Hokejistky Ruska otočili zápas s Nemeckom dvoma vlastnými gólmi

(Autor: SITA/AP)
SITA|9. feb 2014 o 17:20

Švédske reprezentantky zvíťazili v nedeľu nad hráčkami Japonska len 1:0.

SOČI. V nedeľňajších zápasoch ženského hokejového turnaja na zimných olympijských hrách v Soči zvíťazili Švédky v súboji B-skupiny nad Japonkami tesne 1:0.

V druhom dueli zvíťazili Rusky nad reprezentantkami Nemecka 4:1. Nemky vyhrávali pätnásť minút pred koncom tretej tretiny 1:0.

Domáce hráčky však vývoj otočili. Prvý gól si dala nemecká brankárka, druhý zasa v oslabení nemecká hráčka v poli.

B-skupina (Šajba aréna, Soči):

Švédsko - Japonsko 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

Gól: 13. Asserholtová

Vylúčené: 4:2 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Blairová (USA) - Girardová (Fr.), Svobodová (ČR)

Rusko - Nemecko 4:1 (0:0, 0:1, 4:0)

Góly: 49. a 53. Sosinová, 46. Gavrilovová, 50. Smolencovová - 27. Buschová

Vylúčené: 2:4 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Eskolová (Fín.) - Johnsonová (USA), Novotná (ČR)

Domov»Hokej»Reprezentácie»Hokejistky Ruska otočili zápas s Nemeckom dvoma vlastnými gólmi