Liga majstrov

Bayern Mníchov - Arsenal: ONLINE prenos zo štvrťfinále Ligy majstrovonline
st 18:00
Liga majstrov: Bayern zvládol odvetu na domácej pôde a postúpil do semifináleSledovali ste s nami ONLINE prenos zo zápasu odvety štvrťfinále Ligy majstrov: Bayern Mníchov - Arsenal FC.
st 18:00
 Manchester City - Real Madrid: ONLINE prenos zo štvrťfinále Ligy majstrov.online
st 18:002
Liga majstrov: Real Madrid zvládol penaltový rozstrel a postúpil do semifináleSledovali ste s nami ONLINE prenos zo zápasu štvrťfinále Ligy majstrov: Manchester City - Real Madrid.
st 18:002
Marcel Sabitzer oslavuje po góle do siete Atlética Madrid.
Titanilla Bődst 08:002
Šialený zápas v Dortmunde. Všetko, čoho sa rakúsky záložník dotkol, sa premenilo na zlatoDortmund si zahrá semifinále prvýkrát po sezóne 2012/2013.
Tréner Xavi.
Pavol Spálst 07:4517
Tréner Barcelony rozkopal banner, útočil na rozhodcu: Bol hrozný, zabil zápas, tvrdíKatastrofa, nemôžeme mlčať, čertil sa Xavi.
Momentka zo zápasu Real - Manchester City
st 06:00
Manchester čaká veľká bitka, dokáže Real vyradiť obhajcu? Arsenal si chce napraviť chuťLiga majstrov dnes spozná poslednú dvojicu semifinalistov.
st 06:00
Vitinha oslavuje gól do siete FC Barcelona.
ut 23:0018
Barcelona v druhom polčase vyhorela. Zápas plný emócií ovplyvnili červené kartyDomáci futbalisti nevyužili náskok z úvodného zápasu v Paríži.
ut 23:0018
Gólová radosť hráčov Borussie Dortmund.
ut 22:54
Náskok Atletica neznamenal nič, hráči Borussie predviedli gólovú kanonáduHrdinom domácich sa stal Marcel Sabitzer, ktorý na dva góly prihral a jeden sám aj strelil.
ut 22:54
Radosť hráčov Dortmundu.
ut 22:32
ut 22:32
Raphinha oslavuje gól so spoluhráčmi počas odvety štvrťfinále Ligy majstrov medzi Barcelonou a PSG.
ut 22:14
VIDEO: Priebeh zápasu zmenilo vylúčenie. Katastrofálny druhý polčas Barcelony posiela Paríž ďalej Barcelona viedla 1:0, no v 29. minúte prišla o Ronalda Araúja, ktorý dostal červenú kartu.
ut 22:14
Borussia Dortmund - Atletico Madrid: ONLINE prenos zo štvrťfinále Ligy majstrovonline
ut 18:00
Liga majstrov: Dortmund na domácom ihrisku zmazal manko a postúpil do semifináleSledovali ste s nami ONLINE prenos zo zápasu štvrťfinále Ligy majstrov: Borussia Dortmund - Atletico Madrid.