Suarez dal štyri góly, Man United prehral s Evertonom a je deviaty

Luis Suarez.
Luis Suarez. (Autor: SITA/AP)
TASR|4. dec 2013 o 22:56

Vedúci Arsenal zdolal doma Hull 2:0. Chelsea zvíťazila v Sunderlande 4:3, Man City vo West Bromwichi 3:2.

LONDÝN. V stredajšom zápase 14. kola anglickej futbalovej Premier League zvíťazil FC Liverpool so slovenským stopérom Martinom Škrtelom v základnej zostave nad Norwichom City vysoko 5:1.

Čistý hetrik dosiahol už v prvom polčase v rozmedzí 15. až 35. minúty uruguajský bombardér Luis Suarez, ktorý po zmene strán pridal aj štvrtý gól a prežil famózny večer.

Hostia síce znížili na 1:4, no posledné slovo aj tak patrilo "The Reds", Sterling spečatil na 5:1 po prihrávke nezastaviteľného Suareza.

Vedúci tím tabuľky Arsenal Londýn taktiež nezaváhal a doma si poradil s Hullom City 2:0.

Tím Arsena Wengera si v tabuľke udržal štvorbodový náskok pred Chelsea, ktorá zvíťazila 4:3 v Sunderlande.

Úradujúci majster Manchester United prehral na Old Trafforde s Evertonom 0:1 a patrí mu až 9. priečka v tabuľke.

Pikantný náboj mal duel pre domáceho kouča Davida Moyesa, ktorý ešte vlani viedol Everton a tak mu jeho bývalí zverenci pripravili trpký večer.

Anglická Premier League - 14. kolo:

West Bromwich Albion - Manchester City 2:3 (0:2)

Góly: 85. Pantilimon (vlastný), 90.+4. Anichebe - 24. a 74. (z 11 m) Yaya Toure, 9. Aguero

Arsenal Londýn - Hull City 2:0 (1:0)

Góly: 2. Bendtner, 48. Özil

FC Liverpool - Norwich City 5:1 (3:0)

Góly: 15., 29., 35. a 75. Suarez, 89. Sterling - 83. Johnson, Škrtel (FC Liverpool) odohral celý zápas

Liverpool 5-1 norwich city all goals and... by Elgates

Manchester United - FC Everton 0:1 (0:0)

Gól: 86. Oviedo

Manchester united 0-1 Everton all goals and... by Elgates

Southampton - Aston Villa 2:3 (0:1)

Góly: 48. Rodriguez, 69. Osvaldo - 15. Agbonlahor, 64. Kozák, 80. Delph

Stoke City - Cardiff City 0:0

AFC Sunderland - Chelsea Londýn 3:4 (1:2)

Góly: 14. Altidore, 50. O´Shea, 86. Bardsley - 17. Lampard, 36. a 62. Hazard, 84. Bardsley (vl.)

Swansea City - Newcastle United 3:0 (1:0)

Góly: 45.+1 Dyer, 66. Debuchy (vl.), 82. Shelvey

FC Fulham - Tottenham Hotspur 1:2 (0:0)

Góly: 56. Dejagah - 74. Chiriches, 82. Holtby

Domov»Futbal»Anglicko»Suarez dal štyri góly, Man United prehral s Evertonom a je deviaty