Real Madrid nevyužil zakopnutie Barcelony a prehral s Villarrealom

James Rodriguez z Realu Madrid (uprostred) počas zápasu proti Villarrealu.
James Rodriguez z Realu Madrid (uprostred) počas zápasu proti Villarrealu. (Autor: TASR/AP)
TASR|13. dec 2015 o 15:54

Zverenci trénera Rafaela Beníteza sú v tabuľke tretí a na lídra strácajú päť bodov.

MADRID. Tretiu prehru v La Lige v tejto sezóne utrpeli hráči Realu Madrid, ktorí prehrali na pôde Villarrealu 0:1.

O triumfe domácich rozhodol už v 8. minúte Roberto Soldado. Zverenci trénera Rafaela Beníteza nevyužili šancu stiahnuť náskok Barcelony, ktorá predtým iba remizovala s La Coruňou. V tabuľke sú tretí a na lídra strácajú päť bodov.

V ďalšom zápase Atlético Madrid otočilo duel s Bilbaom a vyhralo 2:1. V tabuľke je druhé a na konte má rovnaký počet bodov ako Barcelona.

Futbalisti CF Malaga pretrhli päťzápasovú sériu bez plného bodového zisku. Vyhrali na pôde Raya Vallecano 2:1.

Hostia otočili skóre v druhom polčase. Ich víťazný gól zaznamenal tri minúty pred koncom chorvátsky legionár Duje Čop.

PRIMERA DIVISION - 15. kolo:

Villarreal - Real Madrid 1:0 (1:0)

Gól: 8. Soldado

Atlético Madrid - Athletic Bilbao 2:1 (1:1)

Góly: 45.+2 Niguez, 67. Griezmann - 27. Laporte

Vallecano - Málaga 1:2 (1:0)

Góly: 6. Guerra - 59. Charles, 87. Čop

Eibar - FC Valencia 1:1 (1:0)

Góly: 45. Enrich - 85. Junca (vlastný), ČK: 90.+3 Ramis - 63. Orban.

Domov»Futbal»Španielsko»Real Madrid nevyužil zakopnutie Barcelony a prehral s Villarrealom