Paríž SG v úvode ligy remizoval v Montpellieri, Cavani hral 20 minút

TASR|9. aug 2013 o 22:32

Obhajca titulu odštartoval nový ročník francúzskej ligy remízou na pôde Montpellieru, majstra spred roka, 1:1.

PARÍŽ. Obhajca titulu Paríž St. Germain odštartoval nový ročník francúzskej futbalovej ligy remízou na pôde Montpellieru 1:1.

Hostia v druhom polčase dotiahli náskok súpera a v záverečnej dvadsaťminútovke nevyužili presilovku po vylúčení El Kaoutariho.

Ostrostrelec, drahá predsezónna posila PSG, Cavani nastúpil na ihrisko v 72. minúte namiesto Lavezziho, ale gól nedal. Ibrahimovič odohral na hrote celý zápas.

"Výkon v prvom polčase nebol dostačujúci. Po zmene strán sme začali hrať lepšie a vytvorili sme si dostatok šancí. Nestačilo to na víťazstvo, ale som rád, že sme aspoň bodovali," zhodnotil duel kouč Paríža Laurent Blanc.

Montpellier - Paríž St. Germain 1:1 (1:0)

Góly: 10. Cabella - 60. Maxwell, ČK: 71. El Kaoutari (Montpellier)

Domov»Futbal»Francúzsko»Paríž SG v úvode ligy remizoval v Montpellieri, Cavani hral 20 minút