SOUTH AMERICA (CONMEBOL)COPA LIBERTADORES  GROUP STAGE

Dnes najtipovanejšieNaj tipy 1 0 2 10 02 12
Breda - Nijmegen2.43.32.811.391.521.29
Örgryte - IFK Varnamo2.163.253.051.31.571.26
Wadi Degla - Ismaily3.142.752.31.471.251.33
Botosani - Iasi1.73.354.451.131.911.23
Mac.Tel Aviv - Bn.Yehuda1.314.69.421.033.091.17

Celkový kurz vybraných zápasov je 3.95

Za 11,73 € môžete hrať o 100 €

Zostaviť tiket

Výsledky 6. kola

kolo:
25.5.2017 PALMEIRAS (BRA) 3-1 ATLETICO TUCUMAN (ARG)
25.5.2017 PENAROL (URU) 2-0 JORGE WILSTERMANN (BOL)
24.5.2017 SANTOS (BRA) 4-0 SP. CRISTAL (PER)
24.5.2017 SANTA FE (COL) 1-1 THE STRONGEST (BOL)
24.5.2017 CHAPECOENSE-SC (BRA) 2-1 ZULIA FC (VEN)
24.5.2017 NACIONAL DE FOOTBALL (URU) 0-1 LANUS (ARG)
19.5.2017 BOTAFOGO (BRA) 1-0 ATLETICO NACIONAL (COL)
19.5.2017 FBC MELGAR (PER) 2-3 RIVER PLATE (ARG)
19.5.2017 BARCELONA SC (ECU) 0-3 ESTUDIANTES L.P. (ARG)
18.5.2017 LANUS (ARG) 3-0 CHAPECOENSE-SC (BRA)
18.5.2017 SP. CRISTAL (PER) 0-2 SANTA FE (COL)
18.5.2017 THE STRONGEST (BOL) 1-1 SANTOS (BRA)
17.5.2017 IND. MEDELLIN (COL) 1-2 EMELEC (ECU)
17.5.2017 ATLETICO MINEIRO (BRA) 4-1 GODOY CRUZ (ARG)
17.5.2017 LIBERTAD (PAR) 1-1 SPORT BOYS WARNES (BOL)
17.5.2017 ZULIA FC (VEN) 0-0 NACIONAL DE FOOTBALL (URU)
11.5.2017 RIVER PLATE (ARG) 1-1 EMELEC (ECU)
5.5.2017 SANTOS (BRA) 3-2 SANTA FE (COL)
5.5.2017 ZAMORA FC (VEN) 1-3 CLUB GUARANI (PAR)
5.5.2017 GODOY CRUZ (ARG) 1-1 LIBERTAD (PAR)
Dalšie výsledky

Tabulka

ZVRPSkóreBody
1.BARCELONA SC (ECU)53117:510
2.BOTAFOGO (BRA)53116:410
3.ESTUDIANTES L.P. (ARG)52036:86
4.ATLETICO NACIONAL (COL)51045:73

1.SANTOS (BRA)633011:412
2.THE STRONGEST (BOL)62319:59
3.SANTA FE (COL)62228:68
4.SP. CRISTAL (PER)60242:152

1.RIVER PLATE (ARG)541013:713
2.EMELEC (ECU)52125:57
3.IND. MEDELLIN (COL)52036:76
4.FBC MELGAR (PER)51046:113

1.SAN LORENZO (ARG)63128:810
2.ATLETICO PARANAENSE (BRA)63129:1010
3.FLAMENGO (BRA)630311:79
4.UNIVERSIDAD CATOLICA (CHI)61238:115

1.PALMEIRAS (BRA)641113:913
2.JORGE WILSTERMANN (BOL)630312:109
3.ATLETICO TUCUMAN (ARG)62138:107
4.PENAROL (URU)620411:156

1.ATLETICO MINEIRO (BRA)641117:613
2.GODOY CRUZ (ARG)632110:811
3.LIBERTAD (PAR)61327:96
4.SPORT BOYS WARNES (BOL)60248:192

1.LANUS (ARG)641113:313
2.NACIONAL DE FOOTBALL (URU)62225:38
3.CHAPECOENSE-SC (BRA)62136:127
4.ZULIA FC (VEN)61234:105

1.GREMIO (BRA)531111:610
2.CLUB GUARANI (PAR)53119:710
3.IQUIQUE (CHI)530212:99
4.ZAMORA FC (VEN)50056:160

Najčítanejšie na SME Šport