RTVS odvysiela všetky zápasy v priamych prenosoch, pokiaľ to bude možné. Výnimkou sú záverečné súboje v skupinách, ktoré sa hrajú súbežne, a tak osem zápasov uvidia diváci zo záznamu.
Prvý deň voľna bude 27. júna
Súbojmi Južná Kórea - Belgicko a Alžírsko - Rusko súboje v základných skupinách vo štvrtok 26. júna ukončia.
Po dni voľna, vôbec prvom na celom šampionáte, na ktorom sa dovtedy každý deň odohrajú tri až štyri zápasy, nasleduje osemfinále.
Z ôsmich skupín sa doň kvalifikujú mužstvá na prvých a druhých miestach. Osemfinále je na programe po dvoch zápasoch každý deň od 28. júna do 1. júla. Stretnú sa v ňom zakaždým spolu tímy zo skupiny A a B - C a D - E a F - G a H.
Štvrťfinále je na programe 4. a 5. júla, semifinále 8. a 9. júla, zápas o bronz 12. júla a finále 13. júla.
Kompletný, prehľadný rozpis zápasov si môžete pozrieť na stránke FIFA
Program základných skupín (časy sú v SELČ):
12. jún
Brazília - Chorvátsko (22:00 h, A-skupina, Sao Paulo)
13. jún
Mexiko - Kamerun (18:00 h, A, Natal)
Španielsko - Holandsko (21:00 h, B, Salvador)
Čile - Austrália (polnoc na 14. júna, B, Cuiaba)
14. jún
Kolumbia - Grécko (18:00 h, C, Belo Horizonte)
Uruguaj - Kostarika (21:00 h, D, Fortaleza)
Anglicko - Taliansko (polnoc na 15. júna, D, Manaus)
15. jún
P. Slonoviny - Japonsko (3:00 h, C, Recife)
Švajčiarsko - Ekvádor (18:00 h, E, Brasilia)
Francúzsko - Honduras (21:00 h, E, Porto Alegre)
Argentína - Bosna a Herc. (polnoc na 16. júna, F, Rio de Janeiro)
16. jún
Nemecko - Portugalsko (18:00 h, G, Salvador)
Irán - Nigéria (21:00 h, F, Curitiba)
Ghana - USA (polnoc na 17. júna, G, Natal)
17. jún
Belgicko - Alžírsko (18:00 h, H, Belo Horizonte)
Brazília - Mexiko (21:00 h, A, Fortaleza)
Rusko - Južná Kórea (polnoc na 18. júna, H, Cuiaba)
18. jún
Austrália - Holandsko (18:00 h, B, Porto Alegre)
Španielsko - Čile (21:00 h, B, Rio de Janeiro)
Kamerun - Chorvátsko (polnoc na 19. júna, A, Manaus)
19. jún
Kolumbia - P. Slonoviny (18:00 h, C, Brasilia)
Uruguaj - Anglicko (21:00 h, D, Sao Paulo)
Japonsko - Grécko (polnoc na 20. júna, C, Natal)
20. jún
Taliansko - Kostarika (18:00 h, D, Recife)
Švajčiarsko - Francúzsko (21:00 h, E, Salvador)
Honduras - Ekvádor (polnoc na 21. júna, E, Curitiba)
21. jún
Argentína - Irán (18:00 h, F, Belo Horizonte)
Nemecko - Ghana (21:00 h, G, Fortaleza)
Nigéria - Bosna a Herc. (polnoc na 22. júna, F, Cuiaba)
22. jún
Belgicko - Rusko (18:00 h, H, Rio de Janeiro)
Južná Kórea - Alžírsko (21:00 h, H, Porto Alegre)
USA - Portugalsko (polnoc na 23. júna, G, Manaus)
23. jún
Holandsko - Čile (18:00 h, B, Sao Paulo)
Austrália - Španielsko (18:00 h, B, Curitiba)
Kamerun - Brazília (22:00 h, A, Brasilia)
Chorvátsko - Mexiko (22:00 h, A, Recife)
24. jún
Taliansko - Uruguaj (18:00 h, D, Natal)
Kostarika - Anglicko (18:00 h, D, Belo Horizonte)
Japonsko - Kolumbia (22:00 h, C, Cuiaba)
Grécko - P. Slonoviny (22:00 h, C, Fortaleza)
25. jún
Nigéria - Argentína (18:00 h, F, Porto Alegre)
Bosna a Herc. - Irán (18:00 h, F, Salvador)
Honduras - Švajčiarsko (22:00 h, E, Manaus)
Ekvádor - Francúzsko (22:00 h, E, Rio de Janeiro)
26. jún
Portugalsko - Ghana (18:00 h, G, Brasilia)
USA - Nemecko (18:00 h, G, Recife)
Južná Kórea - Belgicko (22:00 h, H, Sao Paulo)
Alžírsko - Rusko (22:00 h, H, Curitiba)