Salomon Kalou (vľavo) strelil druhý gól Herthy v zápase.

Hertha remizovala s posledným Hannoverom, Pekarík hral celý zápas

Bod pre tretí tím tabuľky zachránil Salomon Kalou.8. apr 2016, o 22:23

AS Rím bez problémov porazil Fiorentinu a pokračuje v skvelej formeVideo

V piatkovom stretnutí 28. kola najvyššej talianskej zvíťazil AS Rím na domácom štadióne prekvapivo hladko 4:1.4. mar 2016, o 22:58

AS Rím podal skvelý výkon.

Hantuchová prehrala v 1. kole kvalifikácie v Dauhe

Piata nasadená Sevastovová vyhrala za 72 minút v dvoch setoch 6:4, 6:2.19. feb 2016, o 15:02

Daniela Hantuchová.

Hiddink nevylúčil možnosť zostupu Chelsea

Holandský manažér sa chce pozerať na najvyššie priečky. Upozorňuje však, že jeho tím nemôže strácať kontakt s realitou.15. jan 2016, o 18:41

Pod Hiddinkom Chelsea ešte neprehrala.

Dunajská Streda pocestuje na sústredenie aj s triom Kelez, Staerck a Gagn

Dunajská Streda prežila úspešnú prvú časť sezóny. S novými posilami by radi pokračovali v nastúpenom trende.15. jan 2016, o 18:35

Dunajská Streda bude mať aj v jarnej časti sezóny nemalé ambície.

Kandidatúre Budapešti pomôže aj bývalý maďarský prezident Schmitt

Budapešť má pri kandidatúre na usporiadanie OH 2024 silnú konkurenciu. Poradná skupina vedená bývalým maďarským prezidentom má byť rozhodujúcou výhodou.15. jan 2016, o 18:16

Schmitt (v strede) povedie poradnú skupinu zloženú z 23 členov.

Hokejisti Zvolena vyhrali nad Trenčínom a vrátili sa na čelo tabuľkyVideo

Žiline stačil na víťazstvo v Martine jediný gól, Poprad zdolal Skalicu, hoci prehrával už 1:3.13. dec 2015, o 18:48

Brankár Trenčína Jan Chábera v akcii počas zápasu vo Zvolene.

Kanaďan Leblanc sa z hosťovania v Žiline vrátil do Slovana

Bolo vidieť, že išlo o kvalitného hráča a pre našu bol prínosom, uviedol športový riaditeľ MsHK DOXXbet Žilina Imre Valášek.7. dec 2015, o 15:02

Leblanc (vpravo) priniesol do žilinského kádra nadpriemernú kvalitu.

Mourinho a Costa sa po ostrej výmene názorov vybozkávali

Bol som nespokojný a reagoval som, a on reagoval tiež. No v polčase v šatni už boli aj bozky a objatia, opisoval situáciu tréner Chelsea.25. nov 2015, o 13:12

Jose Mourinho.

Juríková aj Vajdová prehrali v Bratislave v 1. kole dvojhry

Slovenské tenistky síce prešli kvalifikáciou, no v hlavnej súťaži vypadli obe na prvej prekážke.11. nov 2015, o 12:49

Lenka Juríková odvracia úder Nemky Sarah Rebeccy Sekuličovej v zápase 1. kola dvojhry na turnaji ITF Slovak Indoor v Bratislave.

NHL: Arizona prestrihla Anaheimu víťaznú šnúruVideo

Štvorzápasová víťazná séria hráčov Anaheimu Ducks skončila, keď v predĺžení podľahli Arizone.10. nov 2015, o 7:12

Súboj skúseností. Kapitán Arizony Shane Doan (vpravo) bojuje o puk s domácim Ryanom Keslerom.

Fortuna liga: Skvelý finiš Myjavy, Slovan otočil domáci duelVideo

Súhrn výsledkov sobotňajších stretnutí 16. kola futbalovej Fortuna ligy.7. nov 2015, o 21:43

Senický stopér Róbert Pillár sa snaží zabrániť útočnej akcii domácich hráčov Slovana.

Hádzaná: Slováci odštartovali prípravu na kvalifikáciu

V kvalifikácii sa bojuje o jedinú postupovú miestenku do druhej fázy kvalifikácie - európskej baráže o MS.1. nov 2015, o 12:10

Štochl je najskúsenejším hráčom.

Spilar sa z Fínska vracia do Košíc, ostane do konca sezóny

Spilar v Košiciach pôsobil aj v uplynulých štyroch sezónach. Po play off 2015 ho vyhlásili za najužitočnejšieho hráča vyraďovacej časti a získal ocenenie Zlatá korčuľa.20. okt 2015, o 14:25

Gabriel Spilar.

Perniš chytil penaltu Berbatovovi

Vždy verím, že dokážem chytiť pokutový kop, vraví slovenský brankár20. okt 2015, o 9:59

Dušan Perniš.

Tri roky bol asistentom Oremusa. Šimíček povedie SkalicuVideo

Vlani získal ako asistent Petra Oremusa majstrovský titul s HC Košice. Roman Šimíček sa stal novým trénerom hokejistov HK 36 Skalica.15. okt 2015, o 22:09

Roman Šimíček (vpravo) pracoval naposledy ako asistent Petra Oremusa v HC Košice.

Ďurica sa verejne ospravedlnil za vztýčený prostredník

Nevhodné gesto podľa neho vyvolala redaktorka bulvárneho denníka, ktorá čakala na letisku s testerom na alkohol.15. okt 2015, o 15:44