Lokomotiv Jaroslavľ zvíťazil nad Petrohradom

(Autor: Ilustračné - TASR)
SITA|23. mar 2014 o 16:36

Góly Lokomotivu strelili Kartajev, Averin, Plotnikov a Koňkov, za hostí skóroval Červenka.

JAROSLAVĽ. Hokejisti Lokomotivu Jaroslavľ zvíťazili v nedeľňajšom treťom stretnutí semifinále Západnej konferencie nad hráčmi SKA Petrohrad 4:1 a v sérii hranej na štyri výhry vedú 2:1.

V bratislavskom dueli vyhral český zástupca HC Lev Praha nad ukrajinským Donbasom Doneck 3:2 po predĺžení, rozhodujúci gól strelil v 74. min Řepík, ktorý počas predĺženia dvakrát sedel na trestnej lavici. Asistenciu pri prvom góle stretnutia si pripísal na konto slovenský obranca v službách Donbasu Peter Podhradský. Lev vedie v sérii 2:1.

semifinále Západnej konferencie - tretí zápas (hrá sa na štyri víťazstvá):

Lokomotiv Jaroslavľ - SKA Petrohrad 4:1 (0:0, 2:1, 2:0) - stav série: 2:1

Góly: 25. Kartajev, 38. Averin, 50. Plotnikov, 59. Koňkov - 27. Červenka

Donbas Doneck - HC Lev Praha 2:3 po predĺžení (1:0, 1:2, 0:0 - 0:1) - hralo sa v Bratislave, stav série: 1:2

Góly: 12. Dadonov (PODHRADSKÝ), 29. Beluchin - 28. N. Kapanen, 29. Vrána, 74. Řepík

semifinále Pohára nádeje - 1. zápas (hrá sa na tri víťazstvá):

Avangard Omsk - Traktor Čeľabinsk 3:2 po predĺžení (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0) - stav série: 1:0

Góly: 31. Ivanov, 42. Michejev, 62. Perežogin - 4. Panov, 31. Valejev