Mak dal v pohári gól a dostal aj červenú kartu, zápas nedohrali

Róbert Mak sa najprv tešil z gólu.
Róbert Mak sa najprv tešil z gólu. (Autor: TASR/AP)
SITA|2. mar 2016 o 21:31

Už v deviatej minúte otvoril skóre stretnutia. Jeho PAOK Solún však vedenie neudržal a Olympiakos Pireus výsledok otočil. V závere sa domáci fanúšikovia dostali do konfliktu s políciou a duel nedohrali.

SOLÚN. Stredajší nervózny zápas semifinále Gréckeho pohára vo futbale PAOK Solún - Olympiakos Pireus za stavu 1:2 napokon nedohrali.

Vedúci gól domácich strelil v 9. minúte slovenský reprezentant Róbert Mak, ktorý však musel odísť predčasne z trávnika - v 89. minúte bol vylúčený.

Gól Róberta Maka.

Hráči úradujúceho šampióna z Pirea dvoma presnými zásahmi otočili výsledok.

Nevraživosť v hľadisku i na hracej ploche vyvrcholila v závere duelu, keď hlavný arbiter neodpískal pokutový kop v prospech domáceho mužstva. Nahnevaní diváci PAOK-u začali hádzať na trávnik pyrotechniku. Následne sa dostali aj do zrážky s políciou, ktorá použila slzný plyn.

GRÉCKY POHÁR - semifinále, prvý zápas:

PAOK Solún - Olympiakos Pireus 1:2 - nedohrané

/R. Mak (PAOK) gól a v 89. min. ČK/

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Mak dal v pohári gól a dostal aj červenú kartu, zápas nedohrali