Baráž je na programe 8. a 14. októbra, žreb baráže je na programe v piatok 12. septembra o 14.00 h v Nyone.
Finálový turnaj ME sa uskutoční na budúci rok v Česku, ktoré má ako organizátor na šampionáte istú miestenku.
Konečná tabuľka druhých tímov:
(prvé štyri tímy postúpili do baráže)
1. | Ukrajina | 8 | 6 | 1 | 1 | 20:8 | 19 |
2. | Holandsko | 8 | 5 | 1 | 2 | 22:6 | 16 |
3. | Island | 8 | 5 | 1 | 2 | 20:11 | 16 |
4. | Srbsko | 8 | 5 | 1 | 2 | 18:10 | 16 |
5. | Rakúsko | 8 | 5 | 1 | 2 | 15:12 | 16 |
6. | Rusko | 8 | 5 | 1 | 2 | 14:12 | 16 |
7. | Grécko | 8 | 5 | | 3 | 20:10 | 15 |
8. | Izrael | 8 | 5 | | 3 | 22:15 | 15 |
9. | Fínsko | 8 | 3 | 3 | 2 | 12:10 | 12 |
10. | Rumunsko | 8 | 3 | 3 | 2 | 14:19 | 12 |
Sumáre - 1. skupina:
Fínsko - San Maríno 5:0 (2:0)
Góly: 8. Väyrynen, 26. Väisänen, 57. O´Shaughnessy, 65. K. Hovi, 79. Lam
Litva - Wales 1:1 (0:0)
Góly: 81. Tamulevičius - 90. L. Evans
Moldavsko - Anglicko 0:3 (0:1)
Góly: 16. a 51. Berahino, 84. H. Kane
Konečná tabuľka 1. skupiny:
1. Anglicko 10 9 1 0 31:2 28 - postup do baráže
------------------------------------------------------------------
2. Fínsko 10 4 4 2 17:10 16
3. Moldavsko 10 5 1 4 12:6 16
4. Wales 10 3 3 4 12:13 12
5. Litva 10 2 2 6 6:19 8
6. San Maríno 10 1 1 8 2:30 4
2. skupina:
Dánsko - Bulharsko 7:1 (4:0)
Góly: 18. a 32. Andersen, 36. Durmisi, 42. Vestergaard, 65. Berggreen, 67. Bech, 78. Zohore - 49. Karačanakov, ČK: 22. Hubčev (Bulh.)
Rusko - Andorra 5:0 (3:0)
Góly: 34. a 44. Davydov, 2. Serderov, 75. Chodžanijazov, 90.+ Mogilevec
Konečná tabuľka 2. skupiny:
1. Dánsko 10 8 2 0 37:9 26 - postup do baráže
------------------------------------------------------------------
2. Rusko 10 7 1 2 22:12 22
3. Slovinsko 10 5 2 3 29:11 17
4. Bulharsko 10 2 3 5 18:26 9
5. Estónsko 10 2 3 5 9:23 9
6. Andorra 10 0 1 9 1:35 1
4. skupina:
Španielsko - Rakúsko 1:1 (0:0)
Góly: 50. Sarabia - 90.+ Gregoritsch
Konečná tabuľka 4. skupiny:
1. Španielsko 8 7 1 0 24:6 22 - postup do baráže
------------------------------------------------------------------
2. Rakúsko 8 5 1 2 15:12 16
3. Maďarsko 8 3 0 5 12:13 9
4. Albánsko 8 2 0 6 7:15 6
5. Bos. a Herceg. 8 2 0 6 10:22 6
6. skupina:
Faerské ostrovy - Čierna Hora 1:0 (1:0)
Gól: 31. Jónsson, ČK: 86. Mugosa (Č. Hora)
Nemecko - Rumunsko 8:0 (4:0)
Góly: 44. a 89. J. Hofmann, 1. Malli, 12. P. Hofmann, 16. Younes, 63. Schulz, 80. D. da Costa, 86. Stark
Konečná tabuľka 6. skupiny:
1. Nemecko 8 6 2 0 25:5 20 - postup do baráže
------------------------------------------------------------------
2. Rumunsko 8 3 3 2 14:19 12
3. Čierna Hora 8 3 2 3 12:11 11
4. Írsko 8 2 2 4 10:12 8
5. F. ostrovy 8 1 1 6 9:23 4
7. skupina:
Grécko - Poľsko 3:1 (1:1)
Góly: 88. a 90. Gianniotas (prvý z pok. kopu), 12. Karelis - 24. Przybylko
Švédsko - Turecko 4:3 (1:1)
Góly: 34., 58. a 71. K. Olsson, 90.+ Hiljemark - 29. Emrah Bassan, 84. Kerim Koyunlu, 86. Enes Ünal
Konečná tabuľka 7. skupiny:
1. Švédsko 8 5 1 2 20:14 16 - postup do baráže
------------------------------------------------------------------
2. Grécko 8 5 0 3 20:10 15
3. Poľsko 8 5 0 3 17:10 15
4. Turecko 8 4 1 3 16:11 13
5. Malta 8 0 0 8 2:30 0
8. skupina:
LARNAKA/Cyp: Izrael - Macedónsko 2:1 (1:0)
Góly: 25. Micha, 54. Dabbur (z pok. kopu) - 48. Sulejmanov
Portugalsko - Azerbajdžan 3:1 (1:0)
Góly: 13. Rafa Silva, 82. Egar Ié, 90.+ Esgaio (z pok. kopu) - 55. Abacijev, ČK: 85. Taškin, 89. S. Alijev (obaja Azerb.) obaja po 2. ŽK
Konečná tabuľka 8. skupiny:
1. Portugalsko 8 8 0 0 22:6 24 - postup do baráže
------------------------------------------------------------------
2. Izrael 8 5 0 3 22:15 15
3. Nórsko 8 3 0 5 11:19 9
4. Azerbajdžan 8 2 1 5 9:15 7
5. Macedónsko 8 1 1 6 4:13 4
9. skupina:
Severné Írsko - Srbsko 1:4 (0:2)
Góly: 67. Brobbell - 36. a 56. S. Srnič, 34. Pešič, 58. Kostič
Taliansko - Cyprus 7:1 (2:1)
Góly: 42. Bernardeschi, 45.+ Panayiotou (vlastný), 56. Sturaro, 62. Belotti, 70. Dezi, 76. Longo, 80. Rugani - 29. Sotiriou
Konečná tabuľka 9. skupiny:
1. Taliansko 8 6 0 2 19:7 18 - postup do baráže
2. Srbsko 8 5 1 2 18:10 16 - postup do baráže
------------------------------------------------------------------
3. Belgicko 8 5 1 2 15:7 16
4. Cyprus 8 2 0 6 7:21 6
5. Sev. Írsko 8 1 0 7 3:17 3
10. skupina:
Arménsko - Bielorusko 2:1 (0:0)
Góly: 61. Papikjan, 90. Hakobjan - 71. Saroka
Konečná tabuľka 10. skupiny:
1. Francúzsko 8 7 1 0 28:7 22 - postup do baráže
2. Island 8 5 1 2 20:11 16 - postup do baráže
------------------------------------------------------------------
3. Kazachstan 8 3 0 5 8:18 9
4. Arménsko 8 3 0 5 7:19 9
5. Bielorusko 8 1 0 7 6:14 3