Kopecký nedohral zápas na ľade Edmontonu

Tomáš Kopecký s pukom.
Tomáš Kopecký s pukom. (Autor: SITA/AP)
SITA|22. nov 2013 o 08:28

Slovenský útočník Floridy Tomáš Kopecký si vo štvrtkovom zápase zranil zápästie.

EDMONTON. Slovenský hokejový útočník Tomáš Kopecký z Floridy nedohral štvrtkový zápas NHL proti Edmontonu. Ilavský rodák strávil pri prehre svojho tímu 1:4 na ploche počas troch striedaní v úvodnej tretine len 2:01 minúty, po kolízii v rohu klziska s útočníkom domáceho tímu Boydom Gordonom už do diania nezasiahol.

Tréner Peter Horachek podľa portálu miamiherald.com uviedol, že 31-ročný bývalý útočník Detroitu a Chicaga pravdepodobne vynechá piatkový zápas Floridy na ľade Calgary. Podľa oficiálneho webu profiligy Kopecký zrejme utrpel zranenie zápästia.

Vo štvrtkovom dueli v Edmontone sa zranil aj Kopeckého spoluhráč Jesse Winchester. Tridsaťročný kanadský útočník sa na v priebehu zápasu na pár minút vytratil z ľadu, následne odohral niekoľko striedaní v druhej tretine, no do tretej časti hry už nezasiahol.