Magnitogorsk vyhral v Chabarovsku, Ufa vo Vladivostoku

Hokejisti Salavatu Julajev Ufa vybojovali víťazstvo vo Vladivostoku.
Hokejisti Salavatu Julajev Ufa vybojovali víťazstvo vo Vladivostoku. (Autor: SITA)
SITA|4. jan 2016 o 13:45

Až nečakane výrazne sa darilo hosťujúcim mužstvám. Z troch úvodných pondelňajších zápasov KHL si z domácich tímov pripísal bod iba Novokuzneck za prehru v predĺžení.

MOSKVA. Hokejisti Neftechimiku Nižnekamsk zvíťazili v pondelňajšom zápase KHL na ľade najhoršieho tímu súťaže Metallurgu Novokuzneck 2:1 po predĺžení. V tabuľke Východnej konferencie im patrí posledná ôsma postupová priečka.

Víťazný gól hostí strelil v prvej minúte predĺženia Michail Žukov.

KHL - pondelok:

, . 11 . ...

Posted by КХЛ on Sunday, January 3, 2016

Vladivostok - Ufa 2:4 (0:3, 1:0, 1:1)

Góly: 31. Alexandrov, 59. Dugin - 5. Černov, 6. Engqvist, 14. I. Grigorenko, 44. Arzamascev

Chabarovsk - Magnitogorsk 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)

Gól: 35. Lee

Novokuzneck - Nižnekamsk 1:2 pp (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)

Góly: 24. Jerdakov 44. Polygalov, 61. Žukov

Novosibirsk - Čeľabinsk 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)

Góly: 21. Kopejkin, 45. Šumakov, 49. Žafjarov 36. Jakuceňa

CSKA Moskva - HK Soči 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)

Góly: 28. Muršak - 21. A. Kosticyn, 57. Petersson

Dinamo Moskva - SKA Petrohrad 5:1 (1:1, 2:0, 2:0)

Góly: 16. Hietanen, 25. Brjukvin, 36. Robinson, 46. Igumnov, 51. Robinson - 2. Chafizullin

Torpedo Nižnij Novgorod - Lada Togliatti 4:0 (2:0, 2:0, 0:0)

Góly: 10. Ashton, 12. Mozer, 25. Frolov, 35. Sjomin

Dinamo Minsk - Ak Bars Kazaň 2:4 (1:1, 1:2, 0:1)

Góly: 2. Gunderon, 36. Ellison - 4. Jarullin, 24. Tokranov, 28. Möller, 60. Lukojanov

Medveščak Záhreb - Jokerit Helsinki 2:4 (1:0, 0:3, 1:1)

Góly: 20. Katic, 49. Genoway - 21. N. Kapanen, 24. Ohtamaa, 37. Jaakola, 41. Lajunen

Borili smo se do kraja, ali Jokerit odnosi pobjedu 2-4! Mi kreemo prema Rigi po nova 3 boda !