1. kolo:
piatok 12. júla: ŠK Slovan Bratislava - FK DAC 1904 Dunajská Streda (19.30), Spartak Myjava - FK Dukla Banská Bystrica (20.00)
sobota 13. júla: MFK Košice - FC ViOn Zlaté Moravce (17.00), AS Trenčín - FC Nitra (17.30), FK Senica - FC Spartak Trnava (19.30)
nedeľa 14. júla: MFK Ružomberok - MŠK Žilina (18.30)
2. kolo:
piatok 19. júla: FC ViOn Zlaté Moravce - MFK Ružomberok (19.30)
sobota 20. júla: FK Dukla Banská Bystrica - MFK Košice (19.30), FC Nitra - Spartak Myjava (19.30)
nedeľa 21. júla: FK DAC 1904 Dunajská Streda - MŠK Žilina (18.00), FC Spartak Trnava - AS Trenčín (18.00)
zápas ŠK Slovan Bratislava - FK Senica (17.30) odložili na neurčito
3. kolo:
sobota 27. júla: MFK Košice - FC Nitra (17.00), MŠK Žilina - FC ViOn Zlaté Moravce (17.30), MFK Ružomberok - FK Dukla Banská Bystrica (18.30), Spartak Myjava - FC Spartak Trnava (19.30)
nedeľa 28. júla: AS Trenčín - ŠK Slovan Bratislava (18.00), FK Senica - FK DAC 1904 Dunajská Streda (19.30)
4. kolo:
piatok 2. augusta: FC Nitra - MFK Ružomberok (19.30)
sobota 3. augusta: FK DAC 1904 Dunajská Streda - FC ViOn Zlaté Moravce (17.00), FC Spartak Trnava - MFK Košice (17.30), FK Dukla Banská Bystrica - MŠK Žilina (19.30)
nedeľa 4. augusta: ŠK Slovan Bratislava - Spartak Myjava (17.30), FK Senica - AS Trenčín (19.30)
5. kolo:
sobota 10. augusta: AS Trenčín - FK DAC 1904 Dunajská Streda (17.30), MŠK Žilina - FC Nitra (17.30), MFK Ružomberok - FC Spartak Trnava (18.00), FC ViOn Zlaté Moravce - FK Dukla Banská Bystrica (19.30), Spartak Myjava - FK Senica (20.00)
nedeľa 11. augusta: MFK Košice - ŠK Slovan Bratislava (17.30)
6. kolo:
sobota 17. augusta: FK DAC 1904 Dunajská Streda - FK Dukla Banská Bystrica (17.00), FC Spartak Trnava - MŠK Žilina (17.00), AS Trenčín - Spartak Myjava (17.30), FC Nitra - FC ViOn Zlaté Moravce (19.30), FK Senica - MFK Košice (19.30)
nedeľa 18. augusta: ŠK Slovan Bratislava - MFK Ružomberok (17.30)
7. kolo:
sobota 24. augusta: MFK Košice - AS Trenčín (17.00), MFK Ružomberok - FK Senica (17.30), MŠK Žilina - ŠK Slovan Bratislava (17.30), FC ViOn Zlaté Moravce - FC Spartak Trnava (19.30), FK Dukla Banská Bystrica - FC Nitra (19.30), Spartak Myjava - FK DAC 1904 Dunajská Streda (20.00)
8. kolo:
piatok 30. augusta: FK Senica - MŠK Žilina (19.30)
sobota 31. augusta: FK DAC 1904 Dunajská Streda - FC Nitra (17.00), FC Spartak Trnava - FK Dukla Banská Bystrica (17.00), AS Trenčín - MFK Ružomberok (17.30), Spartak Myjava - MFK Košice (20.00)
nedeľa 1. septembra: ŠK Slovan Bratislava - FC ViOn Zlaté Moravce (17.30)
9. kolo:
sobota 14. septembra: MFK Košice - FK DAC 1904 Dunajská Streda (14.30), MFK Ružomberok - Spartak Myjava (17.30), MŠK Žilina - AS Trenčín (17.30), FC ViOn Zlaté Moravce - FK Senica (17.30), FK Dukla Banská Bystrica - ŠK Slovan Bratislava (17.30), FC Nitra - FC Spartak Trnava (17.30)
10. kolo:
utorok 17. septembra: MFK Košice - MFK Ružomberok (14.30), FK DAC 1904 Dunajská Streda - FC Spartak Trnava (16.00), ŠK Slovan Bratislava - FC Nitra (17.30), AS Trenčín - FC ViOn Zlaté Moravce (17.30), FK Senica - FK Dukla Banská Bystrica (18.30), Spartak Myjava - MŠK Žilina (19.00)
11. kolo:
sobota 21. septembra: FC Spartak Trnava - ŠK Slovan Bratislava (16.00), MFK Ružomberok - FK DAC 1904 Dunajská Streda (17.30), MŠK Žilina - MFK Košice (17.30), FC ViOn Zlaté Moravce - Spartak Myjava (17.30), FK Dukla Banská Bystrica - AS Trenčín (17.30), FC Nitra - FK Senica (17.30)
12. kolo:
sobota 28. septembra: FK DAC 1904 Dunajská Streda - ŠK Slovan Bratislava (14.30), FC Spartak Trnava - FK Senica (16.00), FC Nitra - AS Trenčín (17.30), FK Dukla Banská Bystrica - Spartak Myjava (17.30), FC ViOn Zlaté Moravce - MFK Košice (17.30), MŠK Žilina - MFK Ružomberok
13. kolo:
sobota 5. októbra: MFK Ružomberok - FC ViOn Zlaté Moravce (14.30), MFK Košice - FK Dukla Banská Bystrica (14.30), Spartak Myjava - FC Nitra (14.30), MŠK Žilina - FK DAC 1904 Dunajská Streda (17.30), AS Trenčín - FC Spartak Trnava (17.30), FK Senica - ŠK Slovan Bratislava (17.30)
14. kolo:
sobota 19. októbra: FK DAC 1904 Dunajská Streda - FK Senica (14.00), FC Spartak Trnava - Spartak Myjava (15.00), FC Nitra - MFK Košice (17.30), FK Dukla Banská Bystrica - MFK Ružomberok (17.30), FC ViOn Zlaté Moravce - MŠK Žilina (17.30)
nedeľa 20. októbra: ŠK Slovan Bratislava - AS Trenčín (17.30)
15. kolo:
sobota 26. októbra: MFK Košice - FC Spartak Trnava (13.30), FC ViOn Zlaté Moravce - FK DAC 1904 Dunajská Streda (14.30), MFK Ružomberok - FC Nitra (14.30), MŠK Žilina - FK Dukla Banská Bystrica (17.30), AS Trenčín - FK Senica (17.30), Spartak Myjava - ŠK Slovan Bratislava (18.00)
16. kolo:
sobota 2. novembra: FK DAC 1904 Dunajská Streda - AS Trenčín (13.30), FC Nitra - MŠK Žilina (14.30), FK Dukla Banská Bystrica - FC ViOn Zlaté Moravce (14.30), FC Spartak Trnava - MFK Ružomberok (14.30), FK Senica - Spartak Myjava (17.30)
nedeľa 3. novembra: ŠK Slovan Bratislava - MFK Košice (16.00)
17. kolo:
sobota 9. novembra: MFK Košice - FK Senica (13.30), FK Dukla Banská Bystrica - FK DAC 1904 Dunajská Streda (14.30), FC ViOn Zlaté Moravce - FC Nitra (14.30), MFK Ružomberok - ŠK Slovan Bratislava (14.30), Spartak Myjava - AS Trenčín (16.00), MŠK Žilina - FC Spartak Trnava (17.30)
18. kolo:
sobota 23. novembra: FK DAC 1904 Dunajská Streda - Spartak Myjava (13.30), FC Spartak Trnava - FC ViOn Zlaté Moravce (14.00), FK Senica - MFK Ružomberok (14.30), FC Nitra - FK Dukla Banská Bystrica (14.30), AS Trenčín - MFK Košice (17.30)
nedeľa 24. novembra: ŠK Slovan Bratislava - MŠK Žilina (16.00)
19. kolo:
sobota 30. novembra: MFK Košice - Spartak Myjava (13.30), FC Nitra - FK DAC 1904 Dunajská Streda (14.30), FK Dukla Banská Bystrica - FC Spartak Trnava (14.30), FC ViOn Zlaté Moravce - ŠK Slovan Bratislava (14.30), MFK Ružomberok - AS Trenčín (14.30), MŠK Žilina - FK Senica (17.30)