FUTBAL
PRÍPRAVNÉ MEDZIŠTÁTNE ZÁPASY:
Portugalsko - Kapverdy 0:2 (0:2)
Góly: 37. Fortes, 43. Gege, ČK: 60. Pinto (Port.)
Argentína - Ekvádor 2:1 (1:1)
Góly: 8. Agüero, 58. Pastore - 24. Bolanos
Peru - Venezuela 0:1 (0:0)
Gól: 61. Martinez
Panama - Kostarika 2:1 (2:0)
Góly: 18. Perez, 26. Tejada - 68. Saborio (11 m!
Mexiko - Paraguaj 1:0 (1:0)
Gól: 3. Herrera
Salvador - Guatemala 0:0
KVALIFIKÁCIA MS 2018 - zóna CONCACAF
Curacao - Montserrat 2:2 - prvý zápas: 2:1, Curacao postúpilo do 2. fázy
TENIS
MIAMI (6 267 755 USD, tvrdý povrch) - 4. kolo, muži:
Novak Djokovic (Srb.-1) - Alexandr Dolgopolov (Ukr.) 6:7 (3), 7:5, 6:0
Andy Murray (V. Brit.-3) - Kevin Anderson (JAR-15) 6:4, 3:6, 6:3
Kei Nišikori (Jap.-4) - David Goffin (Belg.-18) 6:1, 6:2
John Isner (USA-22) - Milos Raonic (Kan.-5) 6:7 (3), 7:6 (6), 7:6 (5)
David Ferrer (Šp.-6) - Gilles Simon (Fr.-12) 7:6 (5), 6:0
Tomáš Berdych (ČR-8) - Gael Monfils (Fr.-17) 6:3, 3:2 - skreč, Monfils odstúpil
Dominic Thiem (Rak.) - Adrian Mannarino (Fr.-28) 7:6 (5), 4:6, 7:5
Juan Monaco (Arg.) - Fernando Verdasco (Šp.-29) 6:3, 6:3
MIAMI (5 381 235 USD, tvrdý povrch) - štvrťfinále, ženy:
Andrea Petkovicová (Nem.-9) - Karolína Plíšková (ČR-14) 6:4, 6:2
Carla Suárezová-Navarrová (Šp.-12) - Venus Williamsová (USA-16) 0:6, 6:1, 7:5
LE GOSIER (100 000 USD, tvrdý povrch Greenset) - 1. kolo:
Norbert Gombos (SR-6) - Grégoire Barrere (Fr.) 6:3, 7:6 (3)
Štvorhra - 1. kolo:
Máximo González, Roberto Maytín (Arg./Ven.-3) - Ivo Klec, Benoit Paire (SR/Fr.) 6:3, 6:3
RAANANA (125 000 USD, tvrdý povrch) - 1. kolo:
Lukáš Lacko (SR-2) - Karen Chačanov (Rus.) 6:2, 3:6, 6:3
HERAKLIÓN (10 000 USD, tvrdý povrch)- 1. kolo:
Viktória Kužmová (SR) - Milana Spremová (Srb.-8) 6:2, 6:0
CURLING
MS mužov:
Čína - Česko 8:7
Fínsko - Nórsko 7:8
Švajčiarsko - Švédsko 2:8 po 7. ende
Škótsko - USA 6:4
Japonsko - Kanada 4:7
Škótsko - Rusko 8:6
Česko - Švédsko 3:7
Japonsko - Taliansko 8:1 po 7. ende
Švajčiarsko - Fínsko 8:7
Kanada - Nórsko 3:9 po 9. ende
Čína - USA 5:9
BEDMINTON
MEJ - dvojhra juniorov - 3. kolo:
Milan Dratva (SR) - Sean Vendy (Angl.-9/16) 0:2 (-24, -17)
Miešaná štvorhra - 3. kolo:
Milan Dratva, Katarína Šariščanová (SR) - Pawel Smilowski, Magdalena Swierczynská (Poľ.-9/16) 1:2 (16, -17, -14)