Švédi deklasovali Čechov 6:0, Fíni zdolali Rusov 4:3

(Autor: Ilustračné - Fotolia)
TASR|7. nov 2013 o 21:36

Všetky tímy sa počas najbližších troch dní budú sústrediť vo Fínsku, kde počas víkendu odohrajú zvyšené dva duely Karjala Cupu, otváracieho podujatia Euro Hockey Tour v sezóne 2013/2014.

BRATISLAVA. Švédski hokejisti deklasovali v štvrtkovom zápase Euro Hockey Tour v Gävle na Karjala Cupe českú reprezentáciu 6:0, keď sa "tri korunky" naštartovali k vysokému víťazstvu už v prvej tretine.

Po troch góloch v nej a štvrtom v 28. minúte opustil bránku Česka Jakub Štěpánek, ktorého nahradil menovec Kovář.

Hokejová reprezentácia Fínska vstúpila do tohtosezónnej edície Euro Hockey Tour na domácom turnaji Karjala Cup v Turku víťazstvom nad Ruskom 4:3.

Rusko - Fínsko 3:4 (1:1, 1:2, 1:1)

Góly: 10. Alexandrov, 21. Varnakov, 46. Averin - 4. Hietanen, 23. Osala, 27. Komarov, 54. Salminen

Švédsko - Česko 6:0 (3:0, 2:0, 1:0)

Góly: 4. Klasen, 17. Hjalmarsson, 17. Arlbrandt, 28. Klasen, 33. Hjalmarsson, 59. Thörnberg

Domov»Hokej»Reprezentácie»Švédi deklasovali Čechov 6:0, Fíni zdolali Rusov 4:3