Bayern Mníchov vyhral nad Kolínom 4:1

Arjen Robben (vľavo) sa pokúša prekonať brankára Kolína Tima Horna.
Arjen Robben (vľavo) sa pokúša prekonať brankára Kolína Tima Horna. (Autor: TASR/AP)
TASR|27. feb 2015 o 22:24

Góly Bayernu v zápase 23. kola Bundesligy strieľali Schweinsteiger, Ribéry, Robben a Lewandowski.

MNÍCHOV. Úradujúci nemecký futbalový šampión Bayern Mníchov zvíťazil v zápase 23. kola Bundesligy nad 1. FC Kolín bez väčších problémov 4:1 a upevnil si vedúcu pozíciu v tabuľke.

Náskok pred druhým Wolfsburgom zvýšil priebežne na 11 bodov, "vlci" však majú k dobru nedeľňajší zápas v Brémach.

Bavori viedli v Allianz aréne po góloch Bastiana Schweinsteigera a Franka Ribéryho už v 10. minúte 2:0. Hostia dokázali síce v závere prvého polčasu znížiť zásluhou nigérijského útočníka Anthonyho Ujaha, no favorit si víťazstvo nenechal vziať. V druhom dejstve triumf Bayernu spečatili Arjen Robben a Robert Lewandowski.

Bayern Mníchov - 1. FC Kolín 4:1 (2:1)

Góly: 3. Schweinsteiger, 10. Ribéry, 67. Robben, 75. Lewandowski - 45.+1 Ujah, 75 000 divákov.

Domov»Futbal»Nemecko»Bayern Mníchov vyhral nad Kolínom 4:1