2. Holandsko 2 2 0 0 5:0 6
3. Gruzínsko 2 1 0 1 3:1 3
4. Škótsko 2 1 0 1 3:4 3
5. Luxembursko 4 0 0 4 1:14 0
4. skupina:
Bosna a Hercegovina "21" - Rakúsko "21" 0:2 (0:2)
Španielsko "21" - Albánsko "21" 4:0 (1:0)
Tabuľka 4. skupiny:
1. Španielsko 2 2 0 0 10:2 6
2. Maďarsko 2 2 0 0 6:2 6
3. Rakúsko 3 2 0 1 5:6 6
4. Bosna a Herceg. 3 1 0 2 5:7 3
5. Albánsko 4 0 0 4 2:11 0
5. skupina:
Ukrajina "21" - Chorvátsko "21" 0:2 (0:2)
Lichtenštajnsko "21" - Švajčiarsko "21" 0:6 (0:0)
Tabuľka 5. skupiny:
1. Švajčiarsko 2 2 0 0 8:0 6
2. Chorvátsko 2 2 0 0 7:0 6
3. Lotyšsko 2 1 0 1 4:2 3
4. Ukrajina 1 0 0 1 0:2 0
5. Lichtenštajnsko 3 0 0 3 0:15 0
6. skupina:
Írsko "21" - Nemecko "21" 0:4 (0:3)
Tabuľka 6. skupiny:
1. Nemecko 2 2 0 0 7:0 6
2. Čierna Hora 1 1 0 0 3:0 3
3. Írsko 2 1 0 1 4:5 3
4. Rumunsko 1 0 1 0 2:2 1
5. Faerské ostrovy 4 0 1 3 3:12 1
9. skupina:
Cyprus "21" - Taliansko "21" 0:2 (0:0)
Belgicko "21" - Severné Írsko "21" 1:0 (1:0)
Tabuľka 9. skupiny:
1. Belgicko 3 3 0 0 6:1 9
2. Srbsko 1 1 0 0 2:1 3
3. Taliansko 2 1 0 1 3:3 3
4. Cyprus 4 1 0 3 4:6 3
5. Sev. Írsko 2 0 0 2 0:4 0
10. skupina:
Bielorusko "21" - Francúzsko "21" 1:2 (1:0)
Tabuľka 10. skupiny:
1. Island 3 3 0 0 8:3 9
2. Francúzsko 2 2 0 0 7:1 6
3. Arménsko 2 1 0 1 2:2 3
4. Kazachstan 3 1 0 2 1:6 3
5. Bielorusko 4 0 0 4 3:9 0
Brazília
Gremio - Portuguesa 3:2
Corinthians - Nautico 0:0
Coritiba - Sao Paulo 2:0
Cruzeiro - Flamengo 1:0
Criciuma - Botafogo 1:2
Vasco da Gama - Atletico Paranaense 0:0
Argentína
Racing Club - Lanus 1:1
Quilmes - Arsenal Sarandí 0:1
Rosario Central - San Lorenzo 0:2
River Plate - Tigre 3:0
Olimpo - Boca Juniors 3:0
Cyklistika
Vuelta a Espaňa:
16. etapa (Graus - Aramón Formigal, 146,8km): 1. Warren Barguil (Fr.) Team Argos-Shimano 3:43,31 h, 2. Rigoberto Urán Urán (Kol.) Sky Procycling - rovnaký čas ako víťaz, 3. Bartosz Huzarski (Poľ) Team NetApp-Endura +3 s, 4. Dominik Nerz (Nem.) BMC Racing Team +8, 5. José Herrada López (Šp.) Movistar Team +20, 6. Mikael Cherel (Fr.) AG2R La Mondiale +37,...20. Christopher Horner (USA) RadioShack Leopard +1:47, 26. Vincenzo Nibali (Tal.) Astana +2:09
Poradie po 16. etape: 1. Vincenzo Nibali (Tal.) Astana 64:06:01, 2. Christopher Horner (USA) RadioShack Leopard +28 s, 3. Alejandro Valverde (Šp.) Movistar +1:14 min, 4. Joaquim Rodríguez (Šp.) Kaťuša +2:29, 5. Domenico Pozzovivo (Tal.) AG2R La Mondiale +3:38, 6. Nicolas Roche (Ír.) Saxo-Tinkoff +3:43
Tenis
Taškent
Dvojhra - 1. kolo:
Bojana Jovanovská (Srb.-1) - Kurumi Narová (Jap.) 6:4, 6:3
Yvonne Meusburgerová (Rak.-3) - Tímea Babosová (Maď.) 2:6, 6:2, 6:1
Donna Vekičová (Chor.-4) - Ľudmila Kičenoková (Ukr.) 6:3, 6:2
Alexandra Cadantová (Rum.-5) - Sabina Šaripovová (Uzb.) 6:2, 6:0
Irina-Camelia Begová (Rum.-6) - Alexandra Panovová (Rus.) 7:6 (8), 6:1
Nastassja Burnettová (Tal.) - Lesia Curenková (Ukr.-2) 7:6 (4), 6:4
Risa Ozakiová (Jap.) - Kateryna Kozlovová (Ukr.) 7:5, 6:2
Oľga Govorcovová (Biel.) - Michaella Krajiceková (Hol.) 7:5, 2:6, 6:1
Naďa Kičenoková (Ukr.) - Eva Birnerová (ČR) 7:5, 6:2
Mandy Minellová (Lux.) - Oľga Pučkovová (Rus.) 6:2, 6:3
Quebec
Dvojhra - 1. kolo:
Christina McHalová (USA) - Tamira Paszeková (Rak.) 6:2, 6:1
Hokej
KHL
Metallurg Novokuzneck - Amur Chabarovsk 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
Góly: 22. Anttila, 29. Nazarov, 54. Valuiskij - 28. Junkov
Sibir Novosibirsk - Vladivostok 3:2 (0:0, 1:1, 2:1)
Góly: 28. Kugryšev, 51. Ignatuškin, 52. Kopeikin - 39. Ugarov, 57. Schutz
Basketbal
Majstrovstvá Európy
A-skupina (Ľubľana):
Veľká Británia - Ukrajina 68:87 (18:21, 13:27, 20:22, 17:17)
Najviac bodov: Achara a Van Oostrum po 12, A. Lawrence 10 - Naťažko a Zajcev po 11, Jeter a Mišula po 10
Nemecko - Izrael 80:76 (12:20, 19:10, 22:19, 27:27)
Najviac bodov: Günther (3 trojky) a Staiger (3 trojky) po 15, Pleiss 14 (14 doskokov) - Casspi 22 (13 doskokov), Eliyahu a Halperin po 16
Belgicko - Francúzsko 65:82 (30:19, 16:15, 9:32, 10:16)
Najviac bodov: Hervelle 13, Van Rossom 12 (4 trojky), Tabu 11 - T. Parker 20, Gelabale 13, Diaw 12
Konečná tabuľka A-skupiny:
1. Francúzsko 5 4 1 403:344 9 - postup zo skupiny
2. Ukrajina 5 4 1 378:352 9 - postup zo skupiny
3. Belgicko 5 2 3 344:371 7 - postup zo skupiny
------------------------------
4. V. Británia 5 2 3 360:396 7
5. Nemecko 5 2 3 390:396 7
6. Izrael 5 1 4 364:380 6
B-skupina (Jesenice):
Lotyšsko - Macedónsko 76:66 (27:16, 22:20, 13:16, 14:14)
Najviac bodov: Janičenoks a Berzinš (3 trojky) po 15, Meiers a Bertans po 12 - Antič 16, Gečevski 11
Litva - Bosna a Hercegovina 72:78 (18:18, 12:13, 22:26, 20:21)
Najviac bodov: Kleiza 20 (3 trojky, 10 doskokov), Pocius 14, Kalnietis 11 - Teletovič 31 (6 trojok), Djedovič 20, Kikanovič 10
Čierna Hora - Srbsko 83:76 (19:25, 15:12, 20:21, 29:18)
Najviac bodov: Rice 12, M. Bjelica a Dubljevič po 11 - Katič 19, Bogdanovič 14, N. Bjelica 11
Konečná tabuľka B-skupiny:
1. Srbsko 5 3 2 371:366 8 - postup zo skupiny
2. Lotyšsko 5 3 2 365:360 8 - postup zo skupiny
3. Litva 5 3 2 347:337 8 - postup zo skupiny
---------------------------------------------
4. Bosna a Herceg. 5 3 2 358:359 8
5. Čierna Hora 5 2 3 376:382 7
6. Macedónsko 5 1 4 356:369 6
C-skupina (Celje):
Gruzínsko - Španielsko 59:83 (17:17, 12:24, 10:21, 20:21)
Najviac bodov: Šermadini 10, Sanikidze 8 - Rubio 16, S. Rodríguez 15 (3 trojky), R. Fernández a Llull (3 trojky) po 11
Chorvátsko - Česko 70:53 (16:17, 16:16, 15:9, 23:11)
Najviac bodov: Tomič 12, Bogdanovič a Šarič po 11 - Pumprla 19 (3 trojky), Veselý 11 (11 doskokov), Satoranský 9
Slovinsko - Poľsko 61:71 (17:19, 11:17, 14:17, 19:18)
Najviac bodov: D. Lorbek 13, G. Dragič 9, Begič 8 - Kelati 21, Gortat 19 (12 doskokov), Lampe 8
Konečná tabuľka C-skupiny:
1. Španielsko 5 4 1 369:269 9 - postup zo skupiny
2. Chorvátsko 5 4 1 337:341 9 - postup zo skupiny
3. Slovinsko 5 3 2 347:344 8 - postup zo skupiny
-----------------------------
5. Česko 5 2 3 316:339 7
5. Gruzínsko 5 1 4 366:394 6
6. Poľsko 5 1 4 329:377 6
D-skupina (Koper):
Grécko - Fínsko 77:86 (23:22, 12:14, 12:21, 30:29)
Najviac bodov: Zisis 19 (3 trojky), Spanulis 17, Mavrokefalidis 10 - Koponen 29 (5 trojok), Muurinen 15, Huff 13
Taliansko - Švédsko 82:79 (27:20, 16:28, 20:15, 19:16)
Najviac bodov: Gentile 19, Aradori 16, Cinciarini 12 - J. Taylor 28, Jerebko 21
Turecko - Rusko 77:89 (17:16, 23:23, 17:19, 20:31)
Najviac bodov: Savas 18, Gönlüm 17, Ilyasova 13 - Karasev 25 (3 trojky), Antonov 14 (3 trojky), Ponkrašov 13
Konečná tabuľka D-skupiny:
1. Taliansko 5 5 0 391:339 10 - postup zo skupiny
2. Fínsko 5 4 1 358:337 9 - postup zo skupiny
3. Grécko 5 3 2 392:350 8 - postup zo skupiny
-----------------------------
4. Švédsko 5 1 4 345:391 6
5. Rusko 5 1 4 374:400 6
6. Turecko 5 1 4 355:398 6
Americký futbal
NFL
Dallas - New York Giants 36:31
Jacksonville - Kansas City 2:28
Buffalo - New England 21:23
Cleveland - Miami 10:23
Detroit - Minnesota 34:24
Chicago - Cincinnati 24:21
Indianapolis - Oakland 21:17
Carolina - Seattle 7:12
New Orleans - Atlanta 23:17
New York Jets - Tampa Bay 18:17
Pittsburgh - Tennessee 9:16
San Francisco - Green Bay 34:28
St. Louis - Arizona 27:24
Bejzbal
MLB
Cincinnati - Los Angeles Dodgers 3:2
Cleveland - New York Mets 1:2
New York Yankees - Boston 4:3
Miami - Washington 4:6
Baltimore - Chicago White Sox 2:4
Philadelphia - Atlanta 3:2
Kansas City - Detroit 5:2
Minnesota - Toronto 0:2
St. Louis - Pittsburgh 9:2
Chicago Cubs - Milwaukee 1:3
Los Angeles Angels - Texas 3:4
Oakland - Houston 7:2
San Francisco - Arizona 3:2
San Diego - Colorado 5:2
Seattle - Tampa Bay 1:4