Futbal- športové výsledky

1 X 2
17:00 NANTES 0-2 PARIS SAINT GERMAIN ---
20:00 BORDEAUX : TOULOUSE ---
20:00 GUINGAMP : RENNES ---
20:00 DIJON : LILLE ---
20:00 METZ : MONTPELLIER ---
20:00 CAEN : NANCY ---
1 X 2
11:00 ZAGLEBIE SOSNOWIEC 0-1 POLONIA BYTOM ---
11:00 LIBEREC 2-5 AS TRENČÍN ---
11:00 SPARTA PRAHA 4-0 TEPLICE ---
11:00 GORNIK ZABRZE 1-3 BANIK OSTRAVA ---
11:00 RUCH CHORZOW 5-1 ODRA OPOLE ---
11:00 FC TATRAN PRESOV 1-1 TATRAN LIPT. MIKULAS ---
11:00 MTK BUDAPEST 5-2 SZIGETSZENTMIKLOSI ---
11:00 STAL MIELEC : KORONA KIELCE ---
11:00 SIGMA OLOMOUC 3-1 ZLIN ---
11:00 SKF SERED 1-3 FC VION ZL. MORAVCE ---
12:00 FK SENICA 2-1 OPAVA ---
12:00 VASALUNDS 0-4 AIK ---
12:00 MKS KLUCZBORK 1-4 GKS BELCHATOW ---
13:00 KARVINA : MFK RUZOMBEROK ---
13:00 BORUSSIA MONCHENGLADB. II 1-2 FORTUNA KOLN ---
13:00 VEREYA STARA ZAGORA : SOZOPOL ---
13:00 FC FREDERICIA 1-2 ESBJERG ---
13:00 ERZGEBIRGE AUE 2-0 SOKOLOV ---
13:00 FC COPENHAGEN 3-0 HALMSTAD ---
13:00 AC HORSENS : RANDERS FC ---
13:00 FSV FRANKFURT 2-1 SV ELVERSBERG ---
13:30 FC ST. PAULI 0-2 FC ZURICH ---
13:30 HANSA ROSTOCK 0-0 HERTHA BERLIN II ---
14:00 RAPID VIENNA 1-2 SC WIENER NEUSTADT ---
14:00 PREUSSEN MUNSTER 2-1 VfL BOCHUM ---
14:00 UNION BERLIN 2-2 DUKLA PRAHA ---
14:00 RIED 4-3 KSV SUPERFUND ---
14:00 JONKOPINGS SODRA 2-0 HUSQVARNA FF ---
14:00 ZALAEGERSZEGI TE 1-3 MARIBOR ---
14:00 SPARTA PRAHA 5-1 USTI NAD LABEM ---
14:00 SLAVIA PRAHA 3-0 VIKTORIA ZIZKOV ---
14:00 USK ANIF 5-3 TSV NEUMARKT ---
14:00 FC HEIDENHEIM 3-0 SG SONN. GROSSASPACH ---
14:00 LECH POZNAN 0-0 FC UFA ---
14:00 CARL ZEISS JENA 1-0 CHEMNITZER FC ---
14:00 ALEMANNIA AACHEN 3-1 RM HAMM BENFICA ---
14:00 BRONDBY 3-0 HVIDOVRE ---
14:00 HNK RIJEKA 4-0 TRIGLAV KRANJ ---
14:00 RAUFOSS 2-2 HONEFOSS ---
14:00 SC VERL 1-3 EINTRACHT NORDERSTEDT ---
14:00 SV WEHEN : FC WURZBURGER KICKERS ---
14:00 VfL OSNABRUCK 0-2 ARMINIA BIELEFELD ---
14:00 CHERNO MORE VARNA 3-0 ALMOPOS ARIDEAS ---
14:00 ENERGIE COTTBUS 2-0 FC MAGDEBURG ---
14:00 HOLSTEIN KIEL 4-0 WEICHE FLENSBURG ---
14:00 SOGNDAL 2-0 FLORO ---
15:00 SPARTA PRAHA : TEPLICE ---
15:00 STURM GRAZ : NK DOMZALE ---
15:30 LUDOGORETS : JAGIELLONIA ---
16:00 FC LIEFERING : FC AARAU ---
16:00 FC AARAU 3-0 FC LIEFERING ---
1 X 2
18:00 CHIEVO : FIORENTINA ---
20:45 AC MILAN : NAPOLI ---
1 X 2
02:15 CD HONDURAS : VIDA ---
1 X 2
15:00 LENS : NIMES ---
1 X 2
13:30 QPR 1-1 FULHAM ---
16:00 HUDDERSFIELD 2-0 IPSWICH ---
16:00 BLACKBURN 1-1 BIRMINGHAM ---
16:00 NEWCASTLE : ROTHERHAM ---
16:00 WIGAN 2-1 BRENTFORD ---
16:00 NORWICH : WOLVES ---
16:00 CARDIFF 1-0 BURTON ALBION ---
16:00 NOTTM FOREST 1-0 BRISTOL CITY ---
16:00 ASTON VILLA : PRESTON ---
16:00 DERBY : READING ---
18:30 BARNSLEY : LEEDS ---
1 X 2
15:00 BRESCIA : AVELLINO ---
15:00 LATINA : VERONA ---
15:00 CITTADELLA : BARI ---
15:00 TRAPANI : NOVARA ---
15:00 SPAL : BENEVENTO ---
15:00 PISA : TERNANA ---
15:00 VIRTUS ENTELLA : FROSINONE ---
15:00 CARPI : VICENZA ---
1 X 2
16:00 OVIEDO 1-0 VALLADOLID ---
18:00 LUGO : GIMNASTIC ---
18:00 RAYO VALLECANO : ELCHE ---
18:00 TENERIFE : CORDOBA ---
20:00 UCAM MURCIA : ZARAGOZA ---
1 X 2
00:30 B1 : A2 ---
03:00 A1 : B2 ---

Najčítanejšie na SME Šport


Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop