V obrazoch

V obrazoch: Adama Žampu vítali doma šampanskýmFoto

Tatranci pripravili úspešnému lyžiarovi kráľovské privítanie. Nechýbala torta v tvare jednotky.25. feb 2014, o 19:54

Hokejový debakel s Amerikou na fotkáchFoto

Američania našim strelili 6 gólov za 14 minút druhej tretiny. Do hokejového turnaja sme vstúpili prehrou 1:7.13. feb 2014, o 23:36

Pozrite si, ako Slováci trénujú v Soči, aj hokejistiFoto

Medzi stovkami športovcov pripravujúcich sa v Soči na svoje súťaže sú už aj Slováci.7. feb 2014, o 13:33

Soči už žije športom, prišli aj pekné fotkyFoto

Svetové médiá sú plné článkov a fotografií nedostatkov, s ktorými sa hostia po príchode do dejiska zimnej olympiády stretávajú.6. feb 2014, o 1:05

Amerika sa pripravovala na Super BowlFoto

Finálovú účasť tímov Denver Broncos a Seattle Seahawks predpovedali viacerí zámorskí odborníci v prognózach už pred začiatkom základnej časti.3. feb 2014, o 0:16

V OBRAZOCH

Australian Open 2014 v obrazochFoto

Pozrite si najlepšie agentúrne fotografie z prvého grandslamového turnaja roka Australian Open.26. jan 2014, o 14:48

AKTUALIZOVANÉ 9:30

Takto sa v Melbourne usmievala Dominika CibulkováFoto

Prebojovala sa do osemfinále na Australian Open. V treťom kole po skvelom výkone zdolala Španielku Navarrovú 6:1 a 6:0.18. jan 2014, o 2:50

Zápas hviezd KHL v Bratislave na fotkách

Výber Západu vyhral v 6. ročníku Zápasu hviezd Kontinentálnej hokejovej ligy nad tímom Východu 18:16. Tímy viedli ako kapitáni Iľja Kovaľčuk a Sergej Moziakin.12. jan 2014, o 11:04

Ako to vyzerá, keď je na hokeji 105 491 ľudí. Winter Classic v obrazochFoto

Nikdy nezabudneme, hovorili hráči Detroitu a Toronta po stretnutí pred rekordnou návštevou.2. jan 2014, o 8:46

V plnej hale na Pasienkoch smečoval aj SantaFoto

V stretnutí hviezd slovenskej extraligy sa nakoniec tešil z víťazstva výber Západu, ktorý si poradil s Východom pomerom 143:129 po polčase 79:55.15. dec 2013, o 13:01

Na futbal sneží na dvoch kontinentoch. Najkrajšie fotkyFoto

Pozrite si výber najkrajších športových fotografií týždňa z celého sveta podľa výberu editorov denníka SME.13. dec 2013, o 15:15

Najkrajšie fotky: Plexisklo i rukavica v tvári, pochodeň nad i pod vodouFoto

Pozrite si výber najkrajších športových fotografií týždňa z celého sveta podľa výberu editorov denníka SME.28. nov 2013, o 1:13

Pozrite sa, ako sa do Slovana vrátila jeho ikonaFoto

Róbert Vittek odohral v sobotu prvý súťažný duel za Slovan Bratislava. Presadil sa hneď v prvom zápase, za Slovan strelil gól po desiatich rokoch.17. sep 2013, o 10:12

Pozrite sa, ako bude vyzerať Olympijský park v RiuFoto

Olympijský park v Riu de Janeiro sa bude nachádzať na polostrove v Barra de Tijuca. Bude dejiskom 15 z 34 súťažení a rozprestierať sa tu bude aj Olympijská dedina a mediálne stredisko. Ako pripomína DailyMail, park…5. sep 2013, o 22:06

Na mape Stanley Cupu je Slovensko už dlho, pozrite si našich víťazovFoto

Najslávnejšia hokejová trofej je na Slovensku už siedmykrát. Pozrite si hokejistov, ktorí ju priviezli.10. aug 2013, o 16:36

Plavecké MS v Barcelone spod aj sponad vodyFoto

Od 19. júla do 4. augusta sa v Barcelone konali majstrovstvá sveta v plaveckých športoch. Pozrite si ich záver v obrazoch.6. aug 2013, o 19:45

Cigary, šampanské a Paríž. Tour je v cieliFoto

V 100. ročníku Tour triumfoval Brit, Christopher Froome. Obrovský úspech dosiahol aj Peter Sagan, ktorý obhájil zisk zeleného dresu. Tour de France 2013 je minulosťou.21. júl 2013, o 22:00