Slovan odštartoval prípravu víťazstvom nad Novokuzneckom

Hokejisti Slovana začali prípravu víťazstvom.
Hokejisti Slovana začali prípravu víťazstvom. (Autor: ILUSTRAČNÉ SME - TOMÁŠ BENEDIKOVIČ)
TASR|22. júl 2014 o 19:30

Slovan Bratislava ešte v 55. minúte prehrával 0:2. V riadnom hracom čase vyrovnali Surový s Nagyom, v predĺžení rozhodol Bartovič.

BRATISLAVA. Hokejisti bratislavského Slovana odštartovali predsezónnu zápasovú prípravu víťazstvom nad ďalším účastníkom KHL Metallurgom Novokuzneck 3:2 po predĺžení.

Hráči Slovana ťahali v úvode duelu, ktorý sa hral v Liberci, už v siedmej minúte prehrávali, keď sa presadil Skladničenko.

O deväť minút neskôr viedol ruský tím už 2:0 vďaka Plotnikovovi a tento stav platil aj po 50 minútach zápasu.

Slovan zavelil na obrat až v záverečnej päťminútovke, keď sa dvakrát presadila druhá útočná formácia.

Najprv sa v 56. minúte trafil Tomáš Surový a o dve minúty po ňom vyrovnal Ladislav Nagy.

Novým posilám bratislavského klubu prihral na góly Peter Ölvecký. O víťazovi rozhodol v predĺžení kapitán Milan Bartovič.

Novokuzneck - Slovan Bratislava 2:3 pp (2:0, 0:0, 0:2 - 0:1)

Góly: 7. Skladničenko (Karichulin), 16. Plotnikov (Malinovskij, Kanarskij) - 56. Surový (Ölvecký), 58. Nagy (Ölvecký), 62. Bartovič

HC Slovan: Godla (Janus) - Baranka, Sersen, Foster, Sigalet, Mojžíš, Štajnoch, Mihálik, Brejčák - Vondrka Bližňák, Bartovič - Ölvecký, Surový, Nagy Jeglič, Tičar, Netík Lunter, White, Hudáček Bakoš, Šťastný