Do 3. predkola postúpil kazašský tím Šachtar Karagandy po domácom víťazstve v odvete nad litovským celkom Atlantas Klaipeda 3:0.
Prvý zápas sa skončil nerozhodne 0:0. Celý duel odohral v drese Šachtaru slovenský obranca Ján Maslo. Ďalej ide aj Ruch Chorzów, ktorý trénuje Slován Ján Kocian.
Poľskému mužstvu stačila na postup aj remíza 0:0 vo Vaduze.
Futbalisti FC St. Johnstone budú súperom Spartaka Trnava v 3. predkole. Škótsky tím po dvoch remízach 1:1 vyradil švajčiarsky FC Luzern po rozstrele z bieleho bodu 5:4.
Odvety 2. predkola EL 2014/15
Šachtar Karagandy - Atlantas Klaipeda 3:0 (0:0)
Góly: 47. Topcagič, 61. Konysbajev, 90.+3 Murtazajev
/prvý zápas 0:0, postúpil Šachtar, za domácich Maslo celý zápas/
Hapoel Be'er Ševa - RNK Split 0:0
/prvý zápas 1:2, postúpil Split/
MyPa Myllykoski - Dinamo Minsk 0:0
/prvý zápas 0:3, postúpil Minsk/
FK Haugesund - FK Sarajevo 1:3 (0:0)
Góly: 47. Sema (z 11m) - 21. Stojčev, 36. a 82. Okič, ČK: 79. berberovič (Sarajevo)
/prvý zápas 1:0, postúpilo Sarajevo/
FK Krasnodar - Sillamäe Kalev 5:0 (1:0)
Góly: 67. a 74. Wanderson (druhý z 11m), 28. Joaozinho, 65. Laborde, 76. Burmistrov
/prvý zápas 4:0, postúpil Krasnodar/
Omonia Nikózia - Budučnost Podgorica 0:0
/prvý zápas 2:0, postúpila Omonia/
Inter Baku - IF Elfsborg 0:1 (0:1, 0:1) po predĺžení, 3:4 na 11m
Gól: 45.+2 Holmen, ČK: 4. Salukvadze (Inter)
/prvý zápas 1:0, postúpil Elfsborg/
AIK Štokholm - Linfield FC 2:0 (0:0)
Góly: 56. Igboananike, 72. Goitom
/prvý zápas 0:1, postúpil AIK/
Esbjerg FB - Kajrat Almaty 1:0 (1:0)
Gól: 38. Ankersen
/prvý zápas 1:1, postúpil Esbjerg, Dúbravka chytal celý zápas - Michalík celý zápas/
FC Vaduz - Ruch Chorzów 0:0
ČK: 75. Muntwiler (Vaduz)
/prvý zápas 2:3, postúpil Ruch/
Flamurtari Vlora - Petrolul Ploješť 1:3 (1:1)
Góly: 37. Lena - 39. Teixeira, 84. de Lucas, 90. Priso
/prvý zápas 0:2, postúpil Petrolul/
IFK Göteborg - FC ETO Györ 0:1 (0:0)
Gól: 68. Andrič, ČK: 66. Rudolf (Györ)
/prvý zápas 3:0, postúpil Göteborg/
Lech Poznaň - JK Nomme Kalju 3:0 (2:0)
Góly: 33. Kedziora, 43. Hämäläinen, 90.+3 Kownacki
/prvý zápas 0:1, postúpil Lech/
Šachťor Soligorsk - Derry City 5:1 (2:1)
Góly: 10. Balanovič, 28. Guruli, 68. Osipneko, 81. Januš, 90.+3 Haljuza - 6. Duffy
/prvý zápas 1:0, postúpil Soligorsk/
SV Grödig - Čukarički Belehrad 1:2 (1:0)
Góly: 29. Karner - 61. Bojič, 65. Stojiljkovič
/prvý zápas 4:0, postúpil Grödig/
Tromsö IL - Vikingur 1:2 (0:0)
Góly: 52. Wangberg - 60. Hansen, 77. Hansson, ČK: 42. Johansen (Tromsö)
/prvý zápas 0:0, postúpil Vikingur/
Zimbru Kišiňov - CSKA Sofia 0:0
ČK: 86. Bergonsi (CSKA)
/prvý zápas 1:1, postúpil Kišiňov/
Hapoel Tel Aviv - FK Astana 1:0 (0:0)
Gól: 57. Sasha (z 11m)
/prvý zápas 0:3, postúpila Astana/
Zorja Luhansk - KF Laci 2:1 (0:0)
Góly: 74. Ignjatijevič, 87. Budkivskyj - 85. Nimani
/prvý zápas 3:0, postúpila Zorja/
FC Groningen - FC Aberdeen 1:2 (1:2)
Góly: 44. Kieftenbeld - 26. Rooney, 33. McGinn
/prvý zápas 0:0, postúpil Aberdeen/
Asteras Tripolis - Rovaniemi PS 4:2 (2:0)
Góly: 12. Kourbelis, 45.+6 a 73. De Blasis (prvý z 11m), 81. Bakasetas - 53. Makitalo, 62. Lahdemaki, ČK: 45.+3 Sahlgren (Rovaniemi)
/prvý zápas 1:1, postúpil Tripolis/
Sligo Rovers - Rosenborg Trondheim 1:3 (1:1)
Góly: 13. North - 16. Helland, 48. a 64. Jensen
/prvý zápas 2:1, postúpil Rosenborg/
Zawisza Bydgoszcz - SV Zulte-Waregem 1:3 (0:1)
Góly: 52. Petasz - 7. Plet, 48. Aneke, 76. Skulason, ČK: 68. Vasconcelos (Bydgoszcz)
/prvý zápas 1:2, postúpil Zulte-Waregem/
Hajduk Split - Dundalk FC 1:2 (1:0)
Góly: 25. Kouassi - 66. Hoban, 74. Byrne
/prvý zápas 2:0, postúpil Split/
FC Koper - Neftči Baku 0:2 (0:1)
Góly: 21. Sejidov, 84. Carlos, 51. Stromajer (Kopeer)
/prvý zápas 2:1, postúpilo Baku/
Ferencváros Budapešť - HNK Rijeka 1:2 (0:2)
Góly: 65. Ugrai (z 11m) - 20. Krstanovič, 37. Samardžič, ČK: 54. Krstanovič
/prvý zápas 0:1, postúpila Rijeka/
FK Jagodina - CFR Kluž 0:1 (0:0)
Gól: 81. Guima
/prvý zápas 0:0, postúpil Kluž/
ND Gorica - Molde FK 1:1 (0:0)
Góly: 63: Jogan - 49. Moraes, ČK: Vetrih (Gorica)
/prvý zápas 1:4, postúpilo Molde/
Širokij Brijeg - Mladá Boleslav 0:4 (0:1)
Góly: 19. Skalák, 55. a 85. ĎURIŠ, 75. Rosa
/Ďuriš za hostí celý zápas a strelil dva góly/
/prvý zápas 1:2, postúpila Boleslav/
Diosgyör VTK - Litex Loveč 1:2 (1:0)
Góly: 38. Gosztonyi (z 11 m) - 80. Moreno, 85. Jordan (z 11m)
/prvý zápas 2:0, postúpil Diosgyör/
Čichura Sačchere - Bursaspor 0:0 po predĺžení, 4:1 na 11m
ČK: 94. Ozbayrakli (Bursa)
/prvý zápas 0:0, postúpila Čichura/
Crusaders Belfast - IK Brommapojkarna 1:1 (1:1)
Góly: 17. Coates - 27. Rexhepi
/prvý zápas 0:4, postúpila Brommapojkarna/
SKN St. Pölten - Botev Plovdiv 2:0 (1:0)
Góly: 6. a 55. Segovia
/prvý zápas 1:2, postúpil St. Pölten/
FH Hafnarfjördur - Neman Grodno 2:0 (1:0)
Góly: 42. Gudnason, 80. Björnsson
/prvý zápas 1:1, postúpil Hafnarfjördur/
FC St. Johnstone - FC Luzern 1:1 (1:1, 1:0) po predĺžení, 5:4 na 11 m
Góly: 22. May (z 11m) - 60. Schneuwly
/prvý zápas 1:1, postúpil St. Johnstone/
Stjarnan - FC Motherwell 3:2 (1:1, 2:2) po predĺžení
Góly: 37. Finsen (z 11 m), 85. Toft, 114. Johannsson - 11. Hammell, 66. Ainsworth
/prvý zápas 2:2, postúpil Stjarnan/
Tretie predkolo
(prvé zápasy: 31. júla, odvety: 7. augusta):
AS Trenčín (SR) - Hull City (Angl.)
FC St. Johnstone (Škót.) - FC Spartak Trnava (SR)
Astra Giurgiu (Rum.) - FC Slovan Liberec (ČR)
Karabükspor (Tur.) - Rosenborg Trondheim (Nór.)
Černomorec Odesa (Ukr.) - RNK Split (Chor.)
1. FSV Mainz 05 (Nem.) - Asteras Tripoli (Gréc.)
VTK Diósgyör (Maď.) - FK Krasnodar (Rus.)
FK Mladá Boleslav (ČR) - Olympique Lyon (Fr.)
Ruch Chorzów (Poľ.) - Esbjerg fB (Dán.)
FC Turín (Tal.) - IF Brommapojkarna (Švéd.)
PSV Eindhoven (Hol.) - SKN St. Pölten (Rak.)
FC Stjarnan (Isl.) - Lech Poznaň (Poľ.)
Zaria Lugansk (Ukr.) - FK Molde (Nór.)
FK Sarajevo (Bos. a Herceg.) - FC Atromitos (Gréc.)
Real Sociedad San Sebastián (Šp.) - FC Aberdeen (Škót.)
FC Astana (Kaz.) - AIK Štokholm (Švéd.)
Zulte Waregem (Belg.) -Šachťor Soligorsk (Biel.)
SV Grödig (Rak.) - Zimbru Kišiňov (Mold.)
Dinamo Moskva (Rus.) - Ironi Kirjat Šmona (Izr.)
Young Boys Bern (Švaj.) - Ermis Aradippou (Cyp.)
IF Elfsborg (Švéd.) - FH Hafnarfjördur (Isl.)
Petrolul Ploješť (Rum.) - FC Viktoria Plzeň (ČR)
Víkingur Göta (Faer. ostr.) - HNK Rijeka (Chor.)
Dinamo Minsk (Biel.) - CFR Kluž (Rum.)
Neftči Baku (Azer.) - Čichura Sačchere (Gruz.)
IFK Göteborg (Švéd.)- FC Rio Ave (Portug.)
Club Bruggy (Belg.) - IF Bröndby Kodaň (Dán.)
FC Šachťor Karaganda (Kaz.) - Hajduk Split (Chor.)
Omonia Nikózia (Cyp.) - Metalurg Skopje (Maced.)