Slovenská hokejová liga

Radosť hráčov HC Prešov.
Matej Hankne 07:00
Idú za bolesťou, sú hladní po výhre. Prešov je oproti Žiline vo výhodeŠtartuje finále Slovenskej hokejovej ligy, ktoré rozhodne o postupujúcom do Tipos extraligy.
Radosť hráčov Vlci Žilina.
08.04.2024
Žilina sa vyhla siedmemu zápasu, o extraligu zabojuje proti PrešovuHrdinom zápasu bol Juraj Bezúch.
08.04.2024
07.04.2024
Ustrážili si čisté konto. Prešovčania oslavujú postup do finálePovažská Bystrica im v piatom semifinále nestrelila ani gól.
07.04.2024
Hokejisti Vlci Žilina.
06.04.2024
Žilinčania sa priblížili postupu do finále. Uspeli v 12-gólovej prestrelkeŠiesty duel je na programe v pondelok v Dubnici.
06.04.2024
Momentka zo zápasu Považská Bystrica - Prešov
05.04.2024
Považania nezvládli dobre rozohraný zápas, Prešov si vybojoval mečbal v predĺženíPrešov dokázal vyrovnať v poslednej minúte stretnutia.
05.04.2024
04.04.20241
Prešov si prinavrátil vedenie v sérii, Považanom nastrieľal päť gólovPrešov vedie v sérii 2:1.
04.04.20241
Momentka zo zápasu Žilina - Dubnica
03.04.2024
Dráma až do posledných minút. Dubnica dokonala druhé prekvapenie v nájazdochPiaty duel série sa hrá v sobotu v Žiline.
03.04.2024
Radosť hráčov Dubnice.
02.04.2024
Dubničania nedajú Žiline nič zadarmo, na domácom ľade stiahli vedenie favoritaO výhre domácich rozhodol skúsený útočník Marek Hovorka.
02.04.2024
Hokejisti HK '95 Považská Bystrica.
01.04.2024
Prešov trikrát vyhrával, no Považania vždy vyrovnali. Záverečný úder prišiel v predĺženíSéria sa na tretí a štvrtý zápas sťahuje na ľad Považskej Bystrice.
01.04.2024
31.03.2024
Domáci Prešov odštartoval semifinále víťazne, hostia však bojovali až do koncaV sérii hranej na štyri víťazstvá sa ujali hokejisti Prešova vedenia 1:0.