Weiss skóroval a nepremenil penaltu, jeho tím v ázijskej LM remizoval

Weiss vpravo.
Weiss vpravo. (Autor: TASR/AP)
TASR|3. mar 2015 o 18:34

Vladimír Weiss bol ústrednou postavou katarského klubu Lekhwiya SC.

DAUHA. Vladimír Weiss bol ústrednou postavou katarského klubu Lekhwiya SC v utorňajšom zápase A-skupiny ázijskej Ligy majstrov proti saudskoarabskému Al Nasr Rijád. Slovenský futbalový reprezentant skóroval, ale potom nepremenil penaltu a napokon sa zápas skončil nerozhodne 1:1.

Weiss v 51. minúte vyrovnal na 1:1 a o ďalších 13 minút mohol poslať svoj tím do vedenia, ale nepremenil pokutový kop. V dramatickom závere mohli strhnúť vedenie na svoju stranu aj hostia, no ani oni nedali v 82. minúte jedenástku a duel sa skončil nerozhodne 1:1.

Lekhwiya je po dvoch zápasoch v A-skupine na poslednom štvrtom mieste so ziskom jedného bodu a skóre 1:4.

A-skupina ázijskej LM:

Lekhwiya - Al Nasr Rijád 1:1 (0:0)

Góly: 51. WEISS - 47. Musa (vlastný), ČK: 87. Al Ghamdi Khaled (Rijád)

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Weiss skóroval a nepremenil penaltu, jeho tím v ázijskej LM remizoval