia /PIASECKÝ, bradlá, hrazda/
Tenis
- 12.30 M - /KLIŽAN, LACKO/, Ž /CIBULKOVÁ, HANTUCHOVÁ/ - dvojhry 1. kolo (64), M - /KLIŽAN, LACKO/, Ž - /CIBULKOVÁ, HANTUCHOVÁ/ - štvorhry 1. kolo (32)
Veslovanie
- 10.30 rozjazdy: M - skif, dvojka bez korm., párová dvojka, ľahká hmotnosť- štvorka bez korm., párová štvorka, osma, Ž- skif, dvojka bez korm., párová štvorka
Volejbal
A-skupina Ž
- 10.30 Alžírsko - Japonsko
- 15.45 Veľká Británia - Rusko
- 17.45 Taliansko - Dominikánska republika
B-skupina Ž
- 12.30 Čína - Srbsko
- 21.00 USA - Kórejská republika
- 23.00 Brazília - Turecko
Nedeľa 29. júla
Vzpieranie
- 11.00 M do 56 kg - B-skupina
- 11.00 Ž do 53 kg - B-skupina
- 16.30 Ž do 53 kg - A-skupina
- 20.00 M do 56 kg - A-skupina
Streľba
- 10.00 Ž - VzPi 40 - kvalifikácia, Ž - skeet - kvalifikácia /BARTEKOVÁ/
- 12.45 Ž - VzPi 40 - finále
- 15.00 Ž - skeet - finále /BARTEKOVÁ?/
Cestná cyklistika
Džudo
- 10.30 M do 66 kg - kvalifikácia, štvrťfinále, Ž do 52 kg - kvalifikácia, štvrťfinále
- 15.00 Ž do 52 kg - semifinále, o 3. miesto, M do 66 kg - semifinále, o 3. miesto
- 17.00 Ž do 52 kg - finále
- 17.10 M do 66 kg - finále
Skoky do vody
- 16.00 Ž synchro z 3 m dosky
Lukostreľba
- 10.00 Ž - družstvá - osemfinále
- 16.00 Ž - družstvá - štvrťfinále, semifinále
- 18.33 Ž - družstvá - o 3. miesto
- 19.01 Ž - družstvá - finále
Šerm
- 11.30 M - šabľa - jednotlivci - prvé a druhé kolo (64/32), osemfinále, štvrťfinále
- 19.00 M - šabľa - jednotlivci - semifinále
- 19.50 M - šabľa - jednotlivci - o 3. miesto
- 20.10 M - šabľa - jednotlivci - finále
Plávanie
- 11.00 rozplavby: M - 200 m v.sp., 100 m znak, 4x100 m v.sp., Ž - 100 m znak, 100 m prsia, 400 m v.sp.
- 20.30 Ž - 100 m motýlik /SMOLENOVÁ?/
- 20.36 M - 200 m v.sp. - semifinále
- 20.47 Ž - 100 m prsia - semifinále
- 21.07 M - 100 m prsia
- 21.13 Ž - 400 m v.sp.
- 21.24 M - 100 m znak - semifinále
- 21.45 Ž - 100 m znak - semifinále
- 21.55 M - 4x100 m v.sp.
Basketbal
A-skupina M
- 10.00 Nigéria - Tunisko
- 15.30 USA - Francúzsko
- 23.15 Argentína - Litva
B-skupina M
- 12.15 Brazília - Austrália
- 17.45 Španielsko - Čína
- 21.00 Rusko - Veľká Británia
Bedminton
- 09.30 Ž - kvalifikácia, /FAŠUNGOVÁ/, muži, mix - dvojhra, štvorhra
Box
- 14.30, 21.30 - M do 60 kg - 1. kolo (32)
- 16.00, 23.00 - M do 69 kg - 1. kolo (32)
Futbal
A-skupina M
- 18.00 Senegal - Uruguaj
- 20.45 Veľká Británia - SAE
B-skupina M
- 15.30 Mexiko - Gabon
- 18.15 Kórejská republika - Švajčiarsko
C-skupina M
- 20.45 Brazília - Bielorusko
- 20.45 Egypt - Nový Zéland
D-skupina M
- 18.00 Španielsko - Honduras
- 20.45 Japonsko - Maroko
Hádzaná
A-skupina M
- 10.30 Island - Argentína
- 15.30 Švédsko - Tunisko
- 20.30 Francúzsko - Veľká Británia
B-skupina M
- 12.15 Chorvátsko - Kórejská republika
- 17.15 Španielsko - Srbsko
- 22.15 Maďarsko - Dánsko
Jachting
- 13.00 M - Finn-Dinghy, Starboot - 1./2. rozjazdy, Ž - Elliott 6m - kvalifikácia
Jazdectvo
- 11.00 drezúra - jednotlivci, družstvá - 2. kolo
Vodný slalom
- 14.30 M - rozjazdy K1, C1 /MARTIKÁN/
Plážový volejbal
- 10.00 M, Ž - 4/4 zápasy v skupinách
- 15.30 M, Ž - 4/4 zápasy v skupinách
- 21.00 M, Ž - 4/4 zápasy v skupinách
Pozemný hokej
A-skupina Ž
- 11.45 Holandsko - Belgicko
- 14.45 Čína - Kórejská republika
- 20.00 Veľká Británia - Japonsko
B-skupina Ž
- 09.30 Nový Zéland - Austrália
- 17.00 Argentína - JAR
- 22.15 Nemecko - USA
Stolný tenis
- 10.00 M - dvojhra - 2. kolo (64), Ž - dvojhra - 2./3. kolo (64/32)
Športová gymnastika
- 10.30 Ž - kvalifikácia viacboja /HOMOLOVÁ/
Tenis
12.30 M - /KLIŽAN, LACKO/, Ž - /CIBULKOVÁ, HANTUCHOVÁ/ - dvojhra 1. kolo (64), M - /KLIŽAN, LACKO/, Ž - /CIBULKOVÁ, HANTUCHOVÁ/ - štvorhra 1. kolo (32)
Veslovanie
- 10.30 rozjazdy: M - ľahká hmotnosť - párová dvojka, Ž - ľahká hmotnosť - párová dvojka, osma, opravné jazdy: M, Ž - skif, párová dvojka, ľahká hmotnosť - štvorka bez korm.
Vodné pólo
A-skupina M
- 11.00 Grécko - Chorvátsko
- 12.20 Kazachstan - Španielsko
- 15.10 Taliansko - Austrália
B-skupina M
- 16.30 Maďarsko - Srbsko
- 19.20 Rumunsko - Veľká Británia
- 20.40 Čierna Hora - USA
Volejbal
A-skupina M
- 10.30 Veľká Británia - Bulharsko
- 15.45 Austrália - Argentína
- 21.00 Taliansko - Poľsko
B-skupina M
- 12.30 Rusko - Nemecko
- 17.45 USA - Srbsko
- 23.00 Brazília - Tunisko
Pondelok 30. júla
Vzpieranie
- 11.00 M do 62 kg B-skupina, Ž do 58 kg B-skupina
- 16.30 Ž do 58 kg A-skupina
- 20.00 M do 62 kg A-skupina
Streľba
- 10.00 M - VzPu 60 - kvalifikácia /GÖNCI/, M - skeet - kvalifikácia
- 13.15 M - VzPu 60 - finále /GÖNCI?/
Skoky do vody
- 16.00 M - synchro z 10 m veže
Džudo
- 10.30 M do 73 kg - kvalifikácia, štvrťfinále, Ž do 57 kg - kvalifikácia, štvrťfinále
- 15.00 Ž do 57 kg - semifinále, o 3. miesto, M do 73 kg - semifinále, o 3. miesto
- 17.00 Ž do 57 kg - finále
- 17.10 M do 73 kg - finále
Športová gymnastika
Šerm
- 11.30 Ž - kord - jednotlivci - prvé a druhé kolo (64/32), osemfinále, štvrťfinále
- 19.00 Ž - kord - jednotlivci - semifinále
- 20.10 Ž - kord - jednotlivci - so 3. miesto
- 20.40 Ž - kord - jednotlivci - s finále
Plávanie
- 11.00 rozplavby: M - 200 m motýlikm, Ž - 200 m v.sp. /FILOVÁ/, 200 m pol.pret. /LISTOPADOVÁ/
- 20.30 Ž - 200 m v.sp. /FILOVÁ?/ - semifinále
- 20.43 M - 200 m v.sp.
- 20.50 Ž - 100 m znak
- 20.58 M - 100 m znak
- 21.15 Ž - 100 m prsia
- 21.31 M - 200 m motýlik - semifinále
- 21.53 Ž - 200 m pol.pret. /LISTOPADOVÁ?/ - semifinále
Bedminton
- 09.30 Ž - kvalifikácia /FAŠUNGOVÁ/, muži, mix - dvojhra, štvorhra
Box
- 14.30, 21.30 M do 52 kg, 1. kolo (32)
- 15.45, 22.45 M do 81 kg, 1. kolo (32)
Jachting
- 13.00 M - Laser, 49er, Ž - Laser Radial, 1.,2. jazda Finn-Dinghy, Starboot, 3.,4. jazda, Ž - Elliott 6m - kvalifikácia
Jazdectvo
- 13.30 jednotlivci, družstvá - prekážky
Lukostreľba
- 10.00 M, Ž - jednotlivci - 1.,2. kolo (64/32)
- 16.00 M, Ž - jednotlivci - 1.,2. kolo (64/32)
Stolný tenis
- 11.00 muži - dvojhra - 3. kolo (32), osemfinále, ženy - dvojhra - osemfinále
Veslovanie
- 10.30 rozjazdy: M - štvorka bez korm. ,Ž - párová dvojka, opravné jazdy: M - dvojka bez korm., párová štvorka, osma, Ž - dvojka bez kormidelníka, párová štvorka
Vodný slalom
- 14.12 Ž - K1 /DUKÁTOVÁ/ - rozjazdy
- 14.30 M - C2 /HOCHSCHORNEROVCI/ - rozjazdy
Basketbal
A-skupina Ž
- 10.00 Chorvátsko - Čína
- 12.15 ČR - Turecko
- 23.15 Angola - USA
B-skupina Ž
- 15.30 Francúzsko - Austrália
- 17.45 Rusko - Brazília
- 21.00 Veľká Británia - Kanada
Hádzaná
A-skupina Ž
- 10.30 Angola - Chorvátsko
- 15.30 Veľká Británia - Rusko
- 20.30 Brazília - Čierna Hora
B-skupina Ž
- 12.15 Kórejská republika - Dánsko
- 17.15 Francúzsko - Španielsko
- 22.15 Švédsko - Nórsko
Plážový volejbal
- 10.00 M, Ž - 4/4 zápasy v skupinách
- 15.30 M, Ž - 4/4 zápasy v skupinách
- 21.00 M, Ž - 4/4 zápasy v skupinách
Pozemný hokej
A-skupina M
- 11.45 Austrália - JAR
- 14.45 Španielsko - Pakistan
- 20.00 Veľká Británia - Argentína
B-skupina M
- 09.30 Kórejská republika - Nový Zéland
- 17.00 Holandsko - India
- 22.15 Nemecko - Belgicko
Tenis
- 12.30 M - /KLIŽAN/, Ž - /HANTUCHOVÁ/ - dvojhra 2. kolo (32), M - /KLIŽAN, LACKO/, Ž - /CIBULKOVÁ, HANTUCHOVÁ/ - štvorhra osemfinále
Vodné pólo
A-skupina Ž
- 16.30 Španielsko - Čína
- 20.40 Maďarsko - USA
B-skupina Ž
- 15.10 Veľká Británia - Rusko
- 19.20 Taliansko - Austrália
Volejbal
A-skupina Ž
- 15.45 Dominikánska republika - Rusko
- 21.00 Taliansko - Japonsko
- 23.00 Veľká Británia - Alžírsko
B-skupina Ž
- 09.30 Čína - Turecko
- 12.30 Srbskon - Kórejská republika
- 17.45 USA - Brazília
Utorok 31. júla
Vzpieranie
- 11.00 M do 69 kg B-skupina, Ž do 63 kg B-skupina
- 16.30 Ž do 63 kg A-skupina
- 20.00 M do 69 kg A-skupina
Jazdectvo
- 11.30 družstvá - skoky
- 15.30 jednotlivci - skoky
Džudo
- 10.30 M do 81 kg - kvalifikácia, štvrťfinále, Ž do 63 kg - kvalifikácia, štvrťfinále
- 15.00 Ž do 63 kg - semifinále, o 3. miesto
- 15.00 M do 81 kg - semifinále, o 3. miesto
- 17.00 Ž do 63 kg - finále
- 17.10 M do 81 kg - finále
Streľba
- 10.00 M - skeet - kvalifikácia
- 15.00 M - skeet - finále
Skoky do vody
16.00 Ž - synchro z 10 m veže
Vodný slalom
- 14.30 M - C1 - /MARTIKÁN?/ - semifinále
- 16.06 M - C1 /MARTIKÁN?/ - finále
Športová gymnastika
Šerm
- 11.30 M - fleuret - jednotlivci - prvé a druhé kolo (64/32), osemfinále, štvrťfinále
- 19.00 M - fleuret - jednotlivci - semifinále
- 20.10 M - fleuret - jednotlivci - o 3. miesto
- 20.40 M - fleuret - jednotlivci - finále
Plávanie
- 11.00 rozplavby: M - 100 m v.sp., 4x200 m v.sp., 200 m prsia /KLOBUČNÍK/, Ž - 200 m motýlik /SMOLENOVÁ/
- 20.30 M - 100 m v.sp. - semifinále
- 20.41 Ž - 200 m v.sp. /FILOVÁ?/
- 20.48 M - 200 m motýlik
- 20.55 Ž - 200 m motýlik /SMOLENOVÁ?/ - semifinále
- 21.17 M- 200 m prsia /KLOBUČNÍK?/ - semifinále
- 21.39 Ž - 200 m pol.pret. /LISTOPADOVÁ?/
- 21.46 M - 4x200 m v.sp.
Basketbal
A-skupina M
- 15.30 Litva - Nigéria
- 21.00 Francúzsko - Argentína
- 23.15 Tunisko - USA
B-skupina M
- 10.00 Čína - Rusko
- 12.15 Austrália - Španielsko
- 17.45 Veľká Británia - Brazília
Bedminton
- 09.30 M, Ž - /FAŠUNGOVÁ/ - dvojhra, štvorhra, mix - kvalifikácia
Box
- 14.30, 21.30 M do 49 kg - prvé kolo (32)
- 15.45, 22.45 M do 64 kg - prvé kolo (32)
Futbal
E-skupina Ž
- 20.45 Nový Zéland - Kamerun
- 20.45 Veľká Británia - Brazília
F-skupina Ž
- 15.30 Japonsko - JAR
- 15.30 Kanada - Švédsko
G-skupina Ž
- 18.15 USA - KĽDR
- 18.15 Francúzsko - Kolumbia
Hádzaná
A-skupina M
- 10.30 Tunisko - Island
- 15.30 Veľká Británia - Švédsko
- 22.15 Argentína - Francúzsko
B-skupina M
- 12.15 Kórejská republika - Maďarsko
- 17.15 Srbsko - Chorvátsko
- 20.30 Dánsko - Španielsko
Jachting
- 13.00 M - Laser, 49er, Ž - Laser Radial, 3.,4 jazda, M- Finn-Dinghy, Starboot, 5.,6. jazda Elliott 6m - kvalifikácia, M, Ž - RS:X, 1.,2. jazda
Lukostreľba
- 10.00 M, Ž - jednotlivci - 1.,2. kolo (64/32)
- 16.00 M, Ž - jednotlivci - 1.,2. kolo (64/32)
Plážový volejbal
- 10.00 M, Ž 4/4 zápasy v skupinách
- 15.30 M, Ž 4/4 zápasy v skupinách
- 21.00 M, Ž 4/4 zápasy v skupinách
Pozemný hokej
A-skupina Ž
- 11.45 Holandsko - Japonsko
- 14.45 Belgickon - Čína
- 17.00 Veľká Británia - Kórejská republika
B-skupina Ž
- 09.30 JAR - Nový Zéland
- 20.00 Argentína - USA
- 22.15 Nemecko - Austrália
Stolný tenis
- 11.00 Ž - dvojhra - štvrťfinále
- 17.00 Ž - dvojhra - semifinále
- 21.00 M(2) - dvojhra - štvrťfinále
Tenis
- 12.30 M - /KLIŽAN, LACKO?/, Ž - /CIBULKOVÁ, HANTUCHOVÁ?/ - dvojhra 2. kolo (32), M /KLIŽAN, LACKO?/, Ž - /CIBULKOVÁ, HANTUCHOVÁ?/ - štvorhra štvrťfinále
Veslovanie
- 10.30 opravné jazdy: M - ľahká hmotnosť - párová dvojka, štvorka bez korm., Ž - ľahká hmotnosť - párová dvojka, párová dvojka, osma, štvrťfinále M, Ž - skif, semifinále M - párová dvojka, ľahká hmotnosť - štvorka bez korm.
Vodné pólo
A-skupina M
- 16.30 Chorvátsko - Španielsko
- 19.20 Austrália - Kazachstan
- 20.40 Grécko - Taliansko
B-skupina M
- 11.00 Srbsko - Veľká Británia
- 12.20 USA - Rumunsko
- 15.10 Maďarsko - Čierna Hora
Volejbal
A-skupina M
- 12.30 Poľsko - Bulharsko
- 15.45 Taliansko - Argentína
- 21.00 Veľká Británia - Austrália
B-skupina M
- 10.30 Srbsko - Tunisko
- 17.45 USA - Nemecko
- 23.00 Brazília - Rusko
Streda 1. augusta
Vzpieranie
- 11.00 M do 77 kg B-skupina, Ž do 69 kg B-skupina
- 16.30 Ž do 69 kg A-skupina
- 20.00 M do 77 kg A-skupina
Veslovanie
- 10.30 M - skif, dvojka bez korm., párová štvorka - semifinále
- 12.50 Ž - dvojka bez korm.
- 13.10 Ž - párová štvorka
- 13.30 M - osma
Cestná cyklistika
- 13.30 Ž - časovka jednotlivcov na 29 km
- 15.15 M - časovka jednotlivcov na 44 km
Džudo
- 10.30 M do 90 kg - kvalifikácia, štvrťfinále /RANDL/, Ž do 70 kg - kvalifikácia, štvrťfinále
- 15.00 Ž do 70 kg semifinále, o 3. miesto, M do 90 kg /RANDL?/ semifinále, o 3. miesto
- 17.00 Ž do 70 kg finále
- 17.10 M do 90 kg /RANDL?/ finále
Stolný tenis
- 11.00 M - dvojhra - štvrťfinále (2)
- 15.30 Ž - dvojhra o 3. miesto
- 16.30 Ž - dvojhra finále
Skoky do vody
Vodný slalom
- 14.30 M - K1 - semifinále
- 16.15 M - K1 finále
Streľba
- 10.00 Ž - ŠPi 30+30 - kvalifikácia
- 16.30 Ž - ŠPi 30+30 - finále
Športová gymnastika
Šerm
- 10.00 M jednotlivci - kord - prvé kolo (32), osemfinále, štvrťfinále, šabľa, Ž jednotlivci - prvé kolo (32), osemfinále, štvrťfinále
- 18.30 M jednotlivci - kord - semifinále
- 19.30 Ž jednotlivci - šabľa - semifinále
- 20.10 M jednotlivci - kord - o 3. miesto
- 20.40 Ž jednotlivci - šabľa - 3. miesto
- 21.00 M jednotlivci - kord - finále
- 21.30 Ž jednotlivci - šabľa - finále
Plávanie
- 11.00 rozplavby: M - 200 m znak, 200 m pol.pret., Ž - 100 m v.sp. /FILOVÁ/, 4x200 m v.sp., 200 m prsia
- 20.30 M - 200 m prsia /KLOBUČNÍK?/
- 20.37 Ž- 100 m v.sp. /FILOVÁ?/ - semifinále
- 20.48 M - 200 m znak - semifinále
- 21.09 Ž- 200 m motýlik /SMOLENOVÁ?/
- 21.16 M - 100 m v.sp.
- 21.23 Ž - 200 m prsia - semifinále
- 21.37 M - 200 m pol.pret. - semifinále
- 21.59 Ž - 4x200 m v.sp.
Basketbal
A-skupina Ž
- 12.15 Čína - Angola
- 21.00 Chorvátsko - ČR
- 23.15 USA - Turecko
B-skupina Ž
- 10.00 Kanada - Francúzsko
- 15.30 Austrália - Brazília
- 17.45 Veľká Británia - Rusko
Bedminton
- 10.00 M, Ž /FAŠUNGOVÁ?/ - dvojhra - osemfinále
- 10.00 mix - štvrťfinále
- 18.00 Ž štvorhra - štvrťfinále
Box
- 14.30, 21.30 M do 56 kg - osemfinále
- 15.30, 22.30 M do 91 kg - osemfinále
Futbal
A-skupina M
- 20.45 Veľká Británia - Uruguaj
- 20.45 Senegal - SAE
B-skupina M
- 18.00 Mexiko - Švajčiarsko
- 18.00 Kórejská republika - Gabon
C-skupina M
- 15.30 Brazília - Nový Zéland
- 15.30 Egypt - Bielorusko
D-skupina M
- 18.00 Japonsko - Honduras
- 18.00 Španielsko - Maroko
Hádzaná
A-skupina Ž
- 12.15 Čierna Hora - Angola
- 17.15 Veľká Británia - Brazília
- 22.15 Rusko - Chorvátsko
B-skupina Ž
- 10.30 Nórsko - Kórejská republika
- 15.30 Francúzsko - Švédsko
- 20.30 Španielsko - Dánsko
Jachting
- 13.00 M - Laser, 49er, Ž - Laser Radial, 5.,6. jazda, Ž - Elliott 6m - kvalifikácia, M, Ž - RS:X, 3.,4. jazda
Lukostreľba
- 10.00 M, Ž jednotlivci - 1.,2. kolo (64/32)
- 16.00 M, Ž jednotlivci - 1.,2. kolo (64/32)
Plážový volejbal
- 10.00 M, Ž 4/4 zápasy v skupinách
- 15.30 M, Ž 4/4 zápasy v skupinách
- 21.00 M, Ž 4/4 zápasy v skupinách
Pozemný hokej
A-skupina M
- 09.30 Španielsko - Austrália
- 17.00 JAR - Veľká Británia
- 20.00 Pakistan - Argentína
B-skupina M
- 11.45 Belgicko - Holandsko
- 14.45 Nový Zéland - India
- 22.15 Kórejská republika - Nemecko
Tenis
- 12.30 M - /KLIŽAN, LACKO?/, Ž - /CIBULKOVÁ, HANTUCHOVÁ?/ - dvojhra, mix - osemfinále
Vodné pólo
A-skupina Ž
- 15.10 Maďarsko - Čína
- 19.20 Španielsko - USA
B-skupina Ž
- 16.30 Veľká Británia - Austrália
- 20.40 Taliansko - Rusko
Volejbal
A-skupina Ž
- 10.30 Dominikánska republika - Japonsko
- 12.30 Alžírsko - Rusko
- 17.45 Veľká Británia - Taliansko
B-skupina Ž
- 15.45 Srbsko - Turecko
- 21.00 USA - Čína
- 23.00 Brazília - Kórejská republika
Štvrtok 2. augusta
Veslovanie
- 10.30 semifinále: muži - ľahká hmotnosť - párová dvojka, štvorka bez korm., skif, Ž - ľahká hmotnosť - párová dvojka
- 12.50 M - párová štvorka
- 13.10 M - ľahká hmotnosť - štvorka bez korm.
- 13.30 Ž - osma
Džudo
- 10.30 M do 100 kg - kvalifikácia, štvrťfinále, Ž do 78 kg - kvalifikácia, štvrťfinále
- 15.00 Ž do 78 kg semifinále, o 3. miesto, M do 100 kg semifinále, o 3. miesto
- 17.00 Ž do 78 kg finále
- 17.10 M do 100 kg finále
Stolný tenis
- 11.00 M - dvojhra - semifinále
- 15.30 M - dvojhra - o 3. miesto
- 16.30 M - dvojhra - finále
Streľba
- 10.00 M - dvojitý trap - kvalifikácia
- 11.30 M - rýchlopaľná pištoľ 2x30 - kvalifikácia
- 16.00 M - dvojitý trap - finále
Vodný slalom
- 14.30 M - C2 /HOCHSCHORNEROVCI?/ - semifinále
- 15.12 Ž - K1 /DUKÁTOVÁ?/ - semifinále
- 16.18 M - C2 /HOCHSCHORNEROVCI?/ - finále
- 16.57 Ž - K1 /DUKÁTOVÁ?/ - finále
Lukostreľba
- 10.00 Ž jednotlivci - osemfinále
- 15.00 Ž jednotlivci - štvrťfinále, semifinále
- 16.21 Ž jednotlivci - o 3. miesto
- 16.37 Ž jednotlivci - finále
Športová gymnastika
Dráhová cyklistika
- 17.00 Ž - tímový šprint - kvalifikácia - 1. kolo
- 17.15 M - tímový šprint - kvalifikácia - 1. kolo
- 17.50 M - stíhacie preteky družstiev na 4000 m - kvalifikácia
- 18.50 Ž - tímový šprint - finále
- 19.10 M - tímový šprint - finále
Šerm
- 10.00 Ž družstvá - fleuret - osemfinále, štvrťfinále, semifinále
- 16.00 Ž družstvá - fleuret - o 5., 7. miesto
- 19.00 Ž družstvá - fleuret - o 3. miesto
- 20.15 Ž družstvá - fleuret - finále
Plávanie
- 11.00 rozplavby: M - 50 m v.sp., 100 m motýlik, Ž - 800 m v.sp., 200 m znak
- 20.30 M - 50 m v.sp. - semifinále
- 20.39 Ž - 200 m prsia
- 20.46 M - 200 m znak
- 20.53 Ž - 200 m znak - semifinále
- 21.15 M - 200 m pol.pret.
- 21.31 Ž - 100 m v.sp. /FILOVÁ?/
- 21.46 M - 100 m motýlik - semifinále
Basketbal
A-skupina M
- 10.00 Francúzsko - Litva
- 15.30 Argentína - Tunisko
- 23.15 USA - Nigéria
B-skupina M
- 12.15 Austrália - Čína
- 17.45 Brazília - Rusko
- 21.00 Španielsko - Veľká Británia
Bedminton
- 10.00 M - štvorhra - štvrťfinále
- 13.30 Ž - dvojhra - štvrťfinále /FAŠUNGOVÁ?/, mix - semifinále
- 18.00 M - dvojhra - štvrťfinále, ženy - štvorhra - semifinále
Box
- 14.30, 21.30 M do 60 kg - osemfinále
- 15.30, 22.30 M do 75 kg - osemfinále
Hádzaná
A-skupina M
- 12.15 Francúzsko - Tunisko
- 17.15 Veľká Británia - Argentína
- 22.15 Švédsko - Island
B-skupina M
- 10.30 Španielsko - Kórejská republika
- 15.30 Chorvátsko - Maďarsko
- 20.30 Srbsko - Dánsko
Jachting
- 13.00 M - Finn-Dinghy, 49er, Starboot, Männer - 7.,8. jazda, M - 470er - 1.,2. jazda, Ž - Elliott 6m - kvalifikácia, M, Ž - RS:X - 5.,6. jazda
Jazdectvo
- 12.00 drezúra - jednotlivci, družstvá, Grand Prix
Plážový volejbal
- 10.00 M, Ž 4/4 zápasy v skupinách
- 15.30 M, Ž 6/6 zápasy v skupinách
- 21.00 M, Ž 2/2 zápasy v skupinách
Pozemný hokej
A-skupina Ž
- 09.30 Kórejská republika - Japonsko
- 14.45 Čína - Holandsko
- 20.00 Belgicko - Veľká Británia
B-skupina Ž
- 11.45 Austrália - USA
- 17.00 JAR - Nemecko
- 22.15 Nový Zéland - Argentína
Tenis
- 12.30 M - /KLIŽAN, LACKO?/, Ž - /CIBULKOVÁ, HANTUCHOVÁ?/ - dvojhra štvrťfinále, M - /KLIŽABN, LACKO?/, Ž - /CIBULKOVÁ, HANTUCHOVÁ?/ - štvorhra semifinále, mix - štvrťfinále
Vodné pólo
A-skupina M
- 11.00 Španielsko - Austrália
- 12.20 Taliansko - Chorvátsko
- 15.10 Kazachstan - Grécko
B-skupina M
- 16.30 Veľká Británia - USA
- 19.20 Čierna Hora - Srbsko
- 20.40 Rumunsko - Maďarsko
Volejbal
A-skupina M
- 12.30 Austrália - Bulharsko
- 17.45 Poľsko - Argentína
- 23.00 Veľká Británia - Taliansko
B-skupina M
- 10.30 Srbsko - Nemecko
- 15.45 Rusko - Tunisko
- 21.00 Brazília - USA
Piatok 3. augusta
Bedminton
- 10.00 Ž /FAŠUNGOVÁ?/ - dvojhra - semifinále, mix o 3. miesto
- 14.30 M - dvojhra - semifinále, mix - finále
Vzpieranie
- 11.00 M do 85 kg B-skupina, Ž do 75 kg B-skupina
- 16.30 Ž do 75 kg A-skupina
- 20.00 M do 85 kg A-skupina
Veslovanie
- 12.30 M - párová štvorka
- 12.50 M - dvojka bez korm.
- 13.10 Ž - párová dvojka
- 13.30 M - skif
Streľba
- 10.00 M - ĽM 60 /GÖNCI/ - kvalifikácia
- 11.30 M - rýchlopaľná pištoľ 2x30 - kvalifikácia
- 13.00 M - ĽM 60 /GÖNCI?/ - finále
- 15.30 M - rýchlopaľná pištoľ 2x30 - finále
Džudo
- 10.30 M nad 100 kg - kvalifikácia, štvrťfinále, Ž nad 78 kg - kvalifikácia, štvrťfinále
- 15.00 Ž nad 78 kg - semifinále, o 3. miesto, M nad 100 kg - semifinále, o 3. miesto
- 17.00 Ž nad 78 kg - finále
- 17.10 M nad 100 kg - finále
Lukostreľba
- 10.00 M - jednotlivci - osemfinále
- 15.00 M - jednotlivci - štvrťfinále, semifinále
- 16.21 M - jednotlivci - o 3. miesto
- 16.37 M - jednotlivci - finále
Skoky na trampolíne
- 15.00 M - jednotlivci kvalifikácia
- 16.35 M - jednotlivci finále
Dráhová cyklistika
- 17.00 Ž - keirin - kvalifikácia
- 17.15 M - stíhacie preteky družstiev na 4000 m - kvalifikácia
- 18.00 Ž - stíhacie preteky družstiev na 3000 m - kvalifikácia
- 18.55 Ž - keirin - finále
- 18.55 M - stíhacie preteky družstiev na 4000 m - finále
Šerm
- 11.00 M družstvá - šabľa - osemfinále, štvrťfinále, semifinále
- 15.30 M družstvá - šabľa - o 7., 5. miesto
- 19.00 M družstvá - šabľa - o 3. miesto
- 19.45 M družstvá - šabľa - finále
Plávanie
- 11.00 rozplavby: M - 1500 m v.sp., 4x100 m pol.pret., Ž - 50 m v.sp. /SYLLABOVÁ/, 4x100 m pol.pret.
- 20.30 Ž - 200 m znak
- 20.37 M - 100 m motýlik
- 20.43 Ž - 800 m v.sp.
- 21.06 M - 50 m v.sp.
- 21.21 Ž - 50 m v.sp. /SYLLABOVÁ?/ - semifinále
Atletika
- 11.00 M - guľa - kvalifikácia
- 11.05 Ž - sedemboj - 100 m prek.
- 11.25 Ž - trojskok - kvalifikácia /D. VELĎÁKOVÁ/
- 11.40 Ž - 100 m - rozbehy
- 12.15 M - 400 m prek. - rozbehy
- 12.15 Ž - sedemboj - výška
- 12.20 M - kladivo - kvalifikácia A/B /LOMNICKÝ/
- 13.00 Ž - 400 m - rozbehy
- 14.00 M - 3000 m prek. - rozbehy
- 20.00 Ž - sedemboj - guľa
- 20.05 Ž - 100 m - rozbehy
- 20.10 Ž - disk - kvalifikácia A/B
- 20.50 M - diaľka - kvalifikácia
- 21.05 M - 1500 m - rozbehy
- 21.30 M - guľa
- 21.45 Ž - sedemboj - 200 m
- 22.25 Ž - 10.000 m
Basketbal
A-skupina Ž
- 10.00 Angola - Chorvátsko
- 17.45 Turecko - Čína
- 23.15 ČR - USA
B-skupina Ž
- 12.15 Rusko - Austrália
- 15.30 Brazília - Kanada
- 21.00 Francúzsko - Veľká Británia
Box
- 14.30, 21.30 M do 52 kg - osemfinále
- 15.30, 22.30 M do 69 kg - osemfinále
Futbal
Štvrťfinále Ž
- 13.00 1F - 2G
- 15.30 1G - 3E/F
- 18.00 2E - 2F
- 20.30 1E - 3F/G
Hádzaná
A-skupina Ž
- 10.30 Angola - Veľká Británia
- 15.30 Chorvátsko - Čierna Hora
- 17.15 Rusko - Brazília
B-skupina Ž
- 12.15 Kórejská republika - Francúzsko
- 20.30 Španielsko - Švédsko
- 22.15 Dánsko - Nórsko
Jachting
- 13.00 M - Finn-Dinghy, Starboot - 9.,10. jazda, M - 49er, Männer - 9.,10.,11. jazda, M - Laser, ženy - Laser Radial - 7.,8. jazda, M - 470er - 3.,4. jazda, Ž - 470er - 1.,2. jazda
Jazdectvo
- 12.00 drezúra - jednotlivci, družstvá - Grand Prix
Plážový volejbal
- 10.00/14.00/18.00/22.00 M, Ž - osemfinále
Pozemný hokej
A-skupina M
- 09.30 Austrália - Argentína
- 17.00 Veľká Británia - Pakistan
- 20.00 JAR - Španielsko
B-skupina M
- 11.45 Holandsko - Nový Zéland
- 14.45 Nemecko - India
- 22.15 Belgicko - Kórejská republika
Skoky do vody
- 15.30 Ž - 3 m doska - kvalifikácia
Stolný tenis
- 11.00 Ž družstvá - osemfinále
- 20.00 M družstvá - osemfinále (4)
Tenis
- 13.00 M - /KLIŽAN, LACKO?/, Ž - /CIBULKOVÁ, HANTUCHOVÁ?/ - dvojhra - semifinále, mix - semifinále
Vodné pólo
A-skupina Ž
- 16.30 Španielsko - Maďarsko
- 20.40 Čína - USA
B-skupina Ž
- 15.10 Veľká Británia - Taliansko
- 19.20 Rusko - Austrália
Volejbal
A-skupina Ž
- 12.30 Japonsko - Rusko
- 17.45 Veská Británia - Dominikánska republika
- 23.00 Alžírsko - Taliansko
B-skupina Ž
- 09.30 Brazília - Čína
- 15.45 Turecko - Kórejská republika
- 21.00 USA - Srbsko
Sobota 4. augusta
Triatlon
Bedminton
- 10.00 Ž - štvorhra - o 3. miesto, M - štvorhra - semifinále
- 14.30 Ž - štvorhra - finále, Ž - dvojhra /FAŠUNGOVÁ?/ - o 3. miesto, finále
Veslovanie
- 12.30 M - štvorka bez korm.
- 12.50 Ž - ľahká hmotnosť - párová dvojka
- 13.10 M - ľahká hmotnosť - párová dvojka
- 13.30 Ž - skif
Tenis
- 13.00 M - štvorhra /KLIŽAN, LACKO?/ - o 3. miesto
- 15.00 M - štvorhra /KLIŽAN, LACKO?/ - finále
- 13.00 Ž - dvojhra /CIBULKOVÁ, HANTUCHOVÁ?/ - o 3. miesto
- 15.00 Ž - dvojhra /CIBULKOVÁ, HANTUCHOVÁ?/ - finále
- 13.00 mix - o 3. miesto
Streľba
- 10.00 Ž - ŠPu 3x20 - kvalifikácia /PEŠKOVÁ/, ženy - trap - kvalifikácia /ŠTEFEČEKOVÁ/
- 13.45 Ž - ŠPu 3x20 - finále /PEŠKOVÁ?/
- 16.00 Ž - trap - finále /ŠTEFEČEKOVÁ?/
Vzpieranie
- 16.30 M do 94 kg B-skupina
- 20.00 M do 94 kg A-skupina
Skoky na trampolíne
- 15.00 Ž jednotlivci - kvalifikácia
- 16.35 Ž jednotlivci - finále
Dráhová cyklistika
- 11.00 M - Omnium - letmé kolo, muži - šprint - kvalifikácia, 1/16-finále
- 17.00 M - šprint - osemfinále, o 9-12. miesto
- 17.10 Ž - stíhacie preteky družstiev na 3000 - kvalifikácia
- 18.00 M - Omnium - bodovacie preteky
- 18.45 Ž - stíhacie preteky družstiev na 3000 metrov - finále
Šerm
- 10.00 Ž družstvá - kord - osemfinále, štvrťfinále, semifinále
- 16.00 Ž družstvá - kord - o 7.,5. miesto
- 19.00 Ž družstvá - kord - o 3. miesto
- 20.15 Ž družstvá - kord - finále
Plávanie
- 20.30 Ž - 50 m v.sp. /SYLLABOVÁ?/
- 20.36 M - 1500 m v.sp.
- 21.07 Ž - 4x100 m pol.pret.
- 21.25 M - 4x100 m pol.pret.
Atletika
- 11.00 M - 100 m rozbehy
- 11.05 Ž - sedemboj - diaľka
- 11.20 Ž - žrď - kvalifikácia
- 11.35 M - 400 m - rozbehy
- 12.35 Ž - 3000 m prek. - rozbehy
- 12.40 Ž - sedemboj - oštep A/B
- 13.30 M - 100 m - rozbehy
- 18.00 M - chôdza na 20 km /KUČMÍN/
- 20.00 M - 400 m prek. - semifinále
- 20.30 Ž - disk
- 20.35 Ž - 100 m - semifinále
- 20.55 M - diaľka
- 21.05 Ž - 400 m - semifinále
- 21.35 Ž - sedemboj - 800 m
- 22.15 M - 10.000 m
- 22.55 Ž - 100 m
Basketbal
A-skupina M
- 10.00 Tunisko - Francúzsko
- 15.30 Litva - USA
- 23.15 Nigéria - Argentína
B-skupina M
- 12.15 Rusko - Španielsko
- 17.45 Čína - Brazília
- 21.00 Veľká Británia - Austrália
Box
- 14.30, 21.30 M do 49 kg - osemfinále
- 15.30, 22.30 M do 81 kg - osemfinále
Futbal
Štvrťfinále M
- 13.00 1D - 2C
- 15.30 1B - 2A
- 18.00 1C - 2D
- 20.30 1A - 2B
Hádzaná
A-skupina M
- 10.30 Tunisko - Veľká Británia
- 15.30 Švédsko - Argentína
- 20.30 Island - Francúzsko
B-skupina M
- 12.15 Kórejská republika - Srbsko
- 17.15 Chorvátsko - Dánsko
- 22.15 Španielsko - Chorvátsko
Jachting
13.00 M - Laser, Ž - Laser Radial - 9.,10. jazda, M - 470er - 5.,6. jazda, Ž - 470er - 3.,4. jazda, Elliott 6m - kvalifikácia, M,Ž - RS:X - 7.,8. jazda
Jazdectvo
- 11.30 skoky - jednotlivci, družstvá - 1. kvalifikácia
Plážový volejbal
- 10.00/14.00/18.00/22.00 M, Ž - osemfinále
Pozemný hokej
A-skupina Ž
- 11.45 Holandsko - Kórejská republika
- 14.45 Japonsko - Belgicko
- 17.00 Čína - Veľká Británia
B-skupina Ž
- 09.30 Austrália - JAR
- 20.00 USA - Nový Zéland
- 22.15 Nemecko - Argentína
Skoky do vody
- 15.30 Ž - 3 m doska - semifinále
Stolný tenis
- 11.00 M družstvá - osemfinále (4)
- 15.30 Ž družstvá - štvrťfinále
Vodné pólo
A-skupina M
- 16.30 Chorvátsko - Austrália
- 19.20 Grécko - Španielsko
- 20.40 Taliansko - Kazachstan
B-skupina M
- 11.00 Srbsko - USA
- 12.20 Maďarsko - Veľká Británia
- 15.10 Čierna Hora - Rumunsko
Volejbal
A-skupina M
- 12.30 Veľká Británia - Poľsko
- 15.45 Austrália - Taliansko
- 21.00 Argentína - Bulharsko
B-skupina M
- 10.30 Nemecko - Tunisko
- 17.45 Rusko - USA
- 23.00 Brazília - Srbsko
Nedeľa 5. augusta
Bedminton
- 10.00 M - dvojhra o 3. miesto, M - štvorhra o 3. miesto
- 14.00 M - dvojhra finále, M - štvorhra finále
Tenis
- 13.00 M - dvojhra o 3. miesto
- 15.00 M - dvojhra finále
- 13.00 Ž - štvorhra o 3. miesto
- 15.00 Ž - štvorhra finále
- 13.00 mix - finále
Streľba
- 10.00 M - ĽPi 60 - kvalifikácia /KOPP, TUŽINSKÝ/, M - trap - kvalifikácia /VARGA/
- 13.30 M - ĽPi 60 - finále /KOPP?, TUŽINSKÝ?/
Jachting
- 13.00 M - 49er - 12.,13. jazda, ženy - 470er - 5.,6. jazda, M, Ž - RS:X - 9.,10. jazda
- 14.00 M - Starboot
- 15.00 M - Finn-Dinghy
Športová gymnastika
- 15.00 M - prostné
- 15.50 Ž - preskok
- 16.41 M - kôň na šírku
Vzpieranie
Dráhová cyklistika
- 11.00 M - Omnium - stíhacie preteky jednotlivcov na 4000 m, Ž - šprint - kvalifikácia
- 17.00 M - šprint - štvrťfinále, o 5.-8. miesto, Ž- šprint - 1/16-finále, osemfinále, o 9.-12. miesto
- 18.00 M - Omnium - 15 km scratch
- 19.10 M - Omnium - časovka na 1000 m
Zápasenie - gréckorímsky štýl
- 14.00 M do 55 kg, do 74 kg - kvalifikácia, osemfinále, štvrťfinále, semifinále
- 18.45 M do 55 kg, do 74 kg - o 3. miesto, finále
Šerm
- 10.00 M družstvá - fleuret - osemfinále, štvrťfinále, semifinále
- 16.00 M družstvá - fleuret - o 7., 5. miesto
- 19.00 M družstvá - fleuret - 3. miesto
- 20.15 M družstvá - fleuret - finále
Skoky do vody
Atletika
- 12.00 Ž - maratón /BEREŠOVÁ/
- 20.00 Ž - 400 m prek. - rozbehy
- 20.05 M - výška - kvalifikácia /KABELKA/
- 20.35 Ž - trojskok /D. VELĎÁKOVÁ?/
- 20.45 M - 100 m - semifinále
- 21.15 M - 1500 m - semifinále
- 21.20 M - kladivo /LOMNICKÝ?/
- 21.40 M - 400 m - semifinále
- 22.10 Ž - 400 m
- 22.25 M - 3000 m prek.
- 22.50 M - 100 m
Basketbal
A-skupina Ž
- 12.15 Angola - ČR
- 17.45 Čína - USA
- 21.00 Chorvátsko - Turecko
B-skupina Ž
- 10.00 Francúzsko - Rusko
- 15.30 Kanada - Austrália
- 23.15 Veľká Británia - Brazília
Box
- 14.30 Ž - osemfinále do 51 kg, do 60 kg, do 75 kg
- 21.30 M - štvrťfinále do 56 kg, do 91 kg
Hádzaná
A-skupina Ž
- 12.15 Brazília - Angola
- 15.30 Čierna Hora - Rusko
- 17.15 Chorvátsko - Veľká Británia
B-skupina Ž
- 10.30 Švédsko - Kórejská republika
- 20.30 Nórsko - Španielsko
- 22.15 Dánsko - Francúzsko
Jazdectvo
- 12.00 skoky družstvá - 1. kolo, jednotlivci - 2. kvalifikácia
Plážový volejbal
- 19.00/23.00 Ž - štvrťfinále
Pozemný hokej
A-skupina M
- 11.45 Pakistan - JAR
- 20.00 Veľká Británia - Austrália
- 22.15 Argentína - Španielsko
B-skupina M
- 09.30 Nový Zéland - Belgicko
- 14.45 India - Kórejská republika
- 17.00 Holandsko - Nemecko
Stolný tenis
- 11.00 M družstvá - štvrťfinále
- 20.00 Ž družstvá - semifinále (1)
Synchronizované plávanie
- 16.00 duá - kvalifikácia - technický program
Vodné pólo
Štvrťfinále Ž
- 15.50 Maďarsko - Rusko
- 17.10 Čína - Austrália
- 20.00 USA - Taliansko
- 21.20 Španielsko - V. Británia
Volejbal
A-skupina Ž
- 09.30 Alžírsko - Dominikánska republika
- 15.45 Veľká Británia - Japonsko
- 17.45 Taliansko - Rusko
B-skupina Ž
- 12.30 Čína - Kórejská republika
- 21.00 USA - Turecko
- 23.00 Brazília - Srbsko
Pondelok 6. augusta
Jachting
- 13.00 M - 49er - 14.,15. jazda, M - 470er - 7.,8. jazda
- 14.00 Ž - Laser Radial
- 15.00 M - Laser
Streľba
- 10.00 M - ĽM 3x40 - kvalifikácia /GÖNCI/, M - trap - kvalifikácia /VARGA/
- 14.45 M - ĽM 3x40 - finále /GÖNCI?/
- 17.00 M - trap - finále /VARGA?/
Jazdectvo
- 15.00 skoky - jednotlivci - 3. kvalifikácia, skoky - družstvá
Športová gymnastika
- 15.00 M - kruhy
- 15.50 Ž - bradlá /HOMOLOVÁ?/
- 16.41 M - preskok
Dráhová cyklistika
- 17.00 M - šprint - semifinále
- 17.00 Ž - Omnium - letmé kolo, bodovacie preteky - kvalifikácia, Ž - šprint, štvrťfinále, o 5.-8. miesto
- 18.40 M - šprint finále
Zápasenie - gréckorímsky štýl
- 14.00 M do 60 kg , do 84 kg, do 120 kg - kvalifikácia, osemfinále, štvrťfinále, semifinále
- 18.45 M do 60 kg , do 84 kg, do 120 kg o 3. miesto, finále
Vzpieranie
- 16.30 M do 105 kg - B /TEŠOVIČ/
- 20.00 M do 105 kg - A /TEŠOVIČ/
Atletika
- 11.00 M - disk - kvalifikácia A/B
- 11.05 Ž - 100 m prek.- rozbehy
- 11.45 Ž - guľa - kvalifikácia
- 11.50 M - 800 m - rozbehy
- 12.45 Ž - 1500 m - rozbehy /KLOCOVÁ/
- 20.00 Ž - žrď
- 20.15 Ž - guľa
- 20.20 Ž - 200 m - rozbehy
- 21.15 Ž - 400 m prek. - semifinále
- 21.45 M - 400 m prek.
- 22.05 Ž - 3000 m prek.
- 22.30 M - 400 m
Basketbal
A-skupina M
- 12.15 Tunisko - Litva
- 15.30 Francúzsko - Nigéria
- 23.15 Argentína - USA
B-skupina M
- 10.00 Austrália - Rusko
- 17.45 Veľká Británia - Čína
- 21.00 Španielsko - Brazília
Box
- 14.30 Ž - štvrťfinále do 51 kg, do 60 kg, do 75 kg
- 21.30 M - štvrťfinále do 60 kg, do 75 kg, nad 91 kg
Futbal
Semifinále Ž
- 18.00 víťaz F1/G2 - víťaz E2/F2
- 20.45 víťaz E1/F/G3 - víťaz G1/E/F3
Hádzaná
A-skupina M
- 12.15 Argentína - Tunisko
- 17.15 Island - Veľká Británia
- 22.15 Francúzsko - Švédsko
B-skupina M
- 10.30 Maďarsko - Srbsko
- 15.30 Dánsko - Kórejská republika
- 20.30 Španielsko - Chorvátsko
Plážový volejbal
- 19.00 dva zápasy M - štvrťfinále
- 23.00 dva zápasy M - štvrťfinále
Pozemný hokej
A-skupina Ž
- 14.45 Japonsko - Čína
- 17.00 Kórejská republika - Belgicko
- 20.00 Veľká Británia - Holandsko
B-skupina Ž
- 09.30 Nový Zéland - Nemecko
- 11.45 USA - JAR
- 22.15 Argentína - Austrália
Rýchlostná kanoistika
- 10.30 M - 1000 m - K1 /KRAJČOVIČ/, K2 /GELLE, VLČEK/, C1 - rozjazdy, semifinále, Ž - 500 m - K4 - rozjazdy, semifinále
Skoky do vody
- 20.00 M - 3 m doska - kvalifikácie
Stolný tenis
- 11.00 Ž družstvá - semifinále
- 15.30 M družstvá - semifinále
Synchronizované plávanie
- 16.00 duá - kvalifikácia, voľné zostavy
Vodné pólo
A-skupina M
- 11.00 Kazachstan - Chorvátsko
- 12.20 Španielsko - Taliansko
- 15.10 Grécko - Austrália
B-skupina M
- 16.30 Rumunsko - Srbsko
- 19.20 Veľká Británia - Čierna Hora
- 20.40 Maďarsko - USA
Volejbal
A-skupina M
- 09.30 Austrália - Poľsko
- 15.45 Taliansko - Bulharsko
- 17.45 Veľká Británia - Argentína
B-skupina
- 12.30 Rusko - Srbsko
- 21.00 Tunisko - USA
- 23.00 Brazília - Nemecko
Utorok 7. augusta
Triatlon
Jachting
- 13.00 M - 470er - 9.,10. jazda, ženy - 470er - 7.,8. jazda, Ž - Elliott 6m - štvrťfinále
- 14.00 M - RS:X
- 15.00 Ž - RS:X
Jazdectvo
- 11.00 drezúra - družstvá, jednotlivci - Grand Prix Special
Športová gymnastika
- 15.00 M - bradlá /PIASECKÝ?/
- 15.47 Ž - kladina /HOMOLOVÁ?/
- 16.37 M - hrazda /PIASECKÝ?/
- 17.23 Ž - prostné /HOMOLOVÁ?/
Synchronizované plávanie
- 16.00 duá - voľné zostavy
Stolný tenis
- 12.00 Ž - družstvá o 3. miesto
- 16.30 Ž - družstvá finále
Vzpieranie
- 16.30 M nad 105 kg B-skupina
- 20.00 M nad 105 kg A-skupina
Dráhová cyklistika
- 11.00 Ž - Omnium - stíhacie preteky jednotlivcov na 3000 m, M - keirin - 1. kolo, ženy - šprint
- 17.10 Ž - Omnium scratch 10 km
- 17.35 M - keirin - 2. kolo
- 17.50 Ž - Omnium časovka na 500 m
- 18.25 Ž - šprint finále
- 19.00 M - keirin finále
Zápasenie - gréckorímsky štýl
- 14.00 M do 66 kg, do 96 kg - kvalifikácia, osemfinále, štvrťfinále, semifinále
- 18.45 M do 66 kg, do 96 kg - o 3. miesto, finále
Atletika
- 11.00 Ž - oštep - kvalifikácia A/B
- 11.10 M - 110 m prek. - rozbehy
- 11.45 M - trojskok - kvalifikácia
- 11.55 Ž - 5000 m - rozbehy
- 12.50 M - 200 m - rozbehy
- 20.00 M - výška
- 20.05 Ž - diaľka - kvalifikácia /J. VELĎÁKOVÁ/
- 20.15 Ž - 100 m prek. - semifinále
- 20.45 M - disk
- 20.55 M - 800 m - semifinále
- 21.25 Ž - 200 m - semifinále
- 22.00 Ž - 100 m prek.
- 22.15 M - 1500 m
Skoky do vody
- 11.00 M - 3 m doska - semifinále
- 20.00 M - 3 m doska
Basketbal
Štvrťfinále Ž
- 15.00 2B - 3A
- 17.15 1A - 4B
- 21.00 2A - 3B
- 23.15 1B - 4A
Box
- 21.30 M štvrťfinále do 52 kg
- 22.30 M štvrťfinále do 69 kg
Futbal
Semifinále M
- 18.00 víťaz B1/A2 - víťaz D1/C2
- 20.45 víťaz A1/B2 - víťaz C1/D2
Hádzaná
Štvrťfinále Ž
- 11.00 1A - 4B
- 14.30 2A - 3B
- 18.00 3A - 2B
- 21.30 4A - 1B
Plážový volejbal
- 18.00 M, Ž - 1/1 zápasy
- 22.00 M, Ž - 1/1 zápasy
Pozemný hokej
A-skupina M
- 11.45 Austrália - Pakistan
- 14.45 Argentína - JAR
- 20.00 Španielsko - Veľká Británia
B-skupina M
- 09.30 Kórejská republika - Holandsko
- 17.00 India - Belgicko
- 22.15 Nemecko - Nový Zéland
Rýchlostná kanoistika
- 10.30 M - 1000 m - K4 /GELLE, JANKOVEC, VLČEK, TARR/, C2 - rozjazdy, semifinále, Ž - 500 m - K1, K2 /KMEŤOVÁ, KOHLOVÁ/ - rozjazdy, semifinále
Vodné pólo
Ženy o 5.-8. miesto
- 15.10 zdolaní A2/B3 - zdolaní A4/B1
- 19.20 zdolaní A3/B2 - zdolaní A1/B4
Semifinále Ž
- 16.30 víťaz A2/B3 - víťaz A4/B1
- 20.40 víťaz A3/B2 - víťaz A1/B4
Volejbal
Štvrťfinále Ž
- 14.00 1A - 4B
- 16.00 2A - 3B
- 20.00 3A - 2B
- 22.00 4A - 1B
Streda 8. augusta
Rýchlostná kanoistika
- 10.30 M - 1000 m K1
- 10.48 M - 1000 m C1
- 11.16 M - 1000 m K2 /VLČEK, GELLE/
- 11.44 Ž - 500 m K4
Stolný tenis
- 12.00 M družstvá - o 3. miesto: Nemecko - Hongkong
- 16.30 M družstvá - finále: Čína - Kórejská rep.
Jazdectvo
- 13.00/15.55 skoky - jednotlivci
Jachting
- 13.00 Ž - 470er - 9.,10. jazda, Ž - Elliott 6m - štvrťfinále
- 14.00 M - 49er
Zápasenie - voľný štýl
- 14.00 Ž do 48 kg, do 63 kg - kvalifikácia, osemfinále, štvrťfinále, semifinále
- 18.45 Ž do 48 kg, do 63 kg - o 3. miesto, finále
Plážový volejbal
- 20.00 Ž - o 3. miesto: Larissa Franca, Juliana Silva (Brazília) vs Čang Si, Süe Čchen (Čína)
- 22.00 Ž - finále: Rossová - Kessyová (USA) vs Mayová-Treanorová, Kerri Walshová (USA)
Taekwondo
- 10.00 Ž do 49 kg, M do 58 kg kvalifikácia
- 16.00 Ž do 49 kg, M do 58 kg štvrťfinále, semifinále
- 21.00 Ž do 49 kg o 3. miesto
- 21.15 M do 58 kg o 3. miesto
- 23.15 Ž do 49 kg finále
- 23.30 M do 58 kg finále
Atletika
- 11.00 M - žrď - kvalifikácia
- 11.00 Ž - kladivo - kvalifikácia A/B /HRAŠNOVÁ/
- 11.10 M - desaťboj - 100 m
- 11.45 M - 5000 m - rozbehy
- 12.10 M - desaťboj - diaľka
- 12.35 Ž - 800 m - rozbehy /KLOCOVÁ/
- 13.50 M - desaťboj - guľa
- 19.00 M - desaťboj - výška
- 20.05 M - oštep - kvalifikácia A/B
- 20.15 M - 110 m prek. - semifinále
- 20.45 Ž - 1500 m - semifinále /KLOCOVÁ/
- 21.05 Ž - diaľka
- 21.10 M - 200 m - semifinále
- 21.45 Ž - 400 m prek.
- 22.00 Ž - 200 m
- 22.15 M - 110 m prek.
- 22.30 M - desaťboj - 400 m
Basketbal
Štvrťfinále M
- 15.00 Rusko - Litva
- 17.15 Francúzsko - Španielsko
- 21.00 Brazília - Argentína
- 23.15 USA - Austrália
Box
- 14.30 Ž do 51 kg, do 60 kg, do 75 kg - semifinále
- 21.30 M do 49 kg, do 64kg, do 81 kg - štvrťfinále
Cyklistika - BMX
- 16.00 M, Ž - kvalifikácia
Hádzaná
Štvrťfinále M
- 12.00 Island - Maďarsko
- 15.30 Španielsko - Francúzsko
- 19.00 Švédsko - Dánsko
- 22.30 Chorvátsko - Tunisko
Pozemný hokej
- 09.30 Ž o 9. miesto
- 12.30 Ž o 7. miesto
Semifinále Ž
- 16.30 Holandsko - N. Zéland
- 21.00 Argentína - V. Británia
Skoky do vody
- 20.00 Ž - 10 m veža - kvalifikácia
Vodné pólo
Štvrťfinále M
- 15.30 Španielsko - Čierna Hora
- 16.50 Austrália - Srbsko
- 19.40 Taliansko - Maďarsko
- 21.00 Chorvátsko - USA
Volejbal
Štvrťfinále M
- 15.00 Argentína - Brazília
- 17.00 USA - Taliansko
- 20.30 Poľsko - Rusko
- 22.30 Bulharsko - Nemecko
Štvrtok 9. augusta
Rýchlostná kanoistika
- 10.30 M - 1000 m C2
- 10.48 M - 1000 m K4 /TARR, JANKOVEC, GELLE, VLČEK?/
- 11.08 Ž - 500 m K1
- 11.35 Ž - 500 m K2 /KOHLOVÁ, KMEŤOVÁ?/
Diaľkové plávanie
Jachting
- 13.00 M - 470er, Ž - Elliott 6m - semifinále
Jazdectvo
- 13.30 drezúra - jednotlivci - Grand Prix
Futbal
- 14.00 Ž - o 3. miesto
- 20.45 Ž - finále
Vodné pólo
- 15.30 Ž - o 7. miesto
- 16.50 Ž - o 5. miesto
- 19.40 Ž - o 3. miesto
- 21.00 Ž - finále
Box
- 17.30 Ž do 51 kg - finále
- 17.45 Ž do 60 kg - finále
- 18.15 Ž do 75 kg - finále
Zápasenie - voľný štýl
- 14.00 Ž do 55 kg, do 72 kg - kvalifikácia, osemfinále, štvrťfinále, semifinále
- 18.45 Ž do 55 kg, do 72 kg - o 3. miesto, finále
Plážový volejbal
- 20.00 M - o 3. miesto
- 22.00 M - finále
Skoky do vody
- 11.00 Ž - 10 m veža - semifinále
20.00