KHL: Lacova Astana podľahla Vladivostoku 4:5 pp

Ján Laco v akcii.
Ján Laco v akcii. (Autor: TASR/AP)
TASR|29. nov 2014 o 14:36

Laco zlikvidoval 23 z 28 streleckých pokusov Admiralu a duel ukončil s 82,14-percentnou úspešnosťou zásahov.

MOSKVA. Hokejisti Barysu Astana v bránke s Jánom Lacom podľahli v sobotňajšom zápase KHL doma Admiralu Vladivostok 4:5 pp. O víťazný gól sa postaral v 63. minúte Artjom Zemčjonok. Barysu sa momentálne príliš nedarí, keď zaznamenal už šiestu prehru v rade.

KHL - sobota:

Barys Astana - Admiral Vladivostok 4:5 po predĺžení (1:0, 1:2, 2:2 - 0:1)

Góly: 18. Dawes (Bochenski), 33. Dawes (Dallman, Boyd), 46. Boyd (Bochenski), 54. Rudenko (Puškariov, Antropov) - 22. Glažkov (I. Zubov), 25. Schütz (Makarov, Glažkov), 43. I. Zubov, 44. Vladislav Ušenin (Viačeslav Ušenin), 63. Zemčionok (Lisin, Schütz)

Jugra Chanty-Mansijsk - Avtomobilist Jekaterinburg 4:0 (2:0, 2:0, 0:0)

Góly: 11. N. Gusev (Magogin), 15. Bortnikov (Sitnikov), 23. Ziazov (Gorbunov, Larsen), 29. L. Kašpar (Maxwell)

Traktor Čeľabinsk - Metallurg Magnitogorsk 2:3 po predĺžení (0:0, 0:2, 2:0 - 0:1)

Góly: 41. Bulis (Quint), 43. Glinkin (Borodkin, Andrej Popov) - 22. C. Lee (Maleňkich, Brent), 38. Timkin (M. Juňkov), 64. Kosov

HK Soči - Torpedo Nižnij Novgorod 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)

Góly: 7. Krikunov, 15. Šerbina, 21. Ignatuškin, 48. Petersson - 37. Galuzin

Dinamo Minsk - Medveščak Záhreb 4:3 (1:0, 1:1, 2:2)

Góly: 11. Ellison, 25. Vesce, 47. Ellison, 51. Linglet - 27. Wright, 53. Flood, 60. Kolanos

Dinamo Moskva - CSKA Moskva 3:4 (1:0, 0:2, 2:1 - 0:0, 0:1)

Góly: 14. Novák, 41. Cvetkov, 54. Karpov - 28. Grigorenko, 29. Ljubimov, 56. Zaicev, rozh. sam. náj. Mursak

Dinamo Riga - Metallurg Novokuzneck 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)

Gól: 25. Indrasis (HOSSA)