Al Horford z Atlanty a Nerlens Noel zo 76ers.
Al Horford z Atlanty a Nerlens Noel zo 76ers. (Autor: SITA/AP)
TASR|1. feb 2015 o 07:07

Zápas Washington - Toronto dospel až do predĺženia, po ktorom výhru 120:116 slávili hostia z Kanady.

NEW YORK. Basketbalisti Atlanty Hawks natiahli víťaznú sériu v zámorskej NBA už na 19 zápasov. V noci na nedeľu si doma poradili s Philadelphiou 91:85 a suverénne vedú tabuľku Východnej konferencie.

V drese domácich sa 23 bodmi prezentoval pivot Al Horford. Atlanta v januári vyhrala všetkých 17 zápasov, čo sa jej podarilo ako prvému tímu v NBA.

Zápas Washington - Toronto dospel až do predĺženia, po ktorom konečnú výhru 120:116 slávili hostia z Kanady. Raptors sa zahrávali s ohňom, keď premrhali 21-bodový náskok v druhom polčase, napokon ale ukoristili šiestu výhru za sebou.

Memphis zdolal na domácej palubovke Oklahoma City 85:74, vyhral šiesty zápas v sérii a jeho Zach Randolph dosiahol dvanásty double-double za sebou (tentoraz 21 bodov a 18 doskokov), čím je v tejto bilancii najlepší v lige.

výsledky - sobota:

INDIANA - SACRAMENTO 94:99 (21:34, 29:30, 17:15, 27:20)

Najviac bodov: Hibbert a Miles po 17 - Gay 31, Collison 23, 18.165 divákov.

ORLANDO - DALLAS 93:108 (17:34, 24:32, 29:22, 23:20)

Najviac bodov: Vučevič 17, Fournier a Green po 15 - Ellis 25, Chandler 20, 17.626 divákov.

WASHINGTON - TORONTO 116:120 pp (30:33, 20:32, 28:29, 31:15 - 7:11)

Najviac bodov: Wall 28, Beal 26 - Lowry 23, Williams 19, 20.356 divákov.

ATLANTA - PHILADELPHIA 91:85 (22:10, 27:24, 22:32, 20:19)

Najviac bodov: Horford 23, Millsap a Schröder po 15 - Grant, Carter-Williams a Mbah a Moute po 13, 19.006 divákov.

DETROIT - HOUSTON 114:101 (32:27, 27:19, 27:23, 28:32)

Najviac bodov: Caldwell-Pope a Augustin po 28 - Harden 26, Motiejunas 21, 18.213 divákov.

MINNESOTA - CLEVELAND 90:106 (21:30, 28:22, 30:24, 11:30)

Najviac bodov: Wiggins 33, Young 19 - James 36, Love a Mozgov po 14, 19.562 divákov.

MILWAUKEE - PORTLAND 95:88 (27:15, 18:27, 31:23, 19:23)

Najviac bodov: Dudley 18, Mayo 17 - Matthews a Lillard po 19, 18.717 divákov.

DENVER - CHARLOTTE 86:104 (15:30, 15:32, 22:18, 34:24)

Najviac bodov: Gallinari 15, Hickson 12 - Zeller 21, Kidd-Gilchrist 17, 13.302 divákov.

SAN ANTONIO - LA CLIPPERS 85:105 (25:29, 17:27, 27:28, 16:21)

Najviac bodov: Leonard 24, Green 16 - Griffin 31, Paul 20, 18.581 divákov.

MEMPHIS - OKLAHOMA CITY 85:74 (25:20, 20:20, 23:22, 17:12)

Najviac bodov: Randolph 21, Gasol 15 - Durant 15, Westbrook 14, 18.119 divákov.

GOLDEN STATE - PHOENIX 106:87 (23:28, 29:23, 26:19, 28:17)

Najviac bodov: Curry 25, Thompson 22 - Morris 17, Bledsoe 16, 19.596 divákov.

Domov»Halové športy»Basketbal»Víťazná séria Atlanty trvá už 19 zápasov, vo Washingtone sa predlžovalo (sumáre NBA)