Neapol remizoval s Cagliari, hoci viedol 2:0 aj 3:2

Útočník Sassuola Antonio Floro (v strede) oslavuje so spoluhráčmi rozhodujúci gól na pôde FC Turín. (Autor: TASR/AP)
SITA|23. nov 2014 o 14:31

Slovenský reprezentant odohral celý zápas, Neapol je v tabuľke tretí.

RÍM. Futbalisti SSC Neapol v nedeľňajšom zápase 12. kola talianskej Serie A iba remizovali doma s Cagliari 3:3. Slovenský reprezentant a kapitán SSC Marek Hamšík odohral celý duel.

Domáci mali zápas dobre rozbehnutý, keď už po 30 minútach vyhrávali 2:0. Cagliari sa však rýchlo otriaslo a ešte pred polčasom znížilo a tesne po zmene strán vyrovnalo.

V 62. minúte išiel opäť do vedenia Neapol zásluhou presnej hlavičky De Guzmana, náskok si ale ani tentokrát neudržal a o deľbe bodov rozhodol o päť minút svojím druhým gólom Farias. Neapol je v tabuľke s 22 bodmi na treťom mieste.