Manchester United vyhral nad Queens Park Rangers 4:0

Hráči United Juan Mata (vpravo), Angel Di Maria a Abder Herrera (vľavo).
Hráči United Juan Mata (vpravo), Angel Di Maria a Abder Herrera (vľavo). (Autor: SITA/AP)
SITA|14. sep 2014 o 18:57

Výsledok nedeľňajšieho stretnutia 4. kola najvyššej anglickej futbalovej súťaže Premier League:

MANCHESTER. Futbalisti Manchestru United dosiahli v nedeľu svoje prvé víťazstvo v novej sezóne anglickej Premier League. Zverenci trénera Louisa van Gaala triumfoval v dueli 4. kola nad Queens Park Rangers 4:0.

Červení diabli z Old Trafford rozhodli o triumfe už v prvom polčase, ktorí vyhrali po góloch Di Mariu, Herreru a Rooneyho 3:0. Štvrtý presný zásah pridal po hodine hry Mata.

V 67. minúte sa na trávnik dostal aj kolumbijský útočník Radamel Falcao, pre ktorého to bol debut v novom tíme. V závere duelu sa takmer zapísal do streleckej listiny, ale jeho pokus o dorážku strely Daleyho Blinda zlikvidoval brankár QPR Robert Green.

Manchester United - Queens Park Rangers 4:0 (3:0)

Góly: 24. Di María, 36. Herrera, 44. Rooney, 58. Mata

Domov»Futbal»Anglicko»Manchester United vyhral nad Queens Park Rangers 4:0