Vitko dobehol v Peuerbachu dvanásty, vyhral Keňan Chumo

Vitko zaostal za víťazom o minútu a štvrť.
Vitko zaostal za víťazom o minútu a štvrť. (Autor: TASR)
SITA|1. jan 2016 o 11:45

Výsledky Silvestrovského behu v rakúskom Peuerbachu.

PEUERBACH. Tradičný Silvestrovský beh v rakúskom Peuerbachu vyhral na 6,8-kilometrovej trati v súťaži elity Keňan Victor Chumo časom 19:16 min, zhodný výkon dosiahol aj Richard Ringer z Nemecka.

VIELE VIELE Fotos von allen Lufen und Showacts gibt es auf eventfoto.at! Viel Spa beim Ansehen :-)!Link: http://www.eventfoto.at/album/1510Danke Andreas Mairinger!

Posted by Int. Raiffeisen Silvesterlauf Peuerbach on Friday, January 1, 2016

Tretí dobehol halový majster Európy 2015 na 1500 m Jakub Holuša z Česka (19:25).

Slovenský reprezentant, víťaz tohtoročných slovenských šampionátov v maratóne a cestnom behu na 10 km, Juraj Vitko (MKŠS Kysucké Nové Mesto) finišoval dvanásty so stratou 1:14 min na víťazného Keňana.

12. Juraj VITKO (SR/MKŠS Kys. N. Mesto) 20:30

Domov»Ďalšie športy»Atletika»Vitko dobehol v Peuerbachu dvanásty, vyhral Keňan Chumo