Pred druhou mala náskok 20 bodov. Stromková vyhrala preteky v Taliansku

Zuzana Stromková.
Zuzana Stromková. (Autor: SITA)
SITA|27. feb 2016 o 21:54

Dvadsaťpäťročná Liptáčka v konkurencii ďalších pätnástich pretekárok získala 83 bodov a pred nasledujúcou súperkou mala náskok 20 bodov.

SEISER ALM. Slovenská olympionička Zuzana Stromková sa stala víťazkou sobotňajších pretekov Európskeho pohára v akrobatickom lyžovaní, keď v talianskom stredisku Seiser Alm nenašla premožiteľku v disciplíne slopestyle.

Dvadsaťpäťročná Liptáčka v konkurencii ďalších pätnástich pretekárok získala 83 bodov a pred nasledujúcou súperkou mala náskok dvadsiatich bodov.

V mužskej kategórii v rovnakom dejisku aj disciplíne v konkurencii 67 pretekárov obsadil Richard Jurečka 35. miesto a Igora Janckulíka klasifikovali na 56. pozícii.

V talianskom Seiser Alm sú na nedeľu naplánované ďalšie preteky EP v slopestyle akrobatických lyžiarov.

Domov»Zimné športy»Pred druhou mala náskok 20 bodov. Stromková vyhrala preteky v Taliansku