Okrem jednotlivých prípravných zápasov sa extraligové družstvá predstavia aj na domácich turnajoch v Trenčíne, Zvolene, Martine či Poprade a v zahraničí vo Švajčiarsku či českom Třinci alebo Ostrave
Prípravné zápasy a účasť na turnajoch v zahraničí
piatok 1. augusta
HC Košice - MHC Martin (17.00), HK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš (17.00)
utorok 5. augusta
HK Poprad - MHC Martin (17.00), Dukla Trenčín - Dukla Senica (17.00), HK Nitra - Irtyš Pavlodar (Kaz., 17.00), ŠHK 37 Piešťany - Francúzsko "23" (18.00)
streda 6. augusta
HC Košice - Slovan Bratislava (17.00)
štvrtok 7. augusta
HK 36 Skalica - Francúzsko "23" (17.00), ŠHK 37 Piešťany - Irtyš Pavlodar (Kaz., 18.00)
piatok 8. augusta
HKM Zvolen - HC Košice (17.00), HK Poprad - MsHK Žilina (17.00), HK Nitra - Nové Zámky (17.00), MHC Martin - Irtyš Pavlodar (Kaz.)
utorok 12. augusta
Dukla Trenčín - Irtyš Pavlodar (Kaz., 17.00), SHK Hodonín (ČR) - ŠHK 37 Piešťany (18.00)
streda 13. augusta
Severstaľ Čerepovec (Rus./KHL) - HC Košice (18.00, turnaj v Třinci)
štvrtok 14. augusta
HK Poprad - HK Dukla Michalovce (17.00), HC Oceláři Třinec (ČR) - HC Košice (19.00, turnaj v Třinci), HC Slezan Opava (ČR) - MsHK Žilina (19.15, turnaj v Porube)
piatok 15. augusta
MsHK Žilina - HC RT Torax Poruba 2011 (16.00, turnaj v Porube), HC Vítkovice Steel (ČR) - HC Košice (17.00, turnaj v Ostrave), HK Poprad - HC 46 Bardejov (17.00)
HC 46 Bardejov - HK Poprad (17.00)
sobota 16. augusta
MsHK Žilina - ??? (o umiestnenie, turnaj v Porube)
pondelok 18. augusta
HK Poprad - HC'05 Banská Bystrica (17.00), HC Havířov (ČR) - MsHK Žilina (18.00)
utorok 19. augusta
HK Nitra - Székesféhervár (Maď., 17.00), ŠHK 37 Piešťany - SHK Hodonín (ČR, 18.00)
streda 20. augusta
GKS Jastrzebie-Zdroj (Poľ.) - MsHK Žilina (18.00)
štvrtok 21. augusta
HK 36 Skalica - HC Nové Zámky (17.00), HK Poprad - HC'05 Banská Bystrica (17.00)
piatok 22. augusta
MHC Martin - HC'05 Banská Bystrica (17.00), HK Trnava - Dukla Trenčín (17.30)
utorok 26. augusta
Dukla Trenčín - MsHK Žilina (17.00), Kometa Brno (ČR) - Slovan Bratislava (17.00), Olomouc (ČR) - HK Nitra (17.00), Energie Karlove Vary (ČR) - HK 36 Skalica (17.30, Břeclav/ČR), HC Zlín (ČR) - HKM Zvolen (18.00), ŠHK 37 Piešťany - Graz 99ers (Rak., 18.00), HC La Chaux-de-Fonds (Švaj.) - HK Poprad (20.00)
štvrtok 28. augusta
Dukla Trenčín - HKM Zvolen (17.00, Brumov/ČR), HK 36 Skalica - HC Olomouc (ČR, 17.00), HC Nové Zámky - HK Nitra (18.00), HC Lausanne (Švaj.) - HK Poprad (20.15)
piatok 29. augusta
MHC Martin - HC Košice (17.00), DAB Docler Dunaújváros (Maď.) - ŠHK 37 Piešťany (18.00), BK Rögle (Švéd.) - HC'05 Banská Bystrica (Yverdon/Švaj.)
sobota 30. augusta
HC'05 Banská Bystrica - Torpedo Nižnij Novgorod (Rus./KHL, Yverdon/Švaj.)
utorok 2. septembra
MsHK Žilina - Dukla Trenčín (17.00), HC Nové Zámky - HK 36 Skalica (17.00), HK Nitra - Olomouc (ČR, 17.00), ŠHK 37 Piešťany - DAB Docler Dunaújváros (Maď., 18.00), Thurgau (Švaj.) - HC'05 Banská Bystrica (20.00, Wienfelden/Švaj.), HKM Zvolen - ??? ()
streda 3. septembra
HC Nové Zámky - HK Orange 20 (18.00), SC Langenthal (Švaj.) - HC'05 Banská Bystrica (19.30)
štvrtok 4. septembra
Kometa Brno (ČR) - HK Nitra (17.00)
piatok 5. septembra
MHC Martin - HK Poprad (17.00), Dukla Trenčín - HK Trnava (17.00), HC Olomouc (ČR) - HK 36 Skalica (17.00), MsHK Žilina - GKS Jastrzebie-Zdroj (Poľ., 18.00), Ambri-Piotta (Švaj.) - HC'05 Banská Bystrica (19.45, Bellinzona/Švaj.), HK Orange 20 - ŠHK 37 Piešťany (18.00)
sobota 6. septembra
HC Lausanne (Švaj.) - HC'05 Banská Bystrica (18.00)
Turnaje na Slovensku
Program Rona Cupu 2014 - Trenčín
štvrtok 14. augusta: HK 36 Skalica - PSG Zlín /ČR/ (13.00), HK Nitra - SR "20" (16.00), Dukla Trenčín - Kometa Brno /ČR/ (19.00)
piatok 15. augusta: HK Nitra - PSG Zlín /ČR/ (13.00), HK 36 Skalica - Kometa Brno /ČR/ (16.00), Dukla Trenčín - SR "20" (19.00)
sobota 16. augusta: HK 36 Skalica - SR "20" (13.00), HK Nitra - Kometa Brno /ČR/ (16.00), Dukla Trenčín - PSG Zlín /ČR/ (19.00)
Memoriál Pavla Zábojníka - Zvolen
štvrtok 14. augusta: Corona Brašov (Rum.) - HC'05 Banská Bystrica (12.00), GKS Tychy (Poľ.) - Fehérvár /Maď./ (15.30), HKM Zvolen - Piráti Chomutov /ČR/ (19.00)
piatok 15. augusta: Corona Brašov (Rum.) - Fehérvár /Maď./ (12.00), GKS Tychy (Poľ.) - Piráti Chomutov /ČR/ (15.30), HKM Zvolen - HC'05 Banská Bystrica (19.00),
sobota 16. augusta: Corona Brašov (Rum.) - Piráti Chomutov /ČR/ (12.00), GKS Tychy (Poľ.) - HC'05 Banská Bystrica (15.30), HKM Zvolen - Fehérvár /Maď./ (19.00)
Mountfield Cup - Martin
piatok 15. augusta: Mounfield Hradec Králové (ČR) - ŠHK 37 Piešťany (14.00), BK Mladá Boleslav (ČR) - MHC Mountfield Martin (19.30)
sobota 16. augusta: BK Mladá Boleslav (ČR) - Mounfield Hradec Králové (ČR) /14.00/, MHC Mountfield Martin - ŠHK 37 Piešťany (19.30)
nedeľa 17. augusta: BK Mladá Boleslav (ČR) - ŠHK 37 Piešťany (14.00), MHC Mountfield Martin - Mounfield Hradec Králové (ČR) /19.30/
67. ročník medzinárodného turnaja o Tatranský pohár - Poprad
štvrtok 21. augusta: Slovensko "20" - HC Steelers Kapfenberg /Rak./ (15.00 h), HK Poprad - SC Miercurea Ciuc /Rum./ (18.00)
piatok 22. augusta: SC Miercurea Ciuc (Rum.) - Slovensko "20" (15.00), HK Poprad - HC Steelers Kapfenberg /Rak./ (18.00)
sobota 23. augusta: HC Steelers Kapfenberg (Rak.) - SC Miercurea Ciuc /Rum./ (15.00), HK Poprad - Slovensko "20" (18.00)