Manchester United zaváhal s Evertonom, v tabuľke klesol na štvrtú priečku

Everton poslal do vedenia James McCarthy (uprostred), David de Gea už inkasovanému gólu nezabránil. (Autor: TASR/AP)
TASR|26. apr 2015 o 16:50

Rovnako ako v minulom kole na pôde londýnskej Chelsea, aj tentokrát vyšli van Gaalovi zverenci naprázdno nielen strelecky, ale aj bodovo.

LIVERPOOL. Futbalisti Manchestru United prehrali v nedeľňajšom zápase 34. kola anglickej Premier League na ihrisku Evertonu 0:3. Päť kôl pred koncom súťaže im tak so ziskom 65 bodov patrí v tabuľke štvrtá priečka.

Skóre duelu otvoril po samostatnej akcii už v 5. min James McCarthy. V 35. minúte bol rozdiel už dvojgólový, rohový kop Leightona Bainesa využil John Stones.

Manchester nenadviazal na výkony z predchádzajúcich stretnutí a inkasoval aj tretíkrát, keď sa v druhom polčase presadil Kevin Mirallas.

Zápasový zostrih:

Premier League - 34. kolo:

FC Everton - Manchester United 3:0

Góly: 5. McCarthy, 35. Stones, 74. Mirallas, 39.497 divákov

Domov»Futbal»Anglicko»Manchester United zaváhal s Evertonom, v tabuľke klesol na štvrtú priečku